Obecnie rozmawiamy o:

operacja oczu

gorący temat

transportery taśmowe

56 minut temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:42:51

Chciałabym zrobić romantyczną kolację dla chłopaka, ale nie mam pomysłu na danie! Ostatnio zrobiłam paellę z kurczakiem, chciałam teraz coś innego podać.
Może podpowiecie? ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:45:23

Zrób to co on lubi

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:50:07

Jakaś sałatka? Np. Cezar, gyros. Spagetti.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 11:52:43

zób mu loda

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 12:05:18

Gepardka a co ty tak od razu do deseru ;D Na pusty żołądek to nie zdrowo;)
A na kolację dla faceta to najlepiej chyba mięcho, jakiś dobry stejk, goloneczka, ewentualnie zawsze pasujący zdrowy schabowy.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 12:18:44

Cytat
Gepardka
zób mu loda

Haha umarłam:D you made my day

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 14:55:42

Deser przed kolacją? nuci Poza tym to codzienność, wolałabym jednak coś ugotować przed ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:08:50

faceci to mięsożercy więc stawiałabym na danie mięsne i nie mam tu na myśli zubelka piersi z kurczaka tylko jakiś dewolaj, sznycel, żeberka itp...kwestia Twoich umiejętności kulinarnych ;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:11:53

Jeżeli lubicie owoce morza, to zrób paellę z krewetkami, albo jakiś makaron, coś co on lubi;)

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:15:37

My nie znamy gustu kulinarnego Twojego faceta. Mój się zawsze cieszy jak ma pizze. Albo coś co ma ogorki kiszone :) Kawał mięsa, pieczona ryba, do tego dobra salatka, pieczone ziemniaki.

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:25:39

ja bym podała coś lekkiego i niebanalny deser, np owoce maczane w roztopionej czekoladzie (tzw fondue) lub sałatkę owocowa z bitą śmietana, babeczki domowej roboty własnoręcznie udekorowane , faceci to łasuchy, a jak mu zaserwujesz golonkę to obje się i złapie lenia, a chyba chodzi o to żeby potem był aktywny?:) Moze pitę z farszem? W Lidlu jest teraz promocja na te naleśniki, można oczywiście samemu je usmażyć, zrobić z mielonym mięsem, warzywami, sosem pomidorowym, lub np z pasta z tuńczyka, kukurydza, jajkiem i majonezem, albo np z łososiem, podawać na zimno lub na ciepło, można zapiec z serem, składniki dobiera się wg własnego uznania

Romantyczna kolacja

29 wrz 2014 - 15:27:39

to co lubi a potem loda he he .

A na poważnie to co chłopakowi najlepiej smakuje.
albo zrób to czego nie jadł u ciebie jeszcze wogóle.

Romantyczna kolacja

30 wrz 2014 - 11:46:46

OK, dziękuję za podpowiedzi. Pójdę za Waszymi radami i zrobię coś, czego jeszcze nie jadł a mu posmakuje bo składniki uwielbia. ;) A mianowicie sałatkę z brokułami, czosnkiem i wędzonym kurczakiem!

Romantyczna kolacja

30 wrz 2014 - 11:56:56

Cytat
Fredziae
OK, dziękuję za podpowiedzi. Pójdę za Waszymi radami i zrobię coś, czego jeszcze nie jadł a mu posmakuje bo składniki uwielbia. ;) A mianowicie sałatkę z brokułami, czosnkiem i wędzonym kurczakiem!
Napisałaś ze chciałabyś podac co innego ,a w sumie dalej to samo czyli kurczak:)

Romantyczna kolacja

05 paź 2014 - 12:17:30

Może pomyśl o afrodyzjakach? ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Urodziny dwulatki