Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Fast-food - jecie? lubicie?

03 kwi 2014 - 12:46:28

Lubię!!! Ale sama jem rzadko...może to dlatego,że pracuję w pizzerii (z fast-food-ami...).

Fast-food - jecie? lubicie?

03 kwi 2014 - 12:58:08

Ja jem bardzo często, bo lubię. Szczególnie kebaba w cieście, pizzę, hamburgery, tortille i hot dogi na statoilu :D aż zrobiłam się głodna :D

Fast-food - jecie? lubicie?

03 kwi 2014 - 13:02:43

ja lubię kebaby i hamburgery. czesto robie sama bo nie jestem przekonana co do mięsa. a jak zamawiam, to wegetariański kebab tylko.

Fast-food - jecie? lubicie?

03 kwi 2014 - 13:05:18

Uwielbiam! Kebab, KfC, Mc serce ale staram się nie przesadzać mimo wszystko :)

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:14:22

Uwielbiam kebaby, tortille, pizze i rzeczy z McDonalda, KFC itp, jednak staram się jeść je nie za często :P

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:17:44

ja wszystko uwielbiam i niestety jem :( robię w domu najczęściej pizzę, rzadko kupuję, ale burgery, kebaby czy hot dogi na orlenie to kupuję :/

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:19:39

Bardzo lubię, ale zaraz po zjedzeniu takich niezdrowych smakowitości mam wyrzuty sumienia, więc staram się jeść tego jak najmniej :(

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:20:12

u mnie kebaby i pizze odpadają bo w żołądku mam po nich rewolucje :P
często pozwalam sobie na McDonalda :P

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:22:36

Nie przepadam, za to moją zmorą są słodycze :/

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:23:53

lubię, ale omijam z daleka mój wyczyn w KFC byłam ostatnio rok temu :) takie postanowienie, że tam nie chodzę, ale lubię w domu sama przygotować wrapsa wege, knyszę wege...

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:25:11

Uwielbiam KFC, jem tam średnio raz w tygodniu. Lubię też Maca, ale niektóre z ich kanapek czy sałatek są okropne. Pizzę też uwielbiam, ale jej nie zaliczam do fast food'ów, tzn. tej prawdziwej, bo mrożone już tak. Prawdziwa pizza, szczególnie z warzywami i owocami, jest zdrowa:) Kebaby też lubię, no i hot-dogi z Orlenu, mmm... Jem takie rzeczy bardzo często, mam przez to wyrzuty sumienia, że niszczę swoje zdrowie, ale chyba jestem uzależniona:(

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:25:19

ja miesiącami mogę ich nie jeść tylko zdrowo i nie czuję potrzeby ani chęci na fast-f., czasami zaś tydzień jem tylko je

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:32:47

Kiedyś za czasów liceum jadłam, ale tylko Filet'o Fisha i Chesseburgera czy Whoppera z BurgerKinga, ale to bardzo rzadko.
Kebabów i innych cudów nigdy nie lubiłam.
Obecnie nie jem nic z tych rzeczy bo jestem wege.
Ale domowa pizza z warzywami i ziołami lub domowe niby hamburgery bezmięsne są pyszne:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-05 18:34 przez askasu.

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:38:37

Mięso na patyku niet, pizza może być slow foodem (zresztą ona nie jest taka niezdrowa), mcdonald, hamburgery i inne dziadostwa: niet niet niet.

Hamburgery i tortille robię sama ;]

Fast-food - jecie? lubicie?

05 kwi 2014 - 18:42:29

Ja uwielbiam rożki z baalbeka:) ale rzadko jem.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

czym smarować chleb? Pasty do chleba i spółka