Obecnie rozmawiamy o:

dekoracyjne grzejniki

wczoraj o 19:37

Nowy grzejnik

wczoraj o 18:50

dobra jakość obrączek

wczoraj o 18:43

rekuperacja Białołęka

wczoraj o 18:19

social ads

wczoraj o 18:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

masa cukrowa na tort

14 lip 2014 - 21:40:41

Cześć dziewczyny ;*
Niedługo mój narzeczony ma urodziny (dokładnie za 2 dni) i myślałam żeby zrobić mu tort jego ulubionej drużyny piłkarskiej i tu rodzi się problem bo nie wiem gdzie mogę dostać masę cukrową (taką którą miesza się z barwnikiem i przykrywa tort). Stwierdziłam że to będzie najlepsze wyjście bo marcepan z czasem twardnieje a ja niestety popołudniem idę do pracy ;C
No więc znajdzie się któraś ze śląskiego (dokładniej okolice Rybnika, Wodzisławia)?
Przepraszam za chaotyczny wpis i brak odpowiedniej interpunkcji ale a każdej chwili może wejść do pokoju.

Z góry dziękuje, buźka ;)

masa cukrowa na tort

14 lip 2014 - 21:53:45

no wiem że można samemu zrobić ale boję się że nie wyjdzie a co kupię to kupię i ma pewniaka ;p

masa cukrowa na tort

22 wrz 2018 - 20:48:09

najważniejsza jest masa cukrowa a i wszystkie składniki polecam zamówić na la-torta mają wszystko i świetne ceny.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-09-22 20:48 przez RafalKaminski.

masa cukrowa na tort

25 cze 2020 - 13:10:43

Ja bym chyba wolala dodac barwnika do masy smietanowej, cukrowa jest srednio smaczna

niezweryfikowana
Posty: 41
Ostrzeżenia: 4/5

masa cukrowa na tort

14 kwi 2021 - 17:37:03

Fuuuj nie cierpię masy cukrowej. Zawsze mówię, że chcę tort bez masy cukrowej :) Zamawiałam niedawno w olsztyńskiej cukierni Słodycz tej krainy i sobie zażyczyłam masę śmietanową na wierzchu i taką mi zrobili. A dekoracja na torcie spokojnie wytrzymała 3 dni, bo tyle ten tort stał zanim zjedliśmy ostatni kawałek.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

na ostro ;)