Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

Pogrzeb

6 minut temu

free spin za rejestracje

godzinę temu

srebrna biżuteria

godzinę temu

Rewelacyjne okna

dzisiaj o 11:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 11:51:23

Jaki alkohol pijecie najczęściej? Czy wolicie piwo czy może lampkę dobrego wina? Może w ogóle nie pijecie alkoholu? Czy macie swoje ulubione trunki? Pozdrawiam.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 11:56:23

raz na 2 tyg jedno piwo max :D.
mam uczulenie na wino :D
nie przepadam za alkoholem ;p ..

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 11:56:17

Zależy od okoliczności, na imprezach ze znajomymi piję wódkę i piwo. Natomiast przy rodzinnych spotkaniach typu urodziny, lub ogólnie z rodzicami i chłopakiem bez okazji to zawsze półsłodkie lub półwytrawne winko:) A jak często, to zależy:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 11:56 przez agawa231.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 11:58:03

Raz na rok dobre białe wino,nie pijam praktycznie wcale gdyż mam uraz...

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:00:47

Czasami są takie weekendy, że piję coś codziennie od czwartku do niedzieli (oczywiście z umiarem, bez upicia do nieprzytomności :P) a czasami nic się nie dzieje np przez dwa tygodnie, albo jest sesja i mam dużo nauki i nie piję nic. Bardzo lubię dobre piwa, półwytrawne wino, delikatną whisky, fajne drinki, wszystko zależy od okoliczności i na co mam ochotę :)

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:00:02

Nie przepadam za alkoholem, raz na miesiąc. I to jeszcze jak coś piwo smakowe, wino słodkie, a wódka smakowa:) Wczoraj dobrą wódkę piłam laskową z mlekiem.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:00:31

Ja najczęściej piję wódkę. Oczywiście nie na kieliszki - to zdarza mi się baaaardzo rzadko. Popijam drineczki ;) Mój ulubiony to wódka z sokiem bananowym - jest pyszny, kto nie pił takiej wersji to polecam.

Piję różnie, tak mniej więcej raz w tygodniu jak się spotykamy ze znajomymi u kogoś w domu bądź idziemy do miasta. Nie piję do odcięcia, nigdy się nie upiłam tak, żeby czegoś nie pamiętać. Oczywiście miewam "gorsze dni" i zdarza mi się wypić za dużo, przez co no nie oszukujmy się jestem śmieszna i pijana ;P Ale generalnie staram się dużo nie pić, bo potem kac. A kace miewam okrutne ;P

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:02:18

Czy jest okazja czy nie, nie piję nic;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-10-26 12:02 przez xdajmiwygrac.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:04:47

Cytat
malenka90
Nie przepadam za alkoholem, raz na miesiąc. I to jeszcze jak coś piwo smakowe, wino słodkie, a wódka smakowa:) Wczoraj dobrą wódkę piłam laskową z mlekiem.

Soplica Orzechowa? Pyszniutka. Ale jest tak słodka, że po jednym drinku/kieliszku mam dość.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:06:20

Wcześniej jak studiowałam to zdarzało się niekiedy codziennie wypić dwa lub trzy piwka.A teraz to jak mam wypad ze znajomymi albo jak jest jakaś okazja. Wódki wogóle nie pije bo nie lubię, ale piwa czy dobrego wina nie odmówię ;)

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:06:00

to zależy, czasem 2-3 razy w tygodniu, czasem przez 2-3 tygodnie nic. A co, to zależy od okoliczności, na imprezach zazwyczaj wódkę, kieliszki albo drinki (mohito albo blue lagoon, uwielbiam!), poza tym głównie piwo smakowe, berliner weisse, moje ulubione! jestem w o tyle dobrej sytuacji, że w Niemczech dozwolone jest picie w miejscach publicznych, więc piwo w plenerze zdarza się stosunkowo często :D co się niestety niebawem skończy przez jesień :( ech

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:09:11

Lubię szampana ale dobrego nie jakieś ruskie ale to wiadomo okazyjnie się raczej pije. Czasem do obiadu czerwone wino wytrawne lub półwytrawne. Piwo jedynie Guinnes mi smakuje ale to też max 1 na miesiąc jedno wypije.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:14:10

Nie piję w ogóle. No chyba że jakiś toast się wznosi to szampana wypiję. Nie cierpię smaku żadnego alkoholu, nie piję na żadnych imprezach ani nic choć niektórzy często twierdzą że to niemożliwe żebym na trzeźwo była taka wyluzowana no ale jak widać do tego alkohol nie potrzebny;)

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:15:09

Wódki nie cierpię od momentu, kiedy mocno cierpiałam po imprezie. Minęły dwa lata, a ja nadal czuje do niej wstręt. Wino i piwo jak najbardziej ok. a drinkami nie przepadam.
Z częstotliwością bywa różnie - czasami raz w tygodniu jakieś piwo czy wino, czasami dwa. Nigdy jednak się nie upijam.

często pijecie alkohol?

26 paź 2013 - 12:16:47

Ja bardzo rzadko piję alkohol, ponieważ nienawidzę tego smaku ; ) Jka już gdzieś idę ze swoim chłopakiem na imprezę to jakieś piwo smakowe ; ) Lub słodkie czerwone wino :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

GARNKI FIRMY KINGHOFF