Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

04 sie 2015 - 13:14:01

Wlasnie zgotowalam sobie omleto-pankeksy, a wyglada to nastepujaco:
"-2 jajka, 50g płatków owsianych lub mąki (nawet pszenna), 150g jogurtu, proszek, kakao, słodzik, owoce do tego lub nutella light"
Sa naprawde pyszne, wlasnie wcinam az mi sie uszy trzesą! Pozdrawiam i polecam

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 3/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

28 sie 2015 - 14:54:42

Pyszności :D Ja ostatnio jadłam genialny suflet w <moderacja -s spam>. Później próbowałam oczywiście stworzyć pdoobne dzieło w domu i nie wyszło :( Macie jakiś sprawdzony przepis?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-09-16 18:59 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

27 lis 2015 - 15:00:10

Oh ja ostatnio zamawiając <moderacja, spam> dorwałam jeden czekoladowy z czekoladą i na czekoladzie... praktycznie 100% czekolady :D Najlepszy na świecie dziewczęta ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 23:10 przez moderator.

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

22 sty 2016 - 10:16:25

To ja się dołączę :-) Widzę tutaj mnóstwo czekoladowych pyszności. Jakiś czas temu ktoś polecił na jakimś forum przepis na ciasto czekoladowe gryczane. Okazuje się że nie tylko można się w tym rozsmakować ale też i zakochać :-) <moderacja, spam> Dzięki zawartości gryki jest do tego zdrowsze niż standardowe ciasta czekoladowe.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-02 23:09 przez moderator.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

26 lut 2016 - 18:04:22

Kocham wszelakie ciasta i ciasteczka, ale nie mam czasu żeby je piec itp. Często robię biszkopt z masą taką gotową, smakuje mi taka z helio z orzeszkami, jest idealna, zajadamy się nią wszyscy w rodzinie. Lubię połączenie orzechów z owocami, więc dorzucam zmiksowany mus z malin i ciasto pycha.

niezweryfikowana
Posty: 238
Ostrzeżenia: 6/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

03 mar 2016 - 11:31:20

Dziewczyny świetne są te Wasze przepisy. Muszę w ten weekend coś upiec. Akurat będę miała trochę więcej czasu to przeznaczę go na upichcenie czegoś słodkiego,czekoladowego. W ostatnim czasie lubię robić deserek z czekoladą Karmellove Wedla:


Przepis na pysznosci znajduje się na stronie Wedla gotujzwedlem. Deserek jest smaczny, robi się go w kilkanaście minut a jest w stanie zaskoczyć każdego kto mnie odwiedza.

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

19 mar 2016 - 16:35:45

O prezentuje się pięknie! Może i ja zrobię coś takiego na jutro. W koncu raz na tydzień można pozwolić sobie na takie pyszności! Więc kończę pisanie i lecę na zakupy!

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

09 kwi 2016 - 20:28:09

Mmm ten deserek wygląda pysznie. Zazwyczaj robię coś takiego z owocami, ale przetestuję też z czekoladowymi dodatkami.

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 6/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

19 kwi 2016 - 13:30:03

Wrzucam przepis z bloga , który sama ostatnio zrobiłam:
<moderacja, spam>

Jest to sernik bez pieczenia. Bardzo łątwo się robi tak więc jest to dobre danie jak nie mamy czasu ale na przykład mamy ochotę na coś słodkiego albo czeka nas wizyta gości.

No i sam sernik w porównaniu do normalnego jest dość dietetyczny tak wiec mozna jeść sobie spokojnie na diecie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-04-20 19:44 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

20 kwi 2016 - 12:47:05

Dużo słysząłam o tym tofurnikach ale jakoś jeszcze się nie przekonałam do ich zrobienia. Kto wie, może keidys ;)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

23 kwi 2016 - 12:07:19

A robiłyście może kiedyś ciasto czekoladowe z dodatkiem cukinii?
Miałam gdzieś przepis, ale nie umiem go znaleźć, a z żadnego ze znalezionych w sieci nie wyszło mi smaczne ciasto.

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

19 maj 2016 - 11:46:03

Ja w ostatnim czasie często robię muffiny czekoladowe.


Przepisów jest masa ale nie ograniczam się do jednego ale ciągle szukam nowych.Na blogach jest sporo fajnych przepisów na muffinki :)

Używam do tego najczęściej czekolady mlecznej Wedla. Jest moim zdaniem najlepsza i trochę słodsza od czekolady gorzkiej.Zawiera jednocześnie sporo kakao.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 maj 2016 - 09:18:33

Na Kwestii Smaku pojawiły się niedawno dwa pyszne przepisy na brownie. Jeden uwzględniał jeszcze truskawki...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pierogi z jagodami