Obecnie rozmawiamy o:

polecany dentysta

dzisiaj o 19:02

elektryka sklep

dzisiaj o 18:57

wakacje last minute

dzisiaj o 18:41

Jakie marki ? - Kosmetyki.

dzisiaj o 18:28

Budowa domu

dzisiaj o 18:17

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Menu na pierwsze urodzinki

11 mar 2014 - 20:44:56

Nie długo szykuję synkowi jego pierwsze urodzinki i stąd moje pytanie co przygotować? Zamówiłam juz cztery rodzaje mięsa ( de volaille, roladki wołowe, łódeczki, mielone z pieczarkami) oraz torta ale co dalej? Macie jakieś propozycje na sałatki? Znacie jakieś przytawki co również nadadzą na stole ,,koloru" trochę go przyozdobia mam na myśli np, muchomorki zrobione z jajka i pomidora ....dziękuje za wszystkie propozycje

Menu na pierwsze urodzinki

11 mar 2014 - 21:00:41

Kurczaczki są boskie :) dziękuję a ktoś jeszcze może coś innegogo pomijając jajka??

Menu na pierwsze urodzinki

11 mar 2014 - 21:06:24

Może mini kanapki ozdobione dla dzieci - jakieś buźki, pszczółki itp
zdrowe mini pizze - czyli samodzielnie robione z warzywami
Koreczki kolorowe z warzyw i serka

Jeszcze może fileciki z kurczaka w roztłuczonych krakersach pieczone w piekarniku bez tłuszczu

W ogóle to ma być menu dla dorosłych czy dla dzieci? bo de volay i mielony z pieczarami to dla maluchów nie najlepsze potrawy

na deser lody ale podawane w wafelkach - można kupić rożki w sklepie. Albo możesz zrobić lodu wodne w domu Jamie Oliver podawał kiedyś przepis na takie lody z soku i mrożonych owoców - poszukaj w necie

DO picia domowa lemoniada albo poncz - bez alkoholu oczywiście :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-11 21:09 przez j_ulka.

Menu na pierwsze urodzinki

11 mar 2014 - 21:13:25

Oto kilka propozycji. Zdjęcia wzięłam od wujka Google, który ma ich znacznie więcej w swojej bazie, wystarczy wklepać odpowiednie hasła. Na zdjęciach propozycje bodajże Tesco i Winiary. :)



Menu na pierwsze urodzinki

11 mar 2014 - 21:18:01

Ja pytam o menu dla dorosłych ponieważ u mnie w rodzinie nie ma małych dzieci. Tylko mój synuś będzie a dla niego znajdzie się coś do zjedzenia :)
Tak tak alkoholu nie będzie w ogóle nawet dorośli nie dostaną :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Teściowie :)