Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 21:56:00

Kochani, chciałabym się podzielić fajnymi i tanimi propozycjami kulinarnymi dla zwykłych ludzi:)
Założyłam bloga Niezły Młynek http://niezlymlynek.blogspot.com/
Mam nadzieję, że się Wam spodoba i będą jakieś sugestie ( może czegoś potrzebujecie) :). Będę starała się wstawiać dwa nowe przepisy dziennie. Mam nadzieję, że zadowolę czytelników.
Trzymajcie kciuki;)

zweryfikowana
Posty: 343
Ostrzeżenia: 1/5

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:01:42

Ja mam jedną sugestię: piszemy wędzonka, nie wędząka :)

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:05:22

wędząka:o

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:07:58

Ups dzięki takie wsparcie też jest potrzebne ;) nie wyłapałam tego. I przepraszam trochę mi wstyd. Z tego wszystkiego zaraz wszystko jeszcze raz przeczytam. Oby więcej buby nie było

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:14:33

Fajne!!! Tylko moja sugestia - zwracaj uwagę na pisownię... gdzie - nie gdzie masz błędy lub gubisz litery - poza tym wszystko SUPER!!!
Trzymam kciuki!!!super

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:18:50

Ok, będę się starała kogoś dorwać do sprawdzania :). Piszę sama i jednak swoich błędów się nie widzi :( . Właśnie na takie rady liczyłam. Dzięki

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:21:11

Ładne masz zdjęcia, ale ogólny wygląd bloga mi się totalnie nie podoba :( Szablon bloga i nagłówek straszny :( Pokombinuj z tym, zamów sobie nagłówek u jakiegoś grafika, albo po prostu sama zrób lepszy :)

niezweryfikowana
Posty: 478
Ostrzeżenia: 1/5

Gotowanie z Niezłym Młynkiem

26 cze 2014 - 22:41:19

Mmmm pierożki :-) wiem że to pora już spać ale zjadlabym sobie właśnie pierogi:-)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co mieliście na śniadanie?