Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

29 minut temu

transportery taśmowe

dzisiaj o 9:45

sprawdzony stomatolog

dzisiaj o 9:41

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 13:29:35

ja mam dosc mocny góralski łeb wiec picia nie odmawiam xD browarek dosc czesto, 1,2 wieczorem, jak jest impreza konkretna to i z 8 wchodzi :P nie lubie piwa smakowego ani żadnych specyfików. Wódka to tylko kieliszkami i jak jest dobra impreza to ilosci sa spore.. za drinami nie przepadam. Winko tylko polsłodkie (zdazały sie jabole %D) ale najwiekszym zabójcą dla mnie jest ruski szampan, po wypiciu butelki dzieja sie rozne przedziwne rzeczy xD
ale zeby nie bylo ze jestem alkoholikiem to rowniez miewam taki czas ze np miesiac czy dluzej nic nie pije bo nie mam ochoty lub okazji :)

zweryfikowana
Posty: 958
Ostrzeżenia: 1/5

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 13:33:16

łeb mam mocny, nie jeden kolega się sparzył
ale jak pije to raz na dwa tyg czasem nawet nie

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 16:44:00

nienawidzę smaku alkoholu fuuu wolę już sok :)

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 16:52:07

Różnie bywa z 15lat temu piłam co weekend. Teraz już okazyjnie na imprezie. Kamikadze i szampan moje lubione.
Nie lubię wina i likierów.

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 16:54:51

ostatnio wino:) bo do reszty mam jakoś wstręt, a jak często różnie czasem raz na 2 tyg albo raz na mc czesem kilka razy w tyg.

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 16:56:32

Winko i smakowe piwa lubię bardzo .W tygodniu nie pije ale w piątki,soboty i weekendy przeważnie tak ale z umiarem oczywiście :D. A wódka to albo w wersji z dobrym sokiem bo z colą nie lubię a na kieliszki musze mieć wene do picia hehehe :D

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 17:00:06

ostatnio co raz częściej i co raz więcej... ale teraz próbuję się ogarnąć i przystopować.
do tej pory praktycznie każdy weekend (pt-ndz) to było mega picie ze znajomymi... wódka i ewentualnie piwo. ale na razie mam dośc :P

często pijecie alkohol?

07 lis 2013 - 17:02:00

Nalewki przyszłej teściowej ;d z raz na 2 miesiące, czasem częściej.

niezweryfikowana
Posty: 850
Ostrzeżenia: 9/5

często pijecie alkohol?

17 mar 2022 - 07:46:55

Ja lubie w lecie iść z facetem na piwko ...ale radość tak razem posiedzieć
Lubię też wypic z nim drinka (dobre robi) czasami sobie flaszeczke strzelimy ...ale to czasami no chyba że imprezka to wole wódeczke od koniaków i wina bo mniej ciepie na drugi dzień.
Lubimy też drinky z whisky http://www.alkoparty.pl/whisky
Poza tym ciągle robie swoje nalewki .Mam obecnie : kukulkówkę, z czubków sosny na spirytusie, i robi sie własnie Malibu .
W barku mam poza tym Ouzo ,winko (dla mamy) i wloskie Amaretto i Grappe też wloską..Także zapas alkoholi jest ale to tak raczej jak ktoś przyjdzie


Ale sama nigdy nie pije ..jakos tak nie lubie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Pilne bita smietana