Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Garnki AMC - wasze opinie

03 wrz 2013 - 21:01:25

Witajcie,
czy ktoś z was miał styczność z garnkami firmy AMC ? Co o nich sądzicie ? Warto kupić ? Chcę zakupić WOK, ale muszę mieć pewność, ze nie wyrzuce pieniedzy w błoto...

Każda opinia jest na wage złota. Z góry dzięki

Garnki AMC - wasze opinie

27 wrz 2013 - 14:00:57

Jestem przedstawicielem tej firmy. Wczesniej byłam na różnych prezentacjach, ale AMC mnie uwiodło fajnymi rozwiązaniami- szczególnie gotowanie w automacie. Nie muszę pilnować potraw które gotuję. Nie kipi, nie przypala się a na dodatek gotuje się szybko bez tłuszczu z małą ilością wody i bez soli. Każdy składnik żywności ma w swoim składzie sód, więc solimy po ugotowaniu tzw. szczyptą soli a nie łyżką. Potrawy gotują się w 60 stopniach czyli nie wypłukują się mikro i makro elementy oraz witaminy.W tradycyjnym gotowaniu po odcedzeniu np. ziemniaków - z wodą lądują w kanalizacji wszystkie witaminy i sole mineralne. Pomyśl jaka kawa jest najlepsza? napar z kawy pijemy a nie fusy.
Osobiście nie oddałabym za żadne skarby. Kupiłam już swoim córkom, bo chcą zdrowo się odżywiać. Mięso i potrawy mięsne są mniej kaloryczne bo nie dodajemy dodatkowego tłuszczu. Kotlety smażę bez tłuszczu tylko bez panierki(bo się przypala). Same zalety. Podam jeszce przykład: galaretę z różnych mięś gotuję 1 godzinę a nie cały dzień. Te garnki trzeba zobaczyć to sie nie da opisać. podaję nr telefonu w razie pytań 512276155
pozdrawiam

niezweryfikowana
Posty: 928
Ostrzeżenia: 1/5

Garnki AMC - wasze opinie

27 wrz 2013 - 14:07:02

o i od razu rekalma garnkow gotowa :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co ugotować ? :)