Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

2 śniadanie do pracy :)

08 paź 2012 - 11:33:07

abotak prosimy koniecznie o bloga :)
a ja bardzo chętnie przygarnę kilka twoich przepisów!

zweryfikowana
Posty: 2.888
Ostrzeżenia: 2/5

2 śniadanie do pracy :)

08 paź 2012 - 11:38:39

No dobrze, założę bloga a potem się nim podzielę ;)

Tylko najpierw kupie jakiś ładny zestaw obiadowy, aby potrawy się ładnie prezentowały :P

2 śniadanie do pracy :)

12 paź 2012 - 11:45:49

Cytat
abotak
No dobrze, założę bloga a potem się nim podzielę ;)

Tylko najpierw kupie jakiś ładny zestaw obiadowy, aby potrawy się ładnie prezentowały :P

Założyłaś już bloga? Ja również chętnie zainspirowałabym się przepisami. :) Długi czas nie robiłam obiadów do pracy, tylko jadłam jedzenie na wynos albo gotowce sprzedawane w firmie przez catering. Ale widzę jak przez to cierpi moja figura i mój portfel, więc postanowiłam zaprzestać. No i tu pojawia się problem, bo robię od jakiegoś miesiąca i kończą mi się już pomysły. Wracam do domu późno, często po pracy gdzieś wychodzę, teraz dzień jest krótszy, więc jak jestem w domu,nim się obejrzę robi się już 21-22 i czas na kąpiel i do łóżka, dlatego potrzebuje przepisów, które człowiek zrobi migiem. Bardzo lubię gotować, ale nie chcę "marnować" na to 2h dziennie. Poza tym, też jestem na etapie poszukiwań zestawu obiadowego i podoba mi się taki jak na zdjęciu lunch box. Jest fajny, bo składa się z wielu elementów w jednym pudełku. Wolę coś takiego, niż, tak jak teraz, tachanie milion pięćset pudełek - w jednym sałatka, w drugiej sos, w trzeciej mięso. Pół torebki mi zajmują, a mam naprawdę sporą. :P

2 śniadanie do pracy :)

12 paź 2012 - 11:50:34

Na przegrychę lubię jogurt, najczęściej owocowy do którego wsypuję musli, takie sprzedawane w małych torebeczkach ;) Oczywiście jako dodatek np do lanchu ;)

2 śniadanie do pracy :)

12 paź 2012 - 11:54:52

Ja mam jedną przerwę w pracy, a potrafię biegać przez jakieś 10h. Jak nie mam czasu to kupuję 2 bułki z ziarnami, do tego twarożek lekki, jakiś jogurt i banan. Jak mam czas przed pracą, to gotuję kawałek piersi z kurczaka do tego marchewki i brokuł. Do mikrofalówki i normalny obiad mam. : )

2 śniadanie do pracy :)

22 paź 2012 - 21:05:39

Ja tradycyjnie na drugie śniadanie wybieram kanapki. Zawsze je urozmaicam warzywami(obowiązkowo musi być krucha sałata, pomidor, ogórek)do tego jakaś chuda wędlinka i koniecznie serek żółty, najlepiej radamer wędzony z serenady. Wszystko otulone ciemnym pieczywem i malutką ilością masełka.

2 śniadanie do pracy :)

23 paź 2012 - 00:20:49

wklejony wyżej obiadowy zestaw bardzo fajny. ja trafiłam kiedyś na pojemnik na sałatkę i z lubością z niego korzystałam. moja ulubiona opcja to mix sałat, z wędzonym łososiem, avocado i orzechami nerkowca (albo jakąś bakaliową mieszanką). do tego winegret w pojemniczku. cud, miód, orzeszki ! ;)

2 śniadanie do pracy :)

23 paź 2012 - 00:31:08

jak ja bym miała tak codziennie myśleć co wziąć do jedzenia to odechciało by mi się chodzić do tej pracy, nie macie innych zmartwień xD

2 śniadanie do pracy :)

23 paź 2012 - 00:41:37

Fajne pomysły, a do tego mega zdrowe!
Jeszcze fajniej byłby znaleźć pracę :C

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zapiekanka ziemniaczana