Obecnie rozmawiamy o:

najtańsza apteka

gorący temat

wybór przedszkola

wczoraj o 19:43

rozwód

wczoraj o 18:09

Przebranżowienie lokalu

wczoraj o 17:32

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

hallowen! ciekawe pomysly

25 paź 2012 - 15:02:50

Witam :) w tym roku tak sie zlozylo ze organizuje impreze halloween! Przyjdzie troszke ludzi.. pomozcie mi!

Przede wszystkim:
*jak udekorowac dom?
*jakie pysznosci halloweenowe podac na imprezie? ciasta, dania cieple itp.
*jakie zabawy ?!
*moze jakis dobry horror?

Ogolnie.. co w zwiazku z halloween! I hope u will help! :)

hallowen! ciekawe pomysly

25 paź 2012 - 15:05:42

krem z dyni, tartoletki z farszem z dyni. a co do dekoracji to standardowo kościotrupy dynie, pajęczyny nietoperze itp. Kup małe dyńki w powycinaj i włóż świeczki do środka.

hallowen! ciekawe pomysly

25 paź 2012 - 15:07:55

Cytat
madzix911
krem z dyni, tartoletki z farszem z dyni. a co do dekoracji to standardowo kościotrupy dynie, pajęczyny nietoperze itp. Kup małe dyńki w powycinaj i włóż świeczki do środka.

popieram

hallowen! ciekawe pomysly

26 paź 2012 - 13:40:06

Ja też w tym roku urządzam Halloween w domu. :) Dekoracje - przede wszystkim polecam zakupić pajęczynę, sprzedawana jest paczkami na allegro, jest tania, jest jej dużo i wygląda świetnie. Proponuję też jakieś balony czarne albo pomarańczowe, serwetki, może jakieś czarne zasłony na okna? Wszystkie takie akcesoria znajdziesz na allegro. Do jedzenia hmm babeczki z duchami, palce czarownicy (bardzo polecam! są pyszne), jajka doprawione ketchupem jak krwią, może jakiś dip do nachosów, który będzie wyglądał jak mózg, ciasto w kształcie dyni (tutaj masz formę, co jeszcze...możesz wydrążyć dynie i wsadzić do nich wielką szklaną miskę wlać tam jakąś wodę i wrzucić jabłka w których wcześniej powycinałaś buzie, fajnie to będzie wyglądać. Albo możesz wsypać do miski lód i trzymać w takiej misce alko.:D Teraz wpadł mi do głowy fajny pomysł, można kupić takie małe pająki w paczce (jakieś niedrogie są) i zamrozić je w kostkach lodu, a potem wrzucać ludziom do szklanki. :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Babeczki waniliowe z pisakiem Dr.Oetkera