Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

tanie ciasta przepisy

08 lip 2015 - 21:38:53

cisto bardzo proste szybkie i niedrogie

LEŚNY MECH
3jaka
1 szkl. cukru
1 szkl. oleju
2 szkl.mąki krupczatki
3 łyżeczki proszku do pieczenia
sok z cytryny
450g.mrożonego szpinaku
i ja dodałam zielony barwnik

rozmorozony szpinak odsączamy
jajka z cukrem miksujemy dodjemy olej
potem wsypujemy mąkę z proszkiem
nakoniec szpinak
całość mieszamy łyżką


jak wystygnie przekrawamy na pół i wierzch powinno się pokruszyć ale ja przekroiłam go i położyłam w całości
na gorę powinny być posypane owoce granatu lub żurawin ja kładłam żelki malinki przekrojone na pół lekko podsmarowane masą by się trzymały

MASA
jaka kolwiek nasza ulubiona
ja robiłam rózne wersje- miętową, karpatkową, z śmietany kremówki .....
SMACZNEGO



niezweryfikowana
Posty: 37
Ostrzeżenia: 7/5

tanie ciasta przepisy

19 sie 2015 - 16:52:54

Sernik na zimo! nic poza biszkoptami, serkami waniliowymi i galaretkami nie będzie Ci potrzebne, więc mega pyszność, za małe pieniądze :) Szczególnie, kiedy galaretki będą każda w innym kolorze, efekt będzie niesamowity.

zweryfikowana
Posty: 334
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ciasta przepisy

20 sie 2015 - 11:32:23

Moje ulubione szybkie, niedrogie i łatwe do przygotowania ciasto to
Malinowa rolada bezowa
Wygląda i smakuje bosko :)





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-02 17:15 przez moderator.

tanie ciasta przepisy

24 wrz 2015 - 18:45:06

Szukałam takiego wątku! Dziękuję!

tanie ciasta przepisy

25 wrz 2015 - 23:24:17

u mnie w Tesco drożdżówka kosztuje 3 złote za kawałek z 15 x 15cm i z 7cm wysokości, co prawda na górze ma tylko kruszonkę, ale wyrób takiej pewno nie jest zbyt drogi - muss jabłkowy na górę i szafa gra :D

niezweryfikowana
Posty: 96
Ostrzeżenia: 2/5

tanie ciasta przepisy

14 gru 2015 - 17:52:14

najtańszym ciastem myśle to jest po prostu zwykly biszkopt z jablkami ;) i na koniec posypany cukrem podrem

niezweryfikowana
Posty: 23
Ostrzeżenia: 3/5

tanie ciasta przepisy

15 mar 2016 - 15:00:18

Ja z tanich ciast uwielbiam ciasta drożdżowe :) Albo marchewkowe :)

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

tanie ciasta przepisy

19 mar 2016 - 16:38:47

Wystarczy upiec biszkopt, ja kupuję gotowe masy z helio przeważnie, nasączam ciasto albo herbatą albo jakimś likierem i koniec, szybkie tanie i pyszne ciasto.

tanie ciasta przepisy

21 cze 2016 - 12:34:54

Myślę, że niezbyt drogim a łatwym ciastem jest Murzynek :)

tanie ciasta przepisy

14 lip 2016 - 22:44:36

Pavlova jest tania i szybka. piana z 6 białek (zimne białka) ,300 gram miałkiego cukru(może być rozdrobniony blenderem), łyżka octu lub soku z cytryny,łyżka maki ziemniaczanej lub kukurydzianej.Wszystko w tej kolejności. rozłozyć na papierze okrągły placek ( śr. ok 25 cm)do piekarnika nagrzanego do 180 na 5 minut i potem w 150 -1,5 godziny.
Przed podaniem na wystudzoną bezę wyłożyć zmiksowaną śmietankę 30% i jakieś owoce(porzeczki,truskawy,maliny,itp).Pyszne, proste,lekkie i tanie.Takie ciasto na letnie dni.

niezweryfikowana
Posty: 574
Ostrzeżenia: 9/5

tanie ciasta przepisy

19 lip 2016 - 09:53:37

Ja wczoraj robiłam brioszki z owocami. Przepis wzięlam z bloga zdrowa cukiernia. Wyszły przepyszne i znacznie smaczniejsze niż muffiny , które robiłam wcześniej. Po pierwsze nie są tak bardo słodkie jak muffiny. Po drugie zawierają w sobie owoce tak wiec są zdrowe. Po trzecie nie miałam żadnych wyrzutów sumienia dając je dzieciom :)

http://zdrowacukiernia.pl/319-2/



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-31 10:07 przez andraa.

niezweryfikowana
Posty: 39
Ostrzeżenia: 5/5

tanie ciasta przepisy

21 lip 2016 - 13:18:32

Ale mi narobiłaś ochoty na muffiny. Muszę na dniach upiec . Lubie najbardziej jednak wersję całą czekoladową i z czekoladą gorzką. Muffiny nie są wtedy takie słodkie.

W takie gorące dni jak teraz lubię sobie wlozyć ptasie mleczko do zamrażarki. Nie wiem czy już próbowałyscie takiego myku ale jeśli nie to polecam spróbować ! Najlepiej pasuje do tego ptasie mleczko Wedla o smaku karmellove albo latte. Ptasie mleczko nie zamarza ale staje sie bardzo kremowe i jest to moim zdaniem bardzo fajny zamiennik dla lodów.


tanie ciasta przepisy

12 wrz 2016 - 21:16:50

Cytat
mwyy69
a co myślisz o takich babeczkach co się kupuje z pudełka a swoje dodaje się np. tylko 2 jajka i troszkę oleju?

takie babeczki mi wychodzą pyszne, a koszt 10ciu sporych babeczek to okolo 5-6 zł za pudelko plus te jajka i olej.
i to jest genialny pomysł :)

tanie ciasta przepisy

14 wrz 2016 - 22:35:50

ciasta z jogurtem naturalnym ;)

tanie ciasta przepisy

07 paź 2016 - 12:06:27

ja proponuję zrobić tartę, zrobienie ciasta jest mega szybkie;) a reszta to prościzna

ubrania modne

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Jak zrobić zakwas do chleba