Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Skomentuj
<-- 1 2 ... 6 7 8 9 10 11
niezweryfikowana
Posty: 3
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ciasta przepisy

24 lis 2018 - 19:22:14

Murzynek?!

niezweryfikowana
Posty: 63
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ciasta przepisy

15 sty 2019 - 13:31:40

Zdecydowanie murzynek! To proste, szybki i tanie ciasto.

tanie ciasta przepisy

11 lis 2020 - 19:03:26

Patrząc na ceny ciast jakie mamy w popularnych cukierniach to można się złapać za głowę. Oczywiście mówię tutaj o wysokiej jakości wypiekach, nie o tym co znajdziemy w supermarketach. Kiedyś przeliczyłam koszt zakupu wszystkich składników, poświęconego czasu oraz prądu jaki zużyje piecyk. Wszyło mi conajmniej trzy razy taniej niż w cukierni przy pieczeniu dwóch ciast w tym samym czasie. To świetna informacja dla wszystkich starających się coś upichcić w domowym zaciszu. Można zacząć od łatwiejszych przepisów jak makowiec - https://uwielbiam.pl/przepis/makowiec-w-kruchym-czekoladowym-ciescie Swoją drogą to idealnie sprawdzi się na nadchodzące Święta :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2020-11-23 22:36 przez mariannazet.

tanie ciasta przepisy

22 lis 2021 - 06:57:01

Jest takie ciasto, które nazywa się 9 :) składniki, które masz na pewno w domu :) Mąka, cukier, olej, jajka i jakieś owoce - mogą być nawet z komptu. Zrobienie ciasta zajmuje chwilkę - poza pieczeniem, ale wiadomo, że piecze sie samo :) Ciasto pycha :) Szukaj w sieci przepisu :)

tanie ciasta przepisy

31 maj 2022 - 11:53:38

Ja kupuję z cukierni tylko, bo mam bardzo fajną, ale może znajdziesz coś dla Ciebie i coś Cię zainspiruje https://nw-kamyk.pl/slodkosci/

tanie ciasta przepisy

01 lip 2022 - 15:30:23

Drożdżowe jest tanim ciastem z owocami np. z porzeczkami i posypką oo ;)

tanie ciasta przepisy

08 gru 2022 - 09:44:35

Polecam kupić gotową masę do ozdabiania ciasta, np. tutaj: masa cukrowa i wtedy każde ciasto, nawet najtańsze, bedzie wyglądało bajecznie!

niezweryfikowana
Posty: 124
Ostrzeżenia: 5/5

tanie ciasta przepisy

18 sty 2023 - 12:29:54

Jak dla mnie tanie ciasta to np. ciasta ucierane z owocami, babki piaskowe, ciasta drożdżowe, biszkopty. Niemniej ja sama nie piekę, tylko zamawiam - kupuję w cukierni Słodycz tej krainy w Olsztynie, bo mam do tego miejsca i ich wypieków pełne zaufanie.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jedzenie na wynos