Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Kurze nóżki w galarecie :)

A ja lubię paluszki cebulowe a do tego mleczko karmelowe. Cudne połączenie :D

ja np. bardzo lubie makaron z ketchupem jesc:)) nie wiem dlaczego;p

uwielbiam kanapke z żółtym serem i dżemem ( koniecznie truskawkowym ) xD

nie wiem czy to dziwne ale:
panieruje ser zółty jak kotlety z pierś smaże i jem z majonezem :)

nie wiem czy to dziwne ale:
panieruje ser zółty jak kotlety z piersi smaże i jem z majonezem :)

makaron z mlekiem i solą też lubie:D
ale widze że niektóre ładne mają zachcianki haha:D
no i czekolada z solonymi paluszkami też pychaaaaaaa:D
za to moja kuzynka wszystko popija mlekiem:D kiełbaska, parówka...i do tego mleko bleeee;/ no ale to nie ja:D
a jedna znajoma polewa sobie kotleta... śmietaną...xD

ja lubie ziemnaki z ketchupem ;)

ja kiedyś sobie smażyłam bułkę tartą na maśle i się zajadałam....:)

ja uwielbiam kanapki z serem zoltym i dzemem truskawkowym ;p a jak bylam mala to wcinalam bez opamietania chleb z woda i cukrem :) pycha!

Cytat
justajusta95
nie wiem czy to dziwne ale:
panieruje ser zółty jak kotlety z pierś smaże i jem z majonezem :)

Pyszneeee (: niezłego smaka mi zrobiłaś. W Słowacji to standard, w każdej knajpie najdziesz "wyprazany syr" (:

ja lubie ugotowany makaron smażony na cebulce z serem i keczupem i co dla niektórych wydaje się dziwne z chlebem

i ogórek z miodem jest pyszny

banan z cukrem i sokiem z cytryny mniam

Hmm... Z dziwnych rzeczy?
Żółty ser smażony w bułce i jajku, serek wiejski z czipsami cebulowymi, ciastka moczone w herbacie, mleku, a nawet soku. Zajadam się też śmietanką do kawy w proszku oraz wypijam śmietankę w płynie w takich pojemniczkach. Mniam;)
Jak byłam mała to jadłam wszelkiego rodzaju ciasto czy to na pierogi, czy na kruche ciasteczka, mąkę oraz margarynę prosto z pojemnika łyżeczkami ;)

ja uwieeelbiam suszonego kangura <mniam> niestety kupilam go w australii ;( a w polsce nabyć nie moge . Dobre są też krewetki z nutella ;] . Ostatnio jadlam kanapke z nutella na to troche chrzanu i posypałam duza iloscia kapusty kiszonej . Mmmm... ( ale to dlatego bo jestem w ciazy i mam ochote na takie dziwne jedzenie)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Zepsuty bób