Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 maj 2016 - 09:38:51

Cytat
dorissms
W ostatnim czasie lubię robić deserek z czekoladą Karmellove Wedla:

Przepis na pysznosci znajduje się na stronie Wedla gotujzwedlem. Deserek jest smaczny, robi się go w kilkanaście minut

i już wiem co przygotuję w weekend ;)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 2/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 maj 2016 - 09:41:38

Ale wszystko pyyyysznie wygląda serce

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 3/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 maj 2016 - 19:25:29

Również chce się pochwalić! Ostatnio na dzień mamy dostałam od swoich pociech w prezencie dwie książki kulinarne. Za to, że okazali się sprytem i pomysłowościa zamawiając je przez internet na stronie www.dobregarnki.pl zrobilam im pyszny tort czekoladowy a po ich ubrudzonych minach wiedziałam że mi sie udal dokladnie taki jak w ksiazkach

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

13 lip 2016 - 14:09:59

Ja uwielbiam czekoladę ale szczerze powiedziawszy to w takie gorące dni jak teraz raczej unikam czekoladowych smakołyków z uwagi na to,ze potrafią się rozpuszczać. Za to uwielbiam mrożone ptasie mleczko, ktore jem na zmianę z lodami. DO mrożenia znakomicie nadają się jasne ptasie mleczka. Polecam szczególnie ptasie mleczko Wedla o smaku truskawkowego shake'a oraz ptasie mleczko wedla o smaku latte. Te dwa są najsmaczniejsze w tej wersji:


niezweryfikowana
Posty: 101
Ostrzeżenia: 6/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

06 paź 2016 - 13:53:34

Mniam

Mniam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-06 13:53 przez annabrita.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

13 gru 2016 - 20:55:56

Chętnie skorzystam z Waszych przepisów! Są świetne i smakowite. Na święta może uda mi się wykorzystać, któryś z nich. Kupię tylko gotową masę, aby zaoszczędzić czas na przygotowywanie ciasta.

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

24 sty 2017 - 12:11:12

Cytat
Ajkaa
Cytat
dorissms
W ostatnim czasie lubię robić deserek z czekoladą Karmellove Wedla:

Przepis na pysznosci znajduje się na stronie Wedla gotujzwedlem. Deserek jest smaczny, robi się go w kilkanaście minut

i już wiem co przygotuję w weekend ;)

Wygląda bosko :)

niezweryfikowana
Posty: 852
Ostrzeżenia: 9/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

13 mar 2017 - 09:05:09

Świetnie wyglada ten przepis z Wedlem. Może również coś takiego przygotuję , szczególnie,że lubię bardzo ten rodzaj czekolady ( jak zresztą praktycznie wszystkie jasne czekolady).

Zbliża się wielkanoc tak wieć polecam przepis od siebie na mazurek czekoladowy z bakaliami
<moderacja-spam>

Bardzo smaczny, rozpływa się w ustach. Kilka razy go robilam :)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-13 09:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 14
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

17 mar 2017 - 10:07:49

A ja mam uczulenie na czekolade i nie mogę jeść :( masakra a tu takie dobroci

A ja mam uczulenie na czekolade i nie mogę jeść :( masakra a tu takie dobroci



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-17 10:07 przez debby35.

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

06 paź 2017 - 08:54:16

Świetne przepisy. Czekolada jest niesamowita jeśli chodzi o możliwości jej przygotowania, podania i dobrania odpowiednich dodatków. Poza tym jest bardzo uniwersalna, bo osobiście nie znam nikogo, kto by nie lubił chociaż czasem zjeść kostki pysznej czekolady :) Osobiście uwielbiam różnego rodzaju babeczki nadziewane czekoladą - są świetne!

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

19 paź 2017 - 10:28:13

czekolada moja milosc :) i wszystko z jej dodatkiem zwłaszcza pieguski z kawalkami czekolady i orzechami. wiem ze powinnam się powstzrymywac bo po ciązy zostala mi nadawaga :( ale co poradze ze uwielbiam

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

12 lis 2017 - 13:38:39

Dzieki wszystkim za ciekawe pomysly. Bardzo lubie czekolade jednak musi byc naprawde dobrej jakosci. Te dostepne w marketach na nie wiele sie zdaja. Moje dzieci nie odpuszcza mi weekendu bez jakiegos ciasta czy tez deseru z dodatkiem czekolady. Najszybszym dla mnie przepisem sa muffinki .. dla mnie to jakies 30 min roboty, polecam wszystkim. Ostatnio obchodzilismy Halloween i tutaj wszystkich troche zaskoczylam. Znalazlam przepis na wampirze cake pops ( pelna wersja do przeczytania tutaj https://www.garneczki.pl/blog/6-pomyslow-na-straszne-przekaski-na-halloween/ ) ktore zabraly mi troche wiecej czasu jednak bylo warto je zrobic. Nie tylko zrobily efekt "wow" a byly pyszne w smaku. Moze komus sie przyda pomysl na przyszly rok :) Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-22 22:07 przez marzena811.

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

16 lis 2017 - 23:16:06

Niestety wiem o czym mowisz. Sama obiecuje sobie przejscie na jakas diete jednak czasami nie moge sie powstrzymac. Od zawsze lubilam czekolade i slodycze .. chyba juz tak pozostanie do konca :) Na moje szczescie chodze na fitness wiec jakos udaje mi sie zrzucic zbedne kalorie. Powracajac do tematu to jednym z moich ulubionych przepisow na deser sa batoniki z platkow zytnich i masla orzechowego ( pelen przepis dla zaintersowanych tutaj https://uwielbiam.pl/przepis/batoniki-z-platkow-zytnich-i-masla-orzechowego ) Moim zdaniem idealnie nadaja sie na przegryzke do kawy, a takze jako cos sycacego dla dziecka do spozycia w przerwie miedzy lekcjami. Znalazlam tyle dobrych przepisow dzieki tej stronie .. nie wiem kiedy znajde czas na ich realizacje :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-23 09:55 przez szefowakoochni.

niezweryfikowana
Posty: 56
Ostrzeżenia: 3/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

22 lis 2017 - 10:27:21

Ja jak widzę czekoladę, to aż ślinka mi leci. :P
Ostatnio się szarpnęłam na upieczenie ciasta czekoladowego na białkach (według przepisu jaki znalazłam tu dla chętnych <-klik ).
Powiem Wam, dawno nie widziałam takiego szału na moje wypieki haha. Bardzo szybko zniknęło i wbrew pozorom wcale nie było takie trudne - a do najlepszych cukierników nie należę.

Oprócz tego potrafię sama zjeść całą kostkę czekolady. C A Ł Ą. :x Aż wstyd się przyznać... :D :D

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

09 kwi 2018 - 11:44:52

Ja to najbardziej lubię ferrero rocher, czekoladę z okienkiem i milkę oreo :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Do czego kawior?