Obecnie rozmawiamy o:

Prostowanie włosów

gorący temat

dieta przy cukrzycy

59 minut temu

motywacja na diecie

godzinę temu

dieta i trening

dzisiaj o 13:41

motywacja na diecie

dzisiaj o 13:10

prawidłowa waga

dzisiaj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:06:19

Cytat
Lucky_one
Wlasnie dlatego lepiej zainwestowac w biustonosz i dlugo sie nim cieszyc niz kupic na rynku za dyche i miec takie problemy.

Ja mam prawie wszystkie staniki poniżej 10 zł i nic z nimi takiego się nie dzieje.

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:06:53

Nie mam takiego problemu. Mam kilka stanikow H&M (niska cena) i z zadnego nie wylaza druty choc czesto sa przeze mnie eksploatowane. Z esotiq i triumph tez nie wylaza. Z drugiej strony, czesc stanikow (te lepsze) piore recznie, wiec moze tez nie sa tak sponiewierane.

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:07:04

Cytat
klaudia270
SunFlower23 to nie do końca tak jak piszesz

rozmiar mam dobry 70K dobrany odpowiednio
z racji że jest to taki rozmiar tylko firmowe biustonosze
piorę owszem w pralce ale bez wirowania i to na najkrótszym praniu
a druty ciągle wyłażą

Właśnie w praniu najprędzej wychodzą. Jak prałam je razem z innymi rzeczami.
A teraz piorę w takich specjalnych koszyczkach i w praniu już nie wyłażą no i staniki zachowują swoją formę.
Teraz to tylko od noszenia wychodzą mi druty..

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:09:58

Kiedyś też miałam ten problem, ale sposobu na wychodzące druty nie znalazłam. Więc je wyrzucałam. Ale fakt jest taki, że druty wychodziły mi w stanikach kupowanych na bazarze. Później zaczęłam kupować w typowym sklepie z bielizną. I nawet pranie w pralce bez koszyczka im nie zaszkodziło.

Cytat
Briillantt

No dobrze,wszystko super.
Ale jeśli kogoś nie stać na stanik za 100zł czy tam dobra 50zł + to co ma chodzić bez stanika i problem z głowy?

Ale może się zastanów, czy warto cierpieć i być poranioną przez druty. Do tego ciągle kupować nowy stanik czy może uzbierać kasę i kupić jakiś porządniejszy. W tedy zapłacisz np. 60 zł za stanik który posłuży Ci na dłużej.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-08-27 09:11 przez AgataChristi.

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:11:27

Cytat
Tubbi
Oglądałam kiedyś taki program, tytuł chyba 'Gok Wan - Made in China' i Gok był właśnie w fabryce staników.

I koleś z tej fabryki mówi coś w stylu: od 8 do 12 szyjemy dla Victoria's Secret, potem dajmy na to dla Primarka, a potem to już takie no name na bazar.

No i Gok się pyta: ale to chyba jakoś inaczej szyjecie?

Koleś: nie, tak samo.

Gok: czyli za funta gdzieśtam kupię taki stanik jak z Victoria's Secret?

Koleś: tak.

Czyli kupuj śmiało na bazarze do skutku;)

Dobree ;)

Czyli pozostaje metoda prób i błędów. ;p

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:12:36

oj też tak miała więc teraz kupuję w sklepie NEW YORKER i nie mam już tego problemu:)

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:16:36

Cytat
Briillantt
Cytat
Tubbi
Oglądałam kiedyś taki program, tytuł chyba 'Gok Wan - Made in China' i Gok był właśnie w fabryce staników.

I koleś z tej fabryki mówi coś w stylu: od 8 do 12 szyjemy dla Victoria's Secret, potem dajmy na to dla Primarka, a potem to już takie no name na bazar.

No i Gok się pyta: ale to chyba jakoś inaczej szyjecie?

Koleś: nie, tak samo.

Gok: czyli za funta gdzieśtam kupię taki stanik jak z Victoria's Secret?

Koleś: tak.

Czyli kupuj śmiało na bazarze do skutku;)

Dobree ;)

Czyli pozostaje metoda prób i błędów. ;p
tez to gdzies czytałam i nie chodziło akurat o staniki ,tylko o ciuchy ,dziś szyja to i to ,bo zmowinie zrobiła np. zara czy inna sieciowka ,a w inne dni to samo ,tylko zamówiła jakas chinska hurtownia :) i płynie potem statkiem i jest sprzedawane na bazarze :) oczywiście jedno i to samo ,tylko w zaleznosci kto i kiedy i za ile złozy zamowinie:)

Druty w stanikach

27 sie 2013 - 09:17:40

Wyłaziły mi fiszbiny tylko i wyłącznie ze staników z bazarku, kiedy byłam jeszcze w szkole. Odkąd kupuje bieliznę w H&M i Oysho nigdy nie wylazł mi żaden drut, więc różnica w jakości jest znacząca, mimo że na promocji można dorwać śliczny biustonosz już za 30zł.

Druty w stanikach

03 kwi 2022 - 08:40:05

Noszę staniki na drutach 45 lat, ale przy dużym biuście jaki mam wszystkie firmy produkują staniki na złych drutach !!! Druty w staniku powinny być z JEDNEGO DRUTU POD OBIE PIERSI, a nie oddzielne !!! Kiedyś stanik "BARDOTKA" był na drutach i pięknie można było ułożyć pierś i nie kaleczyć piersi !!! Wszystko wina 2 drutów !!! Firmy produkują specjalnie 2 druty, żeby sprzedawać więcej staników, bo te niszczą dziurawiąc je i wychodząc z nich !!!!!

Druty w stanikach

04 wrz 2022 - 06:21:53

Cytat
elutka8591
Noszę staniki na drutach 45 lat, ale przy dużym biuście jaki mam wszystkie firmy produkują staniki na złych drutach !!! Druty w staniku powinny być z JEDNEGO DRUTU POD OBIE PIERSI, a nie oddzielne !!! Kiedyś stanik "BARDOTKA" był na drutach i pięknie można było ułożyć pierś i nie kaleczyć piersi !!! Wszystko wina 2 drutów !!! Firmy produkują specjalnie 2 druty, żeby sprzedawać więcej staników, bo te niszczą dziurawiąc je i wychodząc z nich !!!!!

To, co opisujesz, to są ewidentne objawy kompletnie źle dobranego rozmiaru stanika (i nie jesteś w tym sama, problem ciągle dotyczy większości kobiet), właśnie w źle dobranym biustonoszu fiszbiny robią krzywdę i niszczą stanik, bo po prostu nie są dopasowane do ciała.

Zobacz, dlaczego:
https://stanikomania.pl/miesci-sie-czy-sie-nie-miesci-dobieramy-rozmiar-miseczki/

Stanik powinien być dobrej marki (a np. Triumph czy Intimissimi koło dobrych marek nawet nie leżały), i przede wszystkim dobrze dobrany.

Idź do dobrej brafitterki, namiary na profesjonalne sklepy w Twoim mieście znajdziesz np. tutaj:
https://stanikomania.pl/spis-dobrych-sklepow/
https://spbrafittingu.pl/lista-sklepow/

Idę o zakład, że mimo X lat noszenia stanika wyjdziesz z takiej wizyty w kompletnym i absolutnym szoku :D



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2022-09-04 07:05 przez takaona.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Coś pysznego na urodziny faceta?