Obecnie rozmawiamy o:

wakacje last minute

gorący temat

Meble do sypialni

dzisiaj o 18:50

Monitoring domu

dzisiaj o 18:41

Treningi i dieta keto

dzisiaj o 14:02

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 187
Ostrzeżenia: 1/5

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:03:50

hej, co poleciacie taniego a dobrego do przygotowania na małą imprezkę urodzinową na 6 osób? robię w domu, ma być alkohol, a wiadomo, żeby zapić, trzeba coś zjeść, a kompletnie nie mam pomysłu co pysznego przygotować

co polecacie ?:D

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:06:22

orzeszki w ciescie barbecue :D

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:08:15

Najlepiej jakieś sałatki - z kurczakiem, tuńczykiem, do tego chipsy, paluszki. U mnie zawsze się sprawdza.

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:08:36

coś na ciepło, np. flaki, rosól, żurek. I np. malutkie mielone z bazylią, do nich sosik jakiś majonezowo-czosnkowy z koperkiem i pietruszką zieloną i cebulką :) i przekąski standard : ogóry, paluszki, coś na słodko, chipsy. :)

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:10:31

napewno jakieś sałatki :)

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:10:41

Cytat
nicolenkaa
coś na ciepło, np. flaki, rosól, żurek. I np. malutkie mielone z bazylią, do nich sosik jakiś majonezowo-czosnkowy z koperkiem i pietruszką zieloną i cebulką :) i przekąski standard : ogóry, paluszki, coś na słodko, chipsy. :)
flaki na impreze? zurek kocham ale jakos nie widzi mi się zupa do wodki hehe ;D

zwykle sie robi jakies salatki, male kanapeczki, koreczko/szaszłyczki. Chipsy, paluszki, orzeszki i nikt nie narzeka :D

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:12:18

sałatka z gyrosem

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:13:24

Ja robię zawsze sałatkę--> sałata, ogórek, pomidor, ser mozarella i do tego kawałki z piersi kurczaka w miodzie + sos czosnkowy. Mega szybka a cieszy się wielkim uznaniem u znajomych ;)

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:13:41

Cytat
BlueOrchid
Cytat
nicolenkaa
coś na ciepło, np. flaki, rosól, żurek. I np. malutkie mielone z bazylią, do nich sosik jakiś majonezowo-czosnkowy z koperkiem i pietruszką zieloną i cebulką :) i przekąski standard : ogóry, paluszki, coś na słodko, chipsy. :)
flaki na impreze? zurek kocham ale jakos nie widzi mi się zupa do wodki hehe ;D

zwykle sie robi jakies salatki, male kanapeczki, koreczko/szaszłyczki. Chipsy, paluszki, orzeszki i nikt nie narzeka :D

u mnie zazwyczaj koło 3-4 rano wszyscy są chętni na coś ciepłego :) flaki czy żurek mi nigdy nie zostają :) a i na kaca świetne na następny dzień ;)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 20:14 przez nicolenkaa.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:13:56

parówki z serkiem w cieście francuskim. Ciasto kupisz w każdym supermarkecie i w lidlu. Przygotowanie 5 min, pieczenie - 20

Cytat
nicolenkaa
coś na ciepło, np. flaki, rosól, żurek. I np. malutkie mielone z bazylią, do nich sosik jakiś majonezowo-czosnkowy z koperkiem i pietruszką zieloną i cebulką :) i przekąski standard : ogóry, paluszki, coś na słodko, chipsy. :)
flaki? obrzydlistwo. Tym bardziej na imprezę i na takie gorąco. Gdzie są takie imprezy z żurkiem? masakra. Można pomyśleć, że żyjemy w PRL i sklepy świecą pustką



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 20:16 przez roksolana83.

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:14:53

Najprościej to kabanosy pokrojone w paseczki (albo kabanosy snacki), ser w kostkę, papryczki albo pomidorki nadziewane serkiem, oliwki, grzybki w occie - każde w osobnej miseczce lub na osobnym talerzyku. Do tego chipsy, paluszki, orzeszki.

Jak chcesz się bawić możesz zrobić sałatkę (fajne są te z knorra, takie z grzankami),roladki z tortilli, pieczone pieczarki nadziewane pesto (kapelusze do góry dnem wypełniasz pastą pesto zmieszaną z serem i pokruszonymi nóżkami grzybów), nuggetsy lub krewetki w panierce z sosami (do tego wykałaczki albo widelczyki), serowe foundue (jak masz naczynie) z bułeczką, grzanki z masełkiem czosnkowym..

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:17:33

Cytat
roksolana83
parówki z serkiem w cieście francuskim. Ciasto kupisz w każdym supermarkecie i w lidlu. Przygotowanie 5 min, pieczenie - 20
Cytat
nicolenkaa
coś na ciepło, np. flaki, rosól, żurek. I np. malutkie mielone z bazylią, do nich sosik jakiś majonezowo-czosnkowy z koperkiem i pietruszką zieloną i cebulką :) i przekąski standard : ogóry, paluszki, coś na słodko, chipsy. :)
flaki? obrzydlistwo. Tym bardziej na imprezę i na takie gorąco. Gdzie są takie imprezy z żurkiem? masakra. Można pomyśleć, że żyjemy w PRL i sklepy świecą pustką

ahh oczywiście, przepraszam jeśli uraziłam twą jakże nowoczesną duszę tak pospolitym daniem jakim są flaki czy żurek. Rozumiem, że u ciebie w domu jedynie sushi, kawior i kalmary. Wybacz.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-06-20 20:17 przez nicolenkaa.

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:17:51

sałatki jakies zrób i kanapeczki ładne z wędlinką, sałatą, szczypiorem i rzodkieweczką. Kup paluszki, chipsy, orzeszki i już :)

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:19:10

nugertsy plus sosy

coś dobrego ?

20 cze 2013 - 20:20:30

Polecam ciasteczka serowe, zawsze schodzą wszystkie i ludzie bardzo chwalą :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Croissanty