Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 3 4 ... 6 7 8 -->

Dobra kawa :) jaką pijecie?

12 kwi 2014 - 09:18:17

Ja uwielbiam rozpuszczalna Jacobs Kronung ze śmietanką i bez cukru :D

niezweryfikowana
Posty: 264
Ostrzeżenia: 5/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

24 kwi 2014 - 13:01:34

kiedys ceske a teraz tylko zamawiana bo mam nowy ekspres wiec korzystam :D na dlugi weekend chce kupic cos stad http://www.coffeedesk.pl/product/269/Arcaffe-Mokacrema bo podoba mi sie ta mokacrema tylko szukam mniejszych opakowan bo tyle to nie wypije :p

zweryfikowana
Posty: 594
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

24 kwi 2014 - 13:03:37

irish cream aurlie albo karmelowa rozpuszczalna ;D

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 2/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:09:33

Kawę prawdziwą pijam tylko raz dziennie - na rozpoczęcie dnia. Najczęściej pochodzi z eksperu. Później to już tylko Mokate Cappucciono :) Mój ulubiony smak to orzechowy... mniam mniam :)

Swoją drogą ciekawa jest historia powstania tej kawy. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, że smak cappucciono spopularyzowała w Polsce Pani Teresa Mokrysz. Tutaj jest filmik na Youtube opisujący jej historię:

warto obejrzeć popijając cappucciono :)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:11:26

Jacobs lub MK ;)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:12:02

Kocham nad życie.
Cała reszta ohydna, a wypróbowałam już chyba wszystko



Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:16:55

Ja teraz pije tylko inke bo od dwóch tygodni karmie piersią. A tak to piję z ekspresu ze spienionym mleczkiem. Kupuję różne, zależy jaka jest w promocji. Dobra jest lavazza albo jacobs ale do ekspresu specjalny. Są dosc drogie więc jak jest promocja to kupuje czasem na zapas :) Nie lubię sypanej zaparzanej "normalnie" Mam jakis uraz po pierwszej ciąży na zapach kawy i tak mi zostało już od 5 lat :o więc ewentualnie rozpuszczalną.

zweryfikowana
Posty: 590
Ostrzeżenia: 1/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:47:37

Nie znosze goracych napojow wiec kawe pije tylko letnia albo najlepiej mrozona:) kupuje Nescafe Creme,dodaje mleko i troche skruszonego lodu:) czasami oblewam scianki szklanki syropem karmelowym lub z orzecha laskowego:) piernikowy tez jest super

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 16:56:39

ja uwielbiam kawa mielona dallmayr jest pyszna i łagodna w smaku parzę ją we włoskim czajniczku powoli wydobywa aromat lubię czarną lub z mlekiem mam również fajny spieniacz z amica świetnie spienia i podgrzewa mleko jak jest upał to robię pyszną mrożoną kawę:) pół szklanki kawy i powoli po gałce lodów śmietankowych dodaję aż dojdzie do samej góry mmm pycha:)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

20 cze 2014 - 17:00:47

moi rodzice piją tylko kawę GOLD z lidla, jak dostala mama tchibo zielone w prezencie to mojej ciotce oddala , powiedziala ze najgorsza kawa. Ja sie nie znam, a jak pije to jakąs rozpuszczalną . Pije malo to nie mam czulego smaku, każda rozpuszczalna mi smakuje ;-)

Dobra kawa :) jaką pijecie?

25 cze 2014 - 18:49:48

Ja kiedyś piłam "Sun", ale przestała mi smakować i już od dosyć dawna pijam tylko i wyłącznie Tchibo w żółtym opakowaniu,z kostką trzcinowego cukru i bez mleka.

Dobra kawa :) jaką pijecie?

25 cze 2014 - 18:52:57

a ja uwielbiam kawke rozpuszczalną i do tego ubijam pianke spieniaczem:) codziennie trzy filiżanki muszą być:D

Dobra kawa :) jaką pijecie?

25 cze 2014 - 18:56:20

Ja kupuje prawdziwe ziarna,miele w takim starym drewnianym młynku.Zalewam w zaparzaczu i gotowe.Wiem ..prościej by było z ekspresu , ale dla mnie przygotowanie kawy to taki mój "rytuał". Nieziemsko wtedy smakuje mmmmmm :)

zweryfikowana
Posty: 1.209
Ostrzeżenia: 2/5

Dobra kawa :) jaką pijecie?

25 cze 2014 - 18:56:40

jacobs velvet i nescafe gold

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Czekoladowe przepisy i inspiracje :)