Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

05 lut 2017 - 18:16:11

Ja akcesoria kuchenne (i w ogóle większość sprzętów w kuchni) mam od Stauba i Zwillinga. Jeśli chodzi o ceramikę i żeliwo to Staub a wszelkie noże, garnki czy akcesoria do serwowania to właśnie Zwilling

akcesoria kuchenne

05 lut 2017 - 20:16:31

Prócz Pepco również poluję w SH.Zawsze wynajdę jakiś unikatowy gadżet...i to za grosze.Świetnie Cię rozumiem @agata74.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-02-05 20:17 przez czarownicaao.

niezweryfikowana
Posty: 8
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

13 lut 2017 - 13:12:43

Ja sobie nie wyobrażam kupić np. foremek sylikonowych na muffinki w jakimś chińskim markecie - bałabym się, że to będzie szkodliwe. W ogóle wszelkie plastiki np pojemniki to też jest ryzyko przecież do mikrofali jakiegoś trefnego pojemnika nie można wsadzić, bo się substancje trujące wydzielą. Ja lubię też ładne rzeczy, a takie chińskie estetyką nie grzeszą nie mówiąc już o jakości wykonania. Dlatego każdemu polecam tu kupować <moderacja-spam> to nie jest sklep jakich wiele, bo tu macie tylko rzeczy naprawdę sprawdzone i super jakościowo. Najlepsze jak kupuje się coś na prezent to nie może być badziewie jakieś.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:34 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

01 mar 2017 - 13:39:17

Akcesoria do kuchni przeważnie zamawiam w sieci w e-sklepie Duka. Są dobrej jakości, masywne, nie toksyczne. no i jaki wybór <moderacja-spam>



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:35 przez moderator.

akcesoria kuchenne

01 mar 2017 - 13:55:29

cudna ceramikę maja tylko ceny juz nie fajne chyba że trafi sie na wyprzedaz ma Green Gate i Krasilnikoff

akcesoria kuchenne

01 mar 2017 - 18:06:17

chińskim gadżetom stanowczo mówię nie. można sobie czasem zaszkodzić. jeśli chodzi o takie rzeczy, to stawiam na sprawdzone akcesoria znanych, renomowanych marek

polecam brownie. 3 czeklady gorzkie, kostka masła, szklanka mąki, szklanka cukru



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-01 18:08 przez norwegia.

akcesoria kuchenne

01 mar 2017 - 19:32:00

no ja w tej chwili nic nie potrzebuję ,moja kuchnia jeszcze jakoś nie narzeka na marki które tutaj mamy , faktem jest że towar ze sklepu wszystko po 1 zł lub 5 10 ,15 lub badziewie jak made in china jest do niczego .
starałam się przez te lata kupować polskie produkty do kuchni jak i deskę lub sitko albo durszlak .
nie cierpię żadnych silikonowych głupot.

niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

akcesoria kuchenne

16 mar 2017 - 12:03:01

Jakbyś poszukiwała czegoś bardziej wyszukanego niż chińskie podróbki to mogę Ci polecić ten <moderacja-spam> Cenowo jest to nieco wyższa półka, ale niektóre przedmioty zachwycają i moim zdaniem warto upiększyć sobie kuchnię choćby jednym detalem :*



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-16 12:35 przez moderator.

niezweryfikowana
Posty: 126
Ostrzeżenia: 8/5

akcesoria kuchenne

07 lip 2017 - 18:09:22

Tutaj www.bellodecor.com.pl/kuchnia/garnki-ceramiczne-1/garnki-silit-1 warto sobie zerknąć. Garnki Silit mają niezniszczalną powłokę Silargan. Bello Decor jest autoryzowanym dystrybutorem marki Silit, dzięki czemu mają atrakcyjne ceny. Poza tym plusem jest to, że mają 30 letnia gwarancję.

akcesoria kuchenne

30 lip 2017 - 20:11:52

Ja ostatnio poszłam za radą przyjaciółki i kupiłam sobie noże kuchenne Zwillinga - byłyśmy w TK MAXXie, była promocja, wzięłam dwa i muszę przyznać, że są rewelacyjne. Teraz do kompletu dokupiłam garnek stalowy. Cenią się, ale mówię wam, że warto. A jak ktoś ma więcej pieniędzy to naczynia żeliwne marki Staub - ciężkie, dobrze wykonane, świetnie się w nich przyrządza różne rzeczy. Akcesoria też mają, przeróżne, od foremek do ciasta, przez różne deski itp.

akcesoria kuchenne

30 lip 2017 - 22:45:22

Pepco i Ikea bardzo polecam :) *

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 10:17:25

W Pepco faktycznie są ładne rzeczy ale wiadomo- nie cena- nie jakość.

Cytat
czarownicaao
Prócz Pepco również poluję w SH.Zawsze wynajdę jakiś unikatowy gadżet...i to za grosze.Świetnie Cię rozumiem @agata74.

też często wynajduję jakieś perełki ale niestety później nic do siebie nie pasuje i ciężko dopasować.

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 18:32:20

też często wynajduję jakieś perełki ale niestety później nic do siebie nie pasuje i ciężko dopasować.

To prawda,bo nie zawsze można skompletować jakieś przedmioty.
Ale pojedyncze rzeczy można znaleźć.
Często nawet,kiedy się je przerobi,czy poprawi,to nie żal,bo za grosze...



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-08-16 18:34 przez czarownicaao.

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 20:13:36

Cytat
ellza
W Pepco faktycznie są ładne rzeczy ale wiadomo- nie cena- nie jakość.

Cytat
czarownicaao
Prócz Pepco również poluję w SH.Zawsze wynajdę jakiś unikatowy gadżet...i to za grosze.Świetnie Cię rozumiem @agata74.

też często wynajduję jakieś perełki ale niestety później nic do siebie nie pasuje i ciężko dopasować.
ale po co kompletowac wystarczy by rzeczy były w podobnym klimacie, o to własnie chodzi by nie było sztampowo a klimatycznie ;)

akcesoria kuchenne

16 sie 2017 - 20:48:03

Zgadzam się, kupujesz rzecz po to aby stworzyć klimat...kupiłam filiżankę ponieważ była jedyna i niepowtarzalna, pasowała mi do do wieczornej kawy którą lubię sobie wypić przed spacerem, i nie przeszkadza że jest tylko jedna, jedna ale jedyna niepowtarzalna, taki unikat:)
Akcesoria kuchenne również kupuję nie do kompletu, czasami przez przypadek są do siebie podobne i mogą uchodzić za zestaw, przeważnie wyszukuję w internecie ponieważ tak mi najłatwiej, i można też znależć perełki, gdybym miała czas to napewno szukałabym w sklepach stacjonarnych, Agata coś o tym wie, zawsze dorwie jakieś cudeńka;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Używacie w kuchni manioka?