Obecnie rozmawiamy o:

zalety diety pudełkowej

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Codziennie gotujecie obiady?

16 sie 2014 - 16:29:21

Gotuję codziennie , czasami jakaś potrawka starczy na dwa dni, ale nie często. Zup u mnie mąż nie jada, więc nawet jak ugotuję dla siebie to dla niego i córci gotuję drugie danie.

Codziennie gotujecie obiady?

21 sie 2014 - 20:50:14

Ja lepiej bo zupa z zasady wystarcza na około 3 dni. Nawet chłodnik bez problemu (w lodówce) stal 3 dni. Za to w weekendy tak - bo to fajny wypoczynek taka przygoda ze smakami w kuchni

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 08:35:46

gotuje codziennie. Chyba ze zostanie duzo z poprzedniego dnia az tyle zebysmy mogli spokojnie sie wszyscy tym najesc ;).
Nie lubie jesc pare dni pod rzad tego samego, poza tym jak zostaja jakies resztki to najczesciej daje je dla psa ;p

i jak ktos juz wczesniej powiedzial, nie wiem jak mozna jesc ziemniaki z poprzedniego dnia. Dla mnie maja jakis dziwny smak(zawsze). Chyba ze podsmaze je mocno na patelni ale troche tego smaku i tak pozostaje ;/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 08:43 przez zambezi.

niezweryfikowana
Posty: 122
Ostrzeżenia: 2/5

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 15:23:58

...Lubię gotować, więc gotuję jak tylko mam czas po pracy..a potem zdjęcia i wklejam na http://www.slaskiwarzywnik.blogspot.com
Pozdrawiam Serdecznie

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 15:26:06

Nie gotuję codziennie dlatego że czasem jem obiad na mieście.... ale nie lubię jeść wczorajszych rzeczy ani np zupy sprzed 2 dni

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 15:46:28

codziennie. I nie ważne czy wróciłam o 16 czy o 20. Jakiś obiad zawsze mamy :) Jak facet wróci do domu dużo wcześniej niż ja to on gotuje(czyli jakieś 4 razy w roku :D ) Wiadomo, że jak wracam późno to nie robię niczego skomplikowanego, w tym roku zaakceptowałam niektóre gotowce(jak mrożone frytki, kluski na parze, czy kupne pierogi) , co pozwala mi szybko cos przygotować w takie dni gdy wracam wieczorami.

Rzadko gotuję coś na kilka dni, ale czasem siłą rzeczy np. zupa zostanie i jemy ją dwa dni pod rząd. Nie jest to częste. Co do mięsa czy ziemniaków to zawsze robię 'na raz' bo nie lubię odgrzewanego jedzenia, z resztą mój żołądek ciężko sobie z tym radzi :)

lubie gotować, zrobienie kotletów + ziemniaki + jakaś mizeria to jakieś 30-40 minut, więc nie ma problemu, a całą resztę często robi mój facet + zmywarka :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-22 15:47 przez nicolenkaa.

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 15:52:53

oczywiście że nie... ale znam osoby ktore robia codziennie obiad z dwóch dań, czasem deser. moim zdaniem - jak sie komu chce i tyle.

Codziennie gotujecie obiady?

22 sie 2014 - 15:53:15

oczywiście że nie... ale znam osoby ktore robia codziennie obiad z dwóch dań, czasem deser. moim zdaniem - jak sie komu chce i tyle....

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 9/5

Codziennie gotujecie obiady?

06 paź 2014 - 19:59:49

Chciałabym gotować co dziennie obiady ale oczywiście nie zawsze jest na to czas. Szukałam nawet ostatnio jakiś ciekawych rozwiązań.Czegoś co ułatwi mi troche to co dzienne gotowanie. Czytałam , że w multicookerach szybciej i zdrowiej przygotowuje sie całe dania.Spodobał mi sie bardzo multicooker rmc m110 i zastanawiam sie czy jeszcze przed świętami go nie kupić, zawsze to jakieś ułatwienie w przygotowaniach.

Codziennie gotujecie obiady?

06 paź 2014 - 20:03:44

Zależy co robię - jak zupę albo jakiś gulasz czy leczo to zwykle na dwa dni, jak jakiś makaron z sosem czy ziemniaki z mięchem to raczej na raz. Ale generalnie nie mam potrzeby gotować codziennie, bo jestem sama, córka chodzi do przedszkola, więc je tam, a synek w większości je obiady słoiczkowe. A ja nie mam parcia, żeby codziennie mieć obiad :D

niezweryfikowana
Posty: 31
Ostrzeżenia: 1/5

Codziennie gotujecie obiady?

14 maj 2015 - 17:07:28

Ja kiedyś gotowałam codziennie a teraz mi się nie chce:( Już usłyszałam od męża że się zapuściłam :/ Problem w tym, że ja nie znoszę myć naczyń dlatego unikam gotowania jak ognia. Rozważam zakup zmywarki z [moderacja - nieopłacona reklama] może wtedy wróci mi miłość do gotowania. Gdy mieszkałam u mamy to nie musiałam się martwić bo wrzucałam wszystko do zmywarki i samo się myło.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-06-02 07:27 przez moderator.

Codziennie gotujecie obiady?

15 maj 2015 - 11:34:40

Staramy się gotować codziennie. Dzieciaki na odgrzewany obiad kręcą nosem. Ja pracuję w domu, więc mam ten komfort, że czasu mi nie brakuje. Dodatkowo w każdej chwili możemy wpaść na obiad do babci, która czeka z otwartymi ramionami i talerzem pysznego obiadku.


-----------------------
Perfumy fm group w niskiej cenie



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-05-15 11:37 przez tporll.

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Codziennie gotujecie obiady?

20 maj 2015 - 13:19:20

Ja tez zdecydowanie gotuję codziennie ;) Czasem zdarzy sie zjesc cos na miescie, ale nie wyobrażam sobie dnia bez obiadu.

Codziennie gotujecie obiady?

08 cze 2015 - 23:43:51

oczywiście, że często jem dwa dni pod rząd to samo. Nie potrafię gotować odpowiedniej ilości na konkretną ilość osób zawsze wychodzi więcej ;)
Z resztą komu by się chciało tak codziennie...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co macie w lodówce?