Obecnie rozmawiamy o:

złota łazienka

gorący temat

transportery taśmowe

52 minut temu

sprawdzony stomatolog

56 minut temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 5 6 7 8 9 10 -->

Fast-food - jecie? lubicie?

24 lip 2016 - 12:50:21

Chyba nie tylko Ty jesteś fanką Salad Story haha:D Też uwielbiam ich boxy, oto dowód:P


niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Fast-food - jecie? lubicie?

29 lip 2016 - 10:15:58

A ja nie lubię Salad Story. Lepsze sałatki jestem w stanie przygotować w domu. Jeśli chodzi o fast foody, to ja najbardziej lubię pizzę.

Fast-food - jecie? lubicie?

29 lip 2016 - 20:39:57

Cytat
Gustinka
A ja nie lubię Salad Story. Lepsze sałatki jestem w stanie przygotować w domu. Jeśli chodzi o fast foody, to ja najbardziej lubię pizzę.

Czemu nie lubisz? Moim zdaniem ich sałatki wcale się nie różnią od domowych,a nawet są lepsze.. Przecież wszystko robią na miejscu i mają świeże składniki.. Mi tam smakuje:) Co do pizzy to dobra ale lepszym fast foodem moim zdaniem jest zdrowsze jedzenie:P

zweryfikowana
Posty: 52
Ostrzeżenia: 1/5

Fast-food - jecie? lubicie?

30 lip 2016 - 18:49:02

Cytat
olleecczka
Chyba nie tylko Ty jesteś fanką Salad Story haha:D Też uwielbiam ich boxy, oto dowód:P



olleecczka zobacz co ja dziś wcinam :D A co Ty masz w swoim boxie? Jakieś kiełki? Chyba jeszcze nie próbowałam... Ja dziś awokado i kurczak.

Gustinka a Ty czemu nie lubisz SS? Ja ogólnie średnio lubię przygotowywać sałatki w domu, bo trzeba nakupić dużo rzeczy, które się psują potem. A jesli pójdę i kupię to mogę mieć różnorodność. Poza tym są smaczne.

Fast-food - jecie? lubicie?

30 lip 2016 - 20:43:29

Uwielbiam! serce

Kebab, pizza, zapiekanka, frytki serce

...ale nie jadam w Mac'u ;p

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Fast-food - jecie? lubicie?

28 wrz 2016 - 16:25:32

Ja w ogóle nie lubię za bardzo kupować sałatki w restauracjach czy takich miejscach. Są dla mnie bez smaku i takie przewidywalne. I nigdy nie wiem co jest w tych sosach. A jak robię sałatki w domu, to nigdy mi się te produkty nie psują - po prostu robię z nich obiad potem, albo daję na kanapki. A w zdjęciach kilka moich sałatek - może zrozumiesz o co mi chodzi ;D.



Fast-food - jecie? lubicie?

28 wrz 2016 - 16:51:09

sałatki robie sama . nie kupuję gotowizny.

Fast-food - jecie? lubicie?

29 wrz 2016 - 11:57:07

jeecie,luubicie-->pizza,fryty,kebab ...

niezweryfikowana
Posty: 341
Ostrzeżenia: 5/5

Fast-food - jecie? lubicie?

05 paź 2016 - 13:27:12

Kurde, do frytek mam słabość... Ale do tych prawdziwych, z ziemniaków :D. A nie z jakiegoś suszu ziemniaczanego.

Fast-food - jecie? lubicie?

05 paź 2016 - 14:58:09

ja staram się nie jeść, bo każdy z takich fast foodów mocno odbija się to na mojej wadze :-( ale im dłużej nie jem, tym mniej mnie ciągnie do tego typu "jedzenia" :-) wolę zdrowy posiłek zrobiony w domu :-)

Fast-food - jecie? lubicie?

26 paź 2016 - 00:14:42

Kebab pizza i hamburgery . Mogłabym codziennie

Fast-food - jecie? lubicie?

26 paź 2016 - 10:25:59

w mcdonald tylko i wyłącznie lody mc flurry ponieważ od 16 lat nie jem mięsa, kebaba nigdy nie jadłam a z innych fast foodów pizza się zdarzy z 3 razy w miesiącu

Fast-food - jecie? lubicie?

26 paź 2016 - 10:31:12

Nie jem, nie lubię. McDonalda omijam bo mi śmierdzi. Salad Story itp. mi nie smakuje. Uwielbiam pizzę,zapiexy. Sałatki,burgery,frytki też ale tylko jak sama w domu zrobię od A do Z. W ogóle nie lubię gotowego jedzenia - sosów, ciasta,kanapek, nawet jogurtów z musli z kantyny itp. FUJ

Fast-food - jecie? lubicie?

26 paź 2016 - 15:19:11

Mc Donald's zawsze spoko:D

Fast-food - jecie? lubicie?

16 lis 2016 - 11:36:49

raczej nie jem ale luuubię frytki, pizzę, kebab

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić czekoladę?