Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

2 minuty temu

sprawdzony stomatolog

6 minut temu

sklep detailingowy

30 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:41:13

szukam przepisów na jakieś ciasta na Wielkanoc :) i nie chodzi tu o tradycyjne mazurki czy babki...
jakie jest najlepsze ciasto jakie kiedykolwiek jadłyście?:)
może znacie przepisy na coś dobrego, a zarazem efektownego? :D

U mnie ostatnio wszyscy zachwycali się Carmel Brownie Tower :) ciasto bardzo pracochłonne, ale pyyyyyszne... wysiłek się opłacił



ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:47:38

super! Ja polecam shreka pycha :)

ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:51:35

Uwielbiam czeski placek mojej babci. Jest słodki i kwaśny jednocześnie - masa grysikowa i powidła. Placki na miodzie i kokos. MMMMMMniam



ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:54:12

ja polecam 3-bita :)

ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:55:06

Ja polecam Oczy carycy!!! Przepyszny! Wszyscy się nim zachwycają!! Shrek też jest ciekawy:)

ciasta na Wielkanoc :)

11 kwi 2014 - 18:58:28

Shreka kiedyś robiłam i szczerze powiem, że tak średnio smakował zarówno mi jak i rodzince :)

3bita zawsze robi ciotka więc też odpada :D

Czeski placek niby prosty, łatwy, ale moze byc dobry :)

niezweryfikowana
Posty: 74
Ostrzeżenia: 1/5

ciasta na Wielkanoc :)

18 kwi 2014 - 15:38:47

ja leniwa jestem kupilam babkę, małego mazurka i 3 rodzaje sernikow w polomarkecie - lenistwo przemówiło :D ale trzeba przyznać są pycha :D

ciasta na Wielkanoc :)

18 kwi 2014 - 15:57:05

Ja uwielbiam domek baby jagi na ciastkach bebe i z twrogiem, zakrapiany jakimś amaretto, może to nie jakieś nowatorskie ciasto, ale inne niż standardowe wypieki, bo robi się go na zimno i jest proste, efektowne i pyszne

ciasta na Wielkanoc :)

16 mar 2015 - 12:00:13

jest tu ktoś? :) wiem, że do Wielkanocy jeszcze troszkę czasu ale wolę wszystko zaplanować wcześniej- w tym roku będę miała rodzinkę u siebie, muszę popisać się jakimiś wypiekami ale kompletnie nie mam pomysłu, podzielcie się przepisami na pyszne ciasta na Wielkanoc (niekoniecznie mazurki) gotuje

ciasta na Wielkanoc :)

16 mar 2015 - 12:27:18

Ja często robię na większe okazje ciasto 3 bit. Jest trochę pracochłonne, ale przepyszne i efektowne, więc naprawdę warto je zrobić. Poza tym zawsze każdemu smakuje. :)

niezweryfikowana
Posty: 117
Ostrzeżenia: 6/5

ciasta na Wielkanoc :)

20 mar 2015 - 10:12:09

No i znowu coraz bliżej święta :D, tylko, że wielkanocne i powrócił temat ciast :D. Na Boże Narodzenie zaryzykowałam i upiekłam całkiem inne ciasta niż zwykle - rodzina była zachwycona. Na te święta też planuję zrobić taką małą rewolucję i wykorzystam całkiem inne przepisy :D Mam ich tutaj: https://www.maxkuchnie.pl/przepisy/ciasta-i-desery/ tak wiele, że na pewno uda mi się znów zaskoczyć gości :D Wiem, wiem mazurek, sernik, makowiec to standard, ale czasem warto zaszaleć :D W końcu wiosna :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)