Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:23:18

Piekłyście kiedyś same chleb? Ja już wielokrotnie zbierałam się do upieczenia chleba czy chociażby jakiś bułek na drożdżach, ale jakoś nie mogę się do tego zebrać.

I pytanie ddo tych, co pieką - może macie jakiś sprawdzony, łatwy lekki i przyjemny przepis na pyszny chlebek? :):)

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:27:01

Ja mam,super przepis,zawsze wychodzi,na drożdzach z ziarnami slonecznika i dyni,bez pracochlonnego wyrabiania ciasta,przynioslam kiedys do pracy i wszyscy teraz pieka bo dobry,tani i zawsze wychodzi i pieke go w zwyklym piekarniku.

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:29:37

a możesz podać przepis? mój chłopak piecze chleb z przepisu na bułkę paryską i jest ok :D

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:30:21

Ja z facetem moim zakupiliśmy na promocji wypiekacz do chleba zelmera za 250zł, przed swiętami to było Bożego Narodzenia i od tego czasu nie kupilismy jeszcze chcleba w sklepie. Ma tez fajne inne opcje, ciasto do pizzy ktore uwielbiamy, ciasto do makarinu, do ciasta francuskiego, program do robienia dzemu. jest ksiazeczka z przepisami, supe r prosty w obsludze.

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:31:50

Ja mam sprawdzony przepis na bułeczki drożdżowe z dżemem, które często robie;)
A ostatnio znalazłam fajny przepis na kajzerki domowe, bardzo proste do zrobienia.
Ostatnio robiłam i wyszły smaczne.
Jak coś zapraszam na priv ;)

Pieczenie chleba

03 kwi 2014 - 12:32:25

wyslij mi zapytanie na priv,teraz jestem w pracy i moge cos pokręcić :)

Pieczenie chleba

25 kwi 2014 - 09:52:14

Ja też jadłam już kilka rodzajów chleba pieczonych przez znajomych. Sama mam kilka przepisów, ale jeszcze ich nie wypróbowałam. Na razie chciałabym się zaopatrzyć w jakiś fajny wypiekacz, ale muszę najpierw na niego uzbierać:)

niezweryfikowana
Posty: 457
Ostrzeżenia: 3/5

Pieczenie chleba

25 kwi 2014 - 10:18:42

Powiedzcie mi czy takie samodzielne pieczenie chleba się opłaca (przy braku maszyny do pieczenia)? Czy lepiej jednak zostać przy sklepowym chlebie?

Pieczenie chleba

25 kwi 2014 - 10:21:54

Najlepszy chleb bez zakwasu, bardzo prosty przepis a chlebek wychodzi bardzo chrupiący i długo zatrzymuje świeżość :-)

http://miloscwbrzuchumam.blox.pl/2012/06/Chleb-prosty-i-pyszny.html

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym smarować chleb? Pasty do chleba i spółka