Obecnie rozmawiamy o:

przestrzeganie diety

gorący temat

regularne posiłki

43 minut temu

dieta organizacja

57 minut temu

zalety diety pudełkowej

godzinę temu

skuteczna dieta

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:16:31

Alkohol może być i na chrzcinach jak i na komunii, ale może też go nie być, kwestia indywidualna przecież.

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:21:18

Cytat
Evans18
Alkohol może być i na chrzcinach jak i na komunii, ale może też go nie być, kwestia indywidualna przecież.
Dokładnie. Poza tym to że jest alkohol nie znaczy że trzeba się schlać jak świnia

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:28:11

tak, i jeszcze zespol wynajmijcie...ludzie chrzciny to nie wesele, niektórzy chyba zapominaja o sensie chrzcin czy komunii i robią z tego wielkie przedsięwzięcia, bez przesady

zweryfikowana
Posty: 869
Ostrzeżenia: 1/5

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:32:17

może i kwestia indywidualna, u mnie na chrzcinach nie było alkoholu i wydaje mi się to dziwne, może w waszych regionach to normalne.. to jest swięto dziecka, nie wasze, pierwszy sakrament w życiu a wy bibę robicie?? chyba jestem jakaś dziwna ale ja to tak widzę...

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:36:18

Cytat
kashvi
tak, i jeszcze zespol wynajmijcie...ludzie chrzciny to nie wesele, niektórzy chyba zapominaja o sensie chrzcin czy komunii i robią z tego wielkie przedsięwzięcia, bez przesady
I tak zaproszona jest najbliższa rodzina tylko, ta z którą ma się kontakt na codzień. I żadna biba tylko zwykłe przyjęcie rodzinne, to że jest alkohol nie znaczy że jakaś wielka popijawa jest.

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 11:38:09

U mnie też nie było alkoholu, bo w sumie albo każdy był za kierowcę, albo nie pił po prostu. A i trochę też nam wyleciało z głowy, żeby kupić jakąś flaszkę :)

Menu na chrzciny

01 lis 2012 - 12:05:06

Cytat
Evans18
U mnie też nie było alkoholu, bo w sumie albo każdy był za kierowcę, albo nie pił po prostu. A i trochę też nam wyleciało z głowy, żeby kupić jakąś flaszkę :)
A u mnie w rodzinie często pije się wino do zwykłego obiadu więc nigdy takich rzeczy nie brakuje

Menu na chrzciny

05 lis 2012 - 12:04:00

wczoraj byłam na chrzcinach to podam menu :)
Rosół flaki
karkówka, sos z grzybami ,ziemniaki surówki
Barszcz czerwony, krokiety, pierogi, babka ziemniaczana.
Przystawki:
3 rodzaje sałatek
Jajka 3 rodzaje
Wędliny
Szynka zawijana a w środku farsz
Kurczak do maczania z sosem czosnkowym
tatar
Owoce
kilka rodzai ciast, tort

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Maszynka do waty cukrowej