Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 30
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

22 lis 2014 - 14:26:44

Fajnie Ci to wyszło, gratuluję :) Teraz w akcję zaangażowali się też blogerzy, widziałem gdzieś filmik z Kubą Jankowskim jak radzi sobie w kuchni :)

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

27 lis 2014 - 21:29:10

może ciasteczka czekoladowe z musli



Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

08 gru 2014 - 17:31:11

u mnie na blogu sporo tego:P

www.megs-88.blogspot.com

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

20 sty 2015 - 12:25:43

Kiedy kolejne wpisy? :)

niezweryfikowana
Posty: 229
Ostrzeżenia: 2/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 sty 2015 - 23:58:00

niestety nie mogę czekolady

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

01 lut 2015 - 16:38:57

Proste do zrobienia, szybkie, a przede wszystkim pyszne babeczki czekoladowe
Przepis można znaleźć na niebojem.pl
http://www.niebojem.pl/murzynki/



Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

06 lut 2015 - 19:38:35

A ja polecam przepis na krem czekoladowy: :)

Na jedną porcję potrzebujemy jedno dojrzałe awokado. Zatem jeśli chcemy zrobić więcej wystarczy zwiększyć odpowiednio ilość składników w przepisie. Do tego dorzucamy dwie łyżki ciemnego kakao i łyżkę płynnego miodu oraz łyżkę syropu klonowego (jak ktoś lubi słodsze to można dodać nieco więcej). Można użyć samego miodu lub samego syropu klonowego. Można dodać więcej kakao jeśli ma być mocno czekoladowy. Składniki najlepiej połączyć za pomocą miksera (blendera), jeśli nie macie to można i widelcem, ale wtedy potrwa to nieco dłużej.

Jest przepyszny!

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

10 mar 2015 - 22:48:56

A ja z rzeczy czekoladowych najbardziej lubię ciasteczka kokosowe, hehe :D A tak poważnie, to jest tam dużo czekolady w nich i w połączeniu z kokosem są pyszne :) http://przepisy.ancymonki.pl/ciasteczka-kokosowe/ A oprócz tego z ciast czekoladowych to uwielbiam czekoladowy biszkopt przekładany bitą śmietaną i tyle. Proste a jakie dobre :)

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

13 mar 2015 - 11:51:52

Polecam pyszne ciasteczka czekoladowe z żurawiną i chili :D Ja uwielbiam takie połączenia smaków :) .Przepis znalazłam tutaj:
Czekoladowe ciasteczka z chili
Robiłam je już dwa razy i za każdym razem znikały w jeden dzień :)


niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

01 maj 2015 - 08:54:46

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 76
Ostrzeżenia: 1/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

07 maj 2015 - 22:33:59

Co do czekoladowych wypieków to ja od zawsze kocham BROWNIE!!! najlepsze ciacho :) I łatwe do zrobienia. lubicie?

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

16 maj 2015 - 07:27:45

Odkryłam przepis na zdrowe, fit batoniki: ciemna czekolada, ekspandowany amarantus oraz żurawina - wystarczy rozpuścić czekoladę, dodać pozostałe składniki, uformować na batoniki i poczekać aż czekolada znowu zastygnie.

niezweryfikowana
Posty: 40
Ostrzeżenia: 2/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

25 cze 2015 - 21:49:35

Ja poluję na nowe Wedlowskie Ptasie Mleczko, w letniej Wersji - do zamrożenia :P O smaku mrożonej kawy, Frappe :) Jako, że uwielbiam Ptasie i Kawę mrożoną, to jest połączenie idealne ;)

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

04 lip 2015 - 14:39:41

Ja średnio przepadam za czekoladą, ale czasem najdzie ochota dlatego planuję zakupić czekolady do picia na gorąco [Moderacja - niepłacona reklama] Nie lubię tradycyjnej czekolady w kostkach dlatego to jest świetna alternatywa dla mnie a poza tym bardzo szybko się przygotowuje:)Lubię też pierniki w czekoladzie ale nigdy nie piekę tylko kupuje gotowe w sklepie.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-08 11:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)

31 lip 2015 - 12:05:37

Pyszne i zdrowe są czekoladowe amarantuski - wystarczy wymieszać roztopioną gorzką czekoladę z amarantusem ekspandowanym, dodać żurawiny, skórki z pomarańczy i poczekać aż zastygnie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

obiadek