Obecnie rozmawiamy o:

prawidłowa waga

gorący temat

dieta przy cukrzycy

godzinę temu

motywacja na diecie

dzisiaj o 18:53

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:33:00

Mama przywiozła mi grzyby i kompletnie nie wiem co z nimi zrobić.. Jakie danie polecacie? W ogóle jakie mięso pasuje do grzybów?

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:34:11

Zależy jakie grzyby.

Polędwiczki w sosie grzybowym z borowikami, mmmm :)

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:37:09

ususz sobie i na Wigilię będzie jak znalazł :)

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:37:43

Jak nie wiem co zrobić z grzybów to duszę je z cebulką, zalewam śmietaną i cierpliwie redukuję, aż wyjdzie pyszny sosik, którym można polać co sobie dusza wymarzy :) Dużo świeżo zmielonego pieprzu, makaron i obiad na szybko gotowy

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:37:51

Polecam penne z grzybami w sosie serowym z ziołami prowansalskimi ;) Niebo w gębie :D

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:39:28

Cytat
nielubiegrzybow
Jak nie wiem co zrobić z grzybów to duszę je z cebulką, zalewam śmietaną i cierpliwie redukuję, aż wyjdzie pyszny sosik, którym można polać co sobie dusza wymarzy :) Dużo świeżo zmielonego pieprzu, makaron i obiad na szybko gotowy
Albo grzyby z cebulką, potem zapruszyć to mąką i już masz sos, ewentualnie dodać śmietanę.

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:42:09

ususz i będziesz miała na potem :D
można zrobić jakiś pyszny sos, zupę, kapustę z grzybami?

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:44:03

Dzięki za pomysły :D dawajcie kolejne.. suszonych nie lubię :)

zweryfikowana
Posty: 275
Ostrzeżenia: 1/5

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:46:39

Zupa-Krem z grzybow pychota!!!!!!!!

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:47:51

zmiel i wymieszaj z miesem mielonym - bedą kotlety na wypasie :D ostatnio wlasnie takie zrobilam, bo tez nazbieralam z rodzicami tyle ze nie wiedzielismy co z nimi zrobic i wszyscy zajadalismy sie jak nienormalni :D

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:50:22

zupa.

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:51:20

Cytat
skasna
Cytat
nielubiegrzybow
Jak nie wiem co zrobić z grzybów to duszę je z cebulką, zalewam śmietaną i cierpliwie redukuję, aż wyjdzie pyszny sosik, którym można polać co sobie dusza wymarzy :) Dużo świeżo zmielonego pieprzu, makaron i obiad na szybko gotowy
Albo grzyby z cebulką, potem zapruszyć to mąką i już masz sos, ewentualnie dodać śmietanę.

Też dobry pomysł :) dodałabym jeszcze roladki ze schabu z grzybkami w środku, albo jeśli masz ich naprawdę dużo to wsadź w ocet, proporcje z wodą 1:5 lub 1:6 jak lubisz łagodniejsze, do tego cebulka, ziele angielskie, można dać gorczycy, najlepiej znaleźć jakiś przepis w necie. Albo podgotować i zamrozić w porcjach, to odsunie zmartwienie co z nimi zrobić o kilka tygodni :D

Swoją drogą z moim nickiem nie powinnam być upoważniona do wypowiadania się tutaj ;)

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:51:51

Cytat
Magdauke
zmiel i wymieszaj z miesem mielonym - bedą kotlety na wypasie :D ostatnio wlasnie takie zrobilam, bo tez nazbieralam z rodzicami tyle ze nie wiedzielismy co z nimi zrobic i wszyscy zajadalismy sie jak nienormalni :D
Ooo super pomysł... :)

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:54:17

Cytat
nielubiegrzybow
Albo podgotować i zamrozić w porcjach, to odsunie zmartwienie co z nimi zrobić o kilka tygodni :D
Takie zamrożone już chyba nie będą takie aromatyczne po rozmrożeniu.

Coś z grzybami :D

30 wrz 2013 - 19:54:29

ja zawsze susze grzyby, żeby było na wigilię a z maślaków i opieńków tata robi sos i je normalnie z chlebem albo z ziemniakami :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jakie ciasto