Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 18
Ostrzeżenia: 3/5

akcesoria kuchenne

17 wrz 2020 - 21:55:22

Jeśli potrzebujecie bardzo trwałych części do waszych maszyn to zobaczcie koniecznie na rodzaj stali hardox 600. Jest to według mnie najlepsza tego rodzaju stal, jest bardzo twarda. Ja zamawiam specjalnie wyciętą stal na noże do recyklingu . Jestem zadowolony z efektów.

akcesoria kuchenne

24 lis 2020 - 14:30:20

w wielkich marketach znajdziesz co trzeba. Nazwy nie wymienię, żeby nie było, że reklama.
W kolej w temacie kuchni letniej to muszę przyznać, że kociołek żeliwny to świetna sprawa. Zupy i drugie dania wychodzą wybornie. Ulubiona potrawa małżonka to leczo z cukinią i tłusty gulasz.

niezweryfikowana
Posty: 24
Ostrzeżenia: 2/5

akcesoria kuchenne

01 gru 2020 - 20:15:15

/Sprawdzaliście ofertę PrymusAGD? Fajne jest to, że nie muszę kupować poszczególnych rzeczy z różnych sklepów, tylko jest jeden z szerokim wyborem, jeśli chodzi o asortyment kuchenny

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

akcesoria kuchenne

17 mar 2021 - 14:24:03

Kup takie sztućce czy zastwe żebyś mogła za 10 lat dokupić takie same jakby była potrzeba - 10 lat temu kupiłam zastawę chodzieży i teraz uzupełniłam braki bez problemu tak samo że sztućcami Gerlach.

Zerknij sobie na stronę Home and Passion. W sklepie jest duży wybór eleganckiej zastawy kuchennej i do jadani :) https://homeandpassion.pl/filizanki-do-herbaty-kawy/filizanki-z-dzbankiem




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-03-31 07:37 przez mmass.

akcesoria kuchenne

25 maj 2021 - 10:17:17

też zaproponuję sprzęt do letniej kuchni. Tym sprzętem są kociołki żeliwny i węgierski. Kupić można w kociołki Dani przygotowane w kociołku są równie smaczne. Akcesoria kuchenne polecam z Pepco. Mają ciekawy wybór i atrakcyjne ceny.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

akcesoria kuchenne

22 wrz 2021 - 09:39:05

Jakie sztućce polecacie? Potrzebuje kupić 2 komplety na codzień i na okazje. Zależy mi na bardzo porządnych, które posłużą lata. Najlepiej gdyby można było myć w zmywarce.

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 5/5

akcesoria kuchenne

22 wrz 2021 - 10:22:10

Gerlacha mam i używam od 15 lat, myję w zmywarce i teraz dopiero zaczęły sie pojawiać ryski, 2 lata temu dokupiłam komplet z Ambition i nie ma różnicy, oba komplety są super.

Jednak jeśli chciałąbyś kupić sobie porządne sztućce na specjalne dni, polecam te ze srebra. Wyglądają pięknie oraz sa bardzo dobrej jakości.
https://www.luxuryproducts.pl/sztucce-srebrne.html

W tym klepie kupisz pojedyncze ale i całe serwisy.




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-09-30 14:36 przez kemka.

akcesoria kuchenne

19 gru 2021 - 17:33:13

Ja prowadzenia kuchni nie wyobrażam sobie bez blendera. Mam akurat marki Braun. Używam go non stop, kilka razy codziennie. Do zrobienia obiadu, koktajlu, czy deserów dzieciom. Nawet lody wychodzą w sekundę z zamrożonych bananów. Ostatnio blender wziełam na wakacje nad morzem, bo mielismy kuchnie do dyspozycji :D

akcesoria kuchenne

20 gru 2021 - 06:17:05

Ba, blender to genialnia sprawa, ja odkąd zaczęłam z niego krozystać w 2013 to nie wyobrażam sobie gotować bez blender. Choć ostatnio tez nie wyorbażam sobie jak miałby wyglądać mój plan jedzeniowy na tydzień bez pakowania próżniowo żywności przy pomocy pompy próżniowej zwilling. Bez problemu mogę w niedzielę przygotować sobie posiłki na prawie caly tydzień pracy

akcesoria kuchenne

12 gru 2022 - 10:31:30

No podstawa w kuchni to chyba noże. Bez nich ani rusz. warto poszukać w sieci sklepów z akcesoriami. W tych dobrych, jak np. Nettrading, jest w czym wybierać. Rzuć okiem tutaj https://nettrading.pl/noze-pojedyncze-do-kuchni . Bez problemu wybierzesz coś co będzie funkcjonalne i estetyczne.

akcesoria kuchenne

12 gru 2022 - 13:36:46

IKEA! To twój nowy przyjaciel jak chodzi o wyposażenie kuchenne, ale też i twój wróg jak chodzi o zawartość portfela xD ale polecam bardzo!

akcesoria kuchenne

20 sty 2023 - 10:56:36

Ja wszystkie rzeczy tego typu kupuję na https://falcongarden.pl/kategoria-produktu/kuchnia/ maja bardzo niskie ceny, a jakością nie odbiegają od tych lepszych produktów z ikei

akcesoria kuchenne

27 lut 2023 - 11:28:16

poszukaj jakichs sklepów internetowych z gadżetami kuchennymi, jest bardzo duzo takich. ja czesto kupuję w falconie

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Najlepsza sklep internetowy do grillowania