Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

regularne posiłki

35 minut temu

dieta organizacja

49 minut temu

przestrzeganie diety

godzinę temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:42:51

Chciałabym zrobić romantyczną kolację dla chłopaka, ale nie mam pomysłu na danie! Ostatnio zrobiłam paellę z kurczakiem, chciałam teraz coś innego podać.
Może podpowiecie? ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:45:23

Zrób to co on lubi

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:50:07

Jakaś sałatka? Np. Cezar, gyros. Spagetti.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:52:43

zób mu loda

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 12:05:18

Gepardka a co ty tak od razu do deseru ;D Na pusty żołądek to nie zdrowo;)
A na kolację dla faceta to najlepiej chyba mięcho, jakiś dobry stejk, goloneczka, ewentualnie zawsze pasujący zdrowy schabowy.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 12:18:44

Cytat
Gepardka
zób mu loda

Haha umarłam:D you made my day

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 14:55:42

Deser przed kolacją? nuci Poza tym to codzienność, wolałabym jednak coś ugotować przed ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:08:50

faceci to mięsożercy więc stawiałabym na danie mięsne i nie mam tu na myśli zubelka piersi z kurczaka tylko jakiś dewolaj, sznycel, żeberka itp...kwestia Twoich umiejętności kulinarnych ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:11:53

Jeżeli lubicie owoce morza, to zrób paellę z krewetkami, albo jakiś makaron, coś co on lubi;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:15:37

My nie znamy gustu kulinarnego Twojego faceta. Mój się zawsze cieszy jak ma pizze. Albo coś co ma ogorki kiszone :) Kawał mięsa, pieczona ryba, do tego dobra salatka, pieczone ziemniaki.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:25:39

ja bym podała coś lekkiego i niebanalny deser, np owoce maczane w roztopionej czekoladzie (tzw fondue) lub sałatkę owocowa z bitą śmietana, babeczki domowej roboty własnoręcznie udekorowane , faceci to łasuchy, a jak mu zaserwujesz golonkę to obje się i złapie lenia, a chyba chodzi o to żeby potem był aktywny?:) Moze pitę z farszem? W Lidlu jest teraz promocja na te naleśniki, można oczywiście samemu je usmażyć, zrobić z mielonym mięsem, warzywami, sosem pomidorowym, lub np z pasta z tuńczyka, kukurydza, jajkiem i majonezem, albo np z łososiem, podawać na zimno lub na ciepło, można zapiec z serem, składniki dobiera się wg własnego uznania

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:27:39

to co lubi a potem loda he he .

A na poważnie to co chłopakowi najlepiej smakuje.
albo zrób to czego nie jadł u ciebie jeszcze wogóle.

Romantyczna kolacja

30 wrz 2014 - 11:46:46

OK, dziękuję za podpowiedzi. Pójdę za Waszymi radami i zrobię coś, czego jeszcze nie jadł a mu posmakuje bo składniki uwielbia. ;) A mianowicie sałatkę z brokułami, czosnkiem i wędzonym kurczakiem!

Romantyczna kolacja

30 wrz 2014 - 11:56:56

Cytat
Fredziae
OK, dziękuję za podpowiedzi. Pójdę za Waszymi radami i zrobię coś, czego jeszcze nie jadł a mu posmakuje bo składniki uwielbia. ;) A mianowicie sałatkę z brokułami, czosnkiem i wędzonym kurczakiem!
Napisałaś ze chciałabyś podac co innego ,a w sumie dalej to samo czyli kurczak:)

Romantyczna kolacja

05 paź 2014 - 12:17:30

Może pomyśl o afrodyzjakach? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urodziny dwulatki