Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:21:59

Witajcie,
pewnie nie jedna z Was godziny lunch'u spędza w pracy i zapewne większość nie wychodzi na ten czas do restauracji czy bufetu...
Do czego zmierzam - pracuje od 8 do 16. Mam 2 przerwy w pracy : o 11 i o 14. O 16- 17 jem obiad w domu.
Zwykle zabieram do pracy jakieś kanapki typu : chleb z serem (nuuuuda), chleb z dżemem (nuuuda)... itp. do tego jakies owoce, wafle ryżowe... ile można...
Czy macie jakieś przepisy na lunch, który przygotuje sobie w domu i o tej 11 będę mogła zjeść ? Już nie mam ochoty na ten ciągły chleb (btw. ogólnie ja chleba nie lubie). W pracy nie mam możliwości przygotowania czy też podgrzania jakiejkolwiek potrawy.
Dzielcie się przepisami :)
Ma ktoś tak samo jak ja ? Mi brak pomysłów na takie lunch'e

niezweryfikowana
Posty: 698
Ostrzeżenia: 1/5

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:25:53

Jogurty,mozesz sama wczesniej przygotowac jakas sałatke np z kurczakiem,w necie jest tyle przepisow.Nie łatwiej tam poszukac?

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:28:30

Cytat
Innaczana
Jogurty,mozesz sama wczesniej przygotowac jakas sałatke np z kurczakiem,w necie jest tyle przepisow.Nie łatwiej tam poszukac?
no tak sałatki to wiadomo, ale też chciałam się dowiedziec bardziej co Wy jecie, co sobie przygotowujecie oprócz tych sałatek
jogurty odstawiam bo mi nie służą

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:29:44

Sałatki, jakieś naleśniki (na zimno też są dobre), twarożki różne.

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:30:08

W domu możesz przygotować jakąś sałatkę owocową zalaną jogurtem lub sałatkę warzywną z fetą.

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:32:02

Przeróżne sałatki: owocowe, warzywne, ze składników, które masz pod ręką. W necie jest masa ciekawych przepisów.
Przekąski, które można zjeść na zimno.
Ciasteczka owsiane.
Jogurt + zdrowy dodatek, który możesz do niego dosypać. :)
Jest masa możliwości.

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:34:02

tortille są dobrą alternatywą dla kanapek :)

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:34:30

Ja nie napiszę co jem, bo to jest średnio zdrowe :>

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:34:45

Cytat
kabaczuS
tortille są dobrą alternatywą dla kanapek :)
ooooo to jest ciekawe :) oświeciłas mnie :):)
Cytat
Kathyu
Ja nie napiszę co jem, bo to jest średnio zdrowe :>

niezdrowe dania można modyfikować na bardziej zdrowe więc pisz smialo :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 20:35 przez lena-222.

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:36:09

Tortille, naleśniki, sałatki, ja jem też kaszę z warzywami, ale nie każdemu smakuje na zimno :)

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:37:59

Cytat
nielubiegrzybow
Tortille, naleśniki, sałatki, ja jem też kaszę z warzywami, ale nie każdemu smakuje na zimno :)
ja chyba bym nie przełkła kaszy na zimno...brrr
a co powiecie na chleb zrobiony na chrupko w piekarniku, ale zjedzony na zimno... ?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-02-09 20:42 przez lena-222.

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:45:47

Cytat
lena-222
Cytat
nielubiegrzybow
Tortille, naleśniki, sałatki, ja jem też kaszę z warzywami, ale nie każdemu smakuje na zimno :)
ja chyba bym nie przełkła kaszy na zimno...brrr
a co powiecie na chleb zrobiony na chrupko w piekarniku, ale zjedzony na zimno... ?

Obawiam się, że może przestać być chrupki niestety. Chodzi ci o takie zapiekanki z serem itp?

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:46:26

owoco jogurt płatki owsiane uprażone na patelni z jogurtem i owocami pokrojonymi da ci duzo duzo emergii:)) i kanapki twoje są nudne ja bym zrobiła chleb z ziarnami z sałatą szynką pomidorem jajkiem serem keczupem i co tam jeszcze kto lubi na bogato

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:48:05

Cytat
nielubiegrzybow
Cytat
lena-222
Cytat
nielubiegrzybow
Tortille, naleśniki, sałatki, ja jem też kaszę z warzywami, ale nie każdemu smakuje na zimno :)
ja chyba bym nie przełkła kaszy na zimno...brrr
a co powiecie na chleb zrobiony na chrupko w piekarniku, ale zjedzony na zimno... ?

Obawiam się, że może przestać być chrupki niestety. Chodzi ci o takie zapiekanki z serem itp?

dokładnie o czyms takim mysle

Smaczny lunch w pracy

09 lut 2014 - 20:55:56

Zapiekanki raczej będą twarde. Dobry pomysł z naleśnikami, chyba muszą być na słodko :D
Ostatnio robiłam naleśniki a'la Manekin, shoarma.. pyycha, niestety na zimno raczej się nie nadają.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasto w żaroodoprnym?