Obecnie rozmawiamy o:

Druk ścienny

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

najtańsza apteka

wczoraj o 19:23

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

kupno samochodu

wczoraj o 14:37

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Codziennie gotujecie obiady?

01 lip 2015 - 19:54:46

Nie lubię dużo gotować, więc co ugotuję to zje się w ten sam dzień. ;) alternatywą na brak czasu czy chęci do gotowania jest kupno obiadu w barze mlecznym, za naprawdę małe pieniądze można dużo i dobrze zjeść, zwłaszcza jak ma się sprawdzone takie miejsca w swojej okolicy :)

Codziennie gotujecie obiady?

01 lip 2015 - 20:29:59

ja gotuje ewentualnie w niedziele,o ile jestem w domu ;)

Codziennie gotujecie obiady?

01 lip 2015 - 20:53:14

Gotuję codziennie, a mąż i syn często pomagają - w kuchni też można się fajnie bawić :)

Codziennie gotujecie obiady?

01 lip 2015 - 21:49:17

ja się wypowiem na temat mojego zucia studenckiego ( juz minionego)
zazwyczaj zupa na 2 dni
drugie danie 1/ sporadycznie na 2 dni - np;kurczak kawalki z ryzem ale ryz swiezy nastepnego dnia robilam

Codziennie gotujecie obiady?

01 lip 2015 - 22:00:22

Najczęściej codziennie, chyba że ugotowałam jakąś zupę, czasem zostaje na drugi dzień. Dziś np ugotowałam botwinkę i na szczęście została na jutro mniammmmmmchcę to!

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Codziennie gotujecie obiady?

02 lip 2015 - 12:06:15

U mnie obiad jest codziennie ale oczywiście zdarza się że ugotuję jednego dnia za duzo i zostaje na drugi dzień. Szkoda marnować jedzenia i go wyrzucać.

Codziennie gotujecie obiady?

12 lip 2015 - 22:42:58

ja też gotuje codziennie, na dwie osoby:) robie zawsze śniadanie, obiad ( który na drugi dzień pakuje do pracy ) i kolacje. lubie gotować i mam na to czas - w przeciwnym wypadku bym kupowała w mlecznym barze

Codziennie gotujecie obiady?

15 lip 2015 - 15:15:08

Przez dni robocze, kuchnia jest moim królestwem. Ale gdy jest piękna pogoda jemy w miastach które zwiedzamy. Ostatnio zagnało nas do Krakowa, a tam restauracja Mekong. Już dawno tak smacznie nie jadłam, szczególnie pyszne są desery.

niezweryfikowana
Posty: 581
Ostrzeżenia: 9/5

Codziennie gotujecie obiady?

13 paź 2022 - 09:04:17

Sam ostatnio mało mam czasu na gotowanie. Szczerze powiedziawszy to o wiele częściej zamawiam sobie juz gotowe jedzenie z restauracji ;) Jestem wygodną osobą, poza tym zestawy obiadowe nie są drogie.

W tym roku jednak zabrałem się za robienie nalewek. Zrobiłem dereniówkę, aktualnie dojrzewa. No zobaczymy co z tym bedzie i czy bedzie smaczna. Jak coś to będzie na święta

Z innych alkoholi lubie czasami wypić sobie jakieś dobre wino. Można przejrzeć sobie dobre na tej stronie http://www.alkoparty.pl/wina

Codziennie gotujecie obiady?

17 paź 2022 - 19:35:34

Gotuję kilka razy w tygodniu, ale czasem dana potrawa jest na dwa dni, a że najczęściej używam do tego wok żeliwny to zawsze szybko można sobie odgrzać danie :)

niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 2/5

Codziennie gotujecie obiady?

17 paź 2022 - 21:34:09

To co wcześniej, czasem zamawiamy, i wiadomo gotuję się. Wszystkiego po trochu. Do rodzicow na obiadki też przeciętnie raz w miesiącu mozna wpasc

Codziennie gotujecie obiady?

03 lis 2022 - 12:48:01

Chciałabym gotować na kilka dni, ale nigdy mi nie wychodzi. Nie ważne ile ugotuję, to jedzenia na drugi dzień po prostu nie ma, mój mąż wszystko przeje xD więc musimy gotować codziennie, NIESTETY XD

niezweryfikowana
Posty: 127
Ostrzeżenia: 5/5

Codziennie gotujecie obiady?

01 lut 2023 - 17:07:10

To zależy od dnia. Są dni, kiedy gotuję, ale czasem brakuje mi czasu albo po prostu nie mam na to ochoty. Wtedy lubię skorzystać z gotowych dań, które kupuje najczęściej w sklepach Lubi w Olsztynie. Mają całkiem fajny wybór różnych rzeczy, od zup po dania główne, i to wszystko w dobrych cenach. Zajrzyj na ich stronę https://lubisklep.pl/, może znajdziesz tam coś, co ułatwi Ci życie w te dni, kiedy nie chcesz stać przy garach.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2024-01-09 19:16 przez blondyneczka_83.

Codziennie gotujecie obiady?

13 kwi 2023 - 08:52:28

Rewelacyjnym urządzeniem super sprawdzającym się w każdej kuchni jest Thermomix. Poznałam jego zalety dzięki uprzejmości Pani Doroty którą znajdziecie na https://www.dolorescooking.pl/kontakt-prezentacja-thermomix/. Jest ona oficjalnym przedstawicielem który pokaże Ci jak szybko, różnorodnie, zdrowo, przyjemnie i oszczędnie przygotujesz smaczne potrawy przy pomocy wielofunkcyjnego robota kuchennego. Posiada wspaniałe podejście do klienta i jest zawsze gotowa do rozwiania wszelkich wątpliwości oraz pomocy związanej z użytkowaniem. Dodatkowo zakup tego urządzenia u przedstawiciela niesie wiele korzyści dla nowego użytkownika.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Catering - Warszawa i okolice - co polecacie?