Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Budowa domu

24 minut temu

zakładanie ogrodu

dzisiaj o 16:06

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Fast-food - jecie? lubicie?

11 lip 2014 - 14:24:57

Ja zwykle nie jadam fast foodów na mieście, no może 3 razy do roku, a mcdonaldów itp. unikam jak ognia. Robimy sobie z mężem czasami w domu pizzę czy burgery, wtedy przynajmniej wiem co jest w środku i jest o niebo lepsze:)

Fast-food - jecie? lubicie?

11 lip 2014 - 14:37:49

nie jem bo nie moge.wolenie zjesc niz pol dnia w wc siedziec.

Fast-food - jecie? lubicie?

12 lip 2014 - 21:26:24

Zróbcie sami w domu to takie proste i nigdzie lepszego nie znajdziecie :)
http://niezlymlynek.blogspot.com/2014/06/jedyny-w-swoim-rodzaju-burger.html


Fast-food - jecie? lubicie?

12 lip 2014 - 22:10:26

Uwielbiam pizzę ale nie wzgardzę także zapiekankami czy McDonaldem. Nie jem często ale czasami mnie naleci na fast foody i nie ma zmiłuj. Chodzą za mną dopóki ich nie zjem omnomnom :P

Fast-food - jecie? lubicie?

12 lip 2014 - 22:10:30

Cytat
kasia_klos
Zróbcie sami w domu to takie proste i nigdzie lepszego nie znajdziecie :)
http://niezlymlynek.blogspot.com/2014/06/jedyny-w-swoim-rodzaju-burger.html


ten opis mnie zdziwił ;/

Kto był to wie, że cenowo wcale nie jest kolorowo bo średni koszt najtańszego burgera to ok 28zł. ...

?!!!!!

Fast-food - jecie? lubicie?

12 lip 2014 - 22:32:50

Kocham pizze jako jedyny fastfood,ktory jem.

Fast-food - jecie? lubicie?

12 lip 2014 - 22:40:53

Ja uwielbiam durum serwowany w Oriencie u mnie w mieście serce

Fast-food - jecie? lubicie?

13 lip 2014 - 11:37:54

To zależy jaki fastfood macie na myśli, pizza z restauracji nie musi być nie zdrowa, takich rzeczy jak hamburgery, zapiekanki hotdogi nie jem, czasem kebaba.

Fast-food - jecie? lubicie?

13 lip 2014 - 11:42:31

ja robię takie papu sama, pizza, zapiekanki itd.. mam swoje przepisy i przynajmniej wiem co na nie nakładam więc nie muszę się obawiać wędlin czy sera po terminach, które lubią być dodawane do fast foodów z knajpek i budek.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-07-13 11:42 przez mala_wredota.

Fast-food - jecie? lubicie?

20 lip 2014 - 15:02:16

bardzo lubię pizze ale w związku z tym że ostatnio znalazłam przepis który podbił moje serce to wolę sama przyrządzić :) Jeśli chcecie to zachęcam, szybko się robi i zawsze wychodzi :)
http://www.niebojem.pl/pizza-inaczej-2/

Fast-food - jecie? lubicie?

20 lip 2014 - 15:20:14

uwielbiam pizze :) natomiast staram się jeść z umiarem. Kebab bardzo rzadko. A w MC już nie pamiętam kiedy ostatni raz coś jadłam :)

Fast-food - jecie? lubicie?

13 lut 2016 - 14:06:03

Cytat
skarbek2012
Minusujecie to że ktoś zdrowo się odżywia? Ciekawe kto się będzie śmiał za kilkanaście lat jaka zaczną wychodzić różne choroby od tych fast foodów;/
Wszystko jest dla ludzi.
Nafaszerowane te zarcie teraz,ze hej.Czyli czlowiek powinien nic nie jesc i zyc z powietrza,a powietrze tez nie bardzo.

Fast-food - jecie? lubicie?

13 lut 2016 - 14:56:51

ostanio jadłam podobne świństwo dwa lata temu ;P

Fast-food - jecie? lubicie?

13 lut 2016 - 15:17:15

Ja uwielbiam pizzę, cheesburgery z maka, kurczaki z KFC, chili burgery z burger kinga. Kebabów nie bardzo. Po MC robię sie ociężała, mam napompowany brzuch.. najczęściej jak jem fastfood wybieram ostry sos albo dodatek. Jednak teraz przerzuciłam się na pierś z kurczaka, którą smażę w domu, a co do fastfoodów to jak trafi się jakaś fajna promocja w sensie kuponu, to idę :D

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Fast-food - jecie? lubicie?

19 lip 2016 - 21:07:58

Dobra, teraz pewnie wszystkich zaskoczę, bo ja lubię fast foody! :D I bardziej zaskoczę jak powiem, że jadam bardzo często podczas swojej diety. A to chyba dlatego, że moim ulubionym fast foodem jest salad story haha jest mega fast :D A maja spoko ofertę, zwłaszcza boxy, zdrową. A idziesz, zamawiasz i za chwilę dostajesz danie. A ja tak nie lubię czekać...

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sos miętowy, Lidl