Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

wesele kucharka a katering

22 maj 2013 - 08:16:46

my mieliśmu wesele na 150 osób, wzieliśmy kucharkę i... nie żałujemy, zapłaciliśmy za w sumie za kelnerki i kucharki 2500, zrobiła nam listę zakupów, a resztą się zajęła sama. w czawartek piekły ciasta,w piątek zaczęły gotować, na samym weselu i poprawinach o nic nie trzeba było się martwić, jedzenie pyszne, zachwalane przez gości. po weselu mielismy poprawiny, poprawiny poprawin, a potem... jedzenia na cały miesiąc - dosłownie! próćz tego każdy dostał porządną wałówkę :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-05-22 08:19 przez amy170.

wesele kucharka a katering

22 maj 2013 - 13:24:01

posałam że kucharka ale jasne że sama nie bedzie :) w czw i pt będą pomagały nasze siostry i mamy a w sobote to będą zatrudnione dziewczyny :) ile litrów napoju na głowe liczy się, ile plackow, kg ciastek, ponieważ ciasta i napoje kupijemy sami a w cukierniach wciskają jak najwiecej a nie cchemy kupic duzo za duzo :)

wesele kucharka a katering

06 cze 2013 - 12:52:29

ciast liczy się mniej więcej 100gr na osobę, chyba że ktoś jeszcze daje każdemu "na drogę" trochę ciasta to wtedy więcej. Ale na samo wesele 100gr wystarczy.

niezweryfikowana
Posty: 572
Ostrzeżenia: 6/5

wesele kucharka a katering

19 lis 2013 - 11:13:27

U nas też było tak ze weselu była kucharka a na poprawinach catering. Zresztą polecony i jeden z takich najlepszych w Krakowie gastro-tour-serwis.pl

wesele kucharka a katering

20 lis 2013 - 11:03:09

my mielismy 60 gości.

ciast mielismy 10 blach, polowa zostala.

Wódki bylo na glowe liczone 0,7, ponad polowa zostala.

Napoi liczylismy bo 1l na glowe i sumie bylo dobrze.

Tort muelismy 3 pietrowy, 10 kg, zostalo okolo 1/4 torta.

Kucharka chciala od nas (razem z kelnerkami) 2000 plus składniki wycenione na około 4000zł (bez napoi, wódki i ciast). czyli razem okolo 6000zł.

A na sali od osoby 125 zł czyli razem około 7500zł.

Wybralam sale, bo różnica niewielka a nie martwie sie ani zakupami ani tym czy kucharka wszystko ogarnie.

wesele kucharka a katering

20 lis 2013 - 11:11:51

Moim zdaniem lepiej wziąć dobrą kucharkę, byłam już na wielu weselach z różnymi opcjami; kucharka, catering, płatne od tzw" talerzyka" i powiem tak najlepsze jedzenie zawsze było ze swoją kucharką, przede wszystkim pyszne i świeże dania. Przy cateringu nie masz pewności kiedy te dania były przygotowane, poza tym nigdy nie dorównają daniom przygotowanym przez dobrą kucharkę, no i jak ktoś tu słusznie zauważył masz wpływ na jakość produktów używanych do przygotowania dań
Co do ciast to nam powiedziano, że na stoły liczy się 1 ciasto na 10 osób



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-11-20 11:13 przez magi25.

niezweryfikowana
Posty: 851
Ostrzeżenia: 9/5

wesele kucharka a katering

21 lut 2019 - 08:23:56

Macie namiary na katering w Krakowie?

niezweryfikowana
Posty: 59
Ostrzeżenia: 8/5

wesele kucharka a katering

21 lut 2019 - 11:25:09

<moderacja>
Jedzenie bardzo smaczne, goście po prostu się zachwycali na weselu i długo wspominali organizowaną imprezę ( dwie najważniejsze rzeczy to włąśnie jedzenie oraz zespół...).
Spisali się na medal, wszystko punktualnie
Przywieźli oczywisćie wszystkie naczynia oraz akcesoria
Również zastanawiałam się nad kucharką ale katering wydał mi sie bardziej sensowym rozwiązaniem i w sumie to miałam rację.



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-13 13:36 przez moderator.

wesele kucharka a katering

25 cze 2020 - 13:12:36

Ja bym ogolnie postawila na typowe zakąski na zimno + kucharke robiącą na biezaco.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

UROCZYSTY OBIAD