Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:47:24

Dziewczyny mam dość jedzenia w pracy chemicznych świństw - (zalewane kubki z makaronem czy czymś co przypomina breje a nazywa się ziemniaki z boczkiem)

W pracy powinnam zjeść dwa posiłki o 9 śniadanie, a o 14 z angielskiega lancz ;)
Na śniadanie zazwyczaj robię kanapki z ciemnego pieczywa z serkiem śmietankowym i pomidorem/ogórkiem
Na lancz sałata z pomidorem, ogórkiem, oliwkami, papryką z sosem winegret i np z kurczakiem albo jajkiem.

No dobra to menu na jeden dzień, a zostają jeszcze 4 dni do zagospodarowania.
Wymyśliłam jeszcze na śniadanie serek wiejski z pomidorem i oliwą z oliwek. I Jogurt z owocami (np banan, jabłko, kiwi) i miodem. A na lancz czasami jak robię gulasz i zostaje mi trochę, zawijam farsz w ciasto francuskie, piekę i powstaje pieróg)

Dziewczyny pomóżcie wymyślić jeszcze coś co można szybko zrobić w domu i zabrać ze sobą w plastikowym pojemniku.

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:50:23

u mnie w biurze mamy codziennie obiadki :P

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:52:26

Cytat
Chauvin
u mnie w biurze mamy codziennie obiadki :P

no fajnie ale ja prosiłam o pomysły na śniadanie, u mnie na budowie też jest catering ale od kiedy zatrułam się ich jedzeniem juz nie zamawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 17:53 przez j_ulka.

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:52:49

sałatke jakąś:), płatki owsiane+jogurt,serek homo+bułka no nie wiem co lubisz:)

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:54:00

a w jakiej pracy ty masz 2 przerwy , pozazdrościć. Ja w czasie pracy zjem 2 kanapki w 15 minutowej przerwie i to wszystko ;(

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 17:57:05

pracuję na budowie :) no i są te dwie przerwy ale i tak nikt nade mną nie stoi więc mogę jeść kiedy chcę;)

właśnie chcę jeść regularnie bo ostatnio ładnie się odchudziłam (7,5kg) i nie chcę tego zmarnować :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-07 17:59 przez j_ulka.

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:02:45

jak pracowalam na wakacjach uwielbialam robic sobie salatki owocowe:) jak nie mialam czasu na salatki owocowe to np bralam tylko kilka truskawek lub jakiego tam owoca mialam i zjadalam z ryżem z firmy muller. no przepyszne jest takie sniadanko. na przerwe lunchowa to przewaznie bralam sobie obiad do pracy bo pozno konczylam wiec w domu juz czasem obiadu nie jadlam.. widze ze przygotowujesz sobei pysznosci ale uwierz, miesiac gora 2 i bedziesz brala ze soba na sniadanie jogurt i jakies ciastka zbożowe bo nie bedzie ci sie chcialo przyrządzać

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:03:36

Ja w pracy jem śniadanie, drugie śniadanie i często jeszcze obiad :) Ale fakt jest taki że brak mi także pomysłów na takie posiłki.
Śniadanie to najczęściej musli z dużą ilością owoców suszonych.
Drugie śniadanie staram sobie szykować w domu warzywa świeżę i tak sobie chrupie marcheweczki i kalafiorki :)
A obiad to już jest ciężka sprawa bo najczęściej muszę go zamówić :(

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:04:53

To ja jem zawsze bułkę z czymś ale czasem np. mam z kotletem a czasem sobie zapiekam z szynką i mozarellą albo z sałatą, serem i dodaję ketchup, majonez i musztardę. Lubię też gorące kubki - pieczarkową np. jeść z bułką. Albo właśnie jogurt z musli. Tyle.

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:05:15

A tortilla,szybkie i proste,kotleciki sojowe czy cuś

zweryfikowana
Posty: 10.456
Ostrzeżenia: 1/5

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:05:52

Pieróg z ciasta francuskiego jak pisałaś, albo calzone, twaróg zmiksowany z dżemem + jogurt lub banan i miód do tego twarogu, sałatki z ciemnego makaronu, bo to sycąca podstawa, sałatka brokuł+jajko+tuńczyk+ewentualnie pomidor, na zagrychę domowego wypieku razowe muffiny lub ciastka owsiane, suszone owoce.
ja codziennie wpierniczam do żytniego pieczywa serek ziołowy + jajko, bo nie chce mi się w domu parzyć pomidora i wydłubywać pestek [w pracy tym bardziej by mi się nie chciało ;P], czasem zmieniam składniki i noszę w osobnych niewielkich pojemnikach, np filet na parze, kotlety sojowe na parze, czasem jakiś łosoś, domowa szynka, filet jest świetny do dużej ciabatty + pomidor, sałata, jakiś ser/jajko, przed złożeniem polane sosem przyrządzonym w domu, czy jakimś szitem z torebki, jak kto lubi], pomysłów jest całe mnóstwo, ale ciężko tak na poczekaniu wymyślić, w sumie to nachodzi samo w tygodniu..

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:13:18

jogurt naturalny z dzemem light, ser bialy chudy z jogurtem lub kefirem, kefirki np owocowe jesli naturalny jest dla Ciebie za kwasny, salatki owocowe w miseczce, mizeria. Jesli obiadowo pod lunch, to gotowany losos na parze(w kawalku),wszlekiego rodzaju ryby w zasadzie, watrobka drobiowa, piers z kurczaka, wszystkie warzywka pomidory, ogorki, gotowane brokuly, kalafior, duszona papryka z cebulka, szpinak. Na pewno masz w pracy kuchenke mikrofalowa, wiec mozesz nosic w pojemniczku i podgrzewac :)

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:18:07

mnie tam zadowalają zwykłe kanapki robione na biegu :D nie mam czasu i siły na wymyślanie :p

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:23:48

martaa2000 świetne pomysły :)

zweryfikowana
Posty: 834
Ostrzeżenia: 4/5

2 śniadanie do pracy :)

07 paź 2012 - 18:27:29

Cytat
fushigi
martaa2000 świetne pomysły :)

dziekuje bardzo :) na prawde polecam te produkty, ja je jem i schudlam juz prawie 6kg a to 47 dzien mojej diety. Wiem, ze watrobka nikomu nie smakuje, ale jest chudziutka ( ma malo kalorii) i ma duzo bialka,ktore sa budulcem miesni a same bialka sa szybko trawione przez nasz organizm. Wazne tez, aby wszelkie produkty obiadowe gotowac na parze ;) ewenntualnie podgrzewac na oliwie z oliwek :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

poezja zmysłów