Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

Hej Dziewczyny :)
Macie jakieś fajne pomysły na przekąski na grilla, imprezę czy też na zwykłe wieczorne oglądanie naszej reprezentacji?
Nie bardzo potrafię gotować dlatego też proszę o proste a smaczne pomysły :)

odsyłam do bloga "Miłość w brzuchu mam " - tu na szafie ;)

A może być orzeźwiająca sałatka?;) Mam świetny przepis i na każdym grillu schodzi w każdej ilości. Przepis na priv;)

jakieś koreczki,małe kanapeczki, sałatka
t3rror cat mozesz podac mi ten przepis?



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 14:01 przez iloonash.

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

Cytat
t3rror_cat
A może być orzeźwiająca sałatka?;) Mam świetny przepis i na każdym grillu schodzi w każdej ilości. Przepis na priv;)

Poproszę o przepis :)

Chcę zaskoczyć moich znajomych ponieważ przeważnie na grillach to inni przygotowują różności a ja idę na łatwiznę i kupuję coś gotowego :D
Cytat
pola55
odsyłam do bloga "Miłość w brzuchu mam " - tu na szafie ;)

Super przepisy! Na pewno coś wybiorę :))



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 13:57 przez ada93.

A może ser feta zawinięty w boczek? serek na grillu sie fajnie rozpuści:D

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

koreczki, naczosy (albo jak to się pisze) zapiekane z serem i sos meksykański lub czosnkowy, mini kanapeczki, jakaś sałatka z kurczakiem, czy też makaronowe sałatki. frytki z sezamem i ostrą papryką,serowe smakoszki,bułki z pieczrkami serkiem topionym wędliną i żółtym serem zapiekane w piekarniku.

zweryfikowana
Posty: 1.176
Ostrzeżenia: 1/5

Szaszłyki zrób. :D Kombinacja według własnej wyobraźni. ;P

koreczki! nieodłączny element moich imprez :D można powbijać w połowę jabłka, ananas, arbuz... super są ;)




i sałatka GYROS... obowiązkowo ;) ale ostrzegam, że długo nie postoi... ja robię zwykle 3 duże salaterki i schodzą migiem ;D



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-09 14:03 przez o_oCukiereczek.

Oprócz typowych mięsek grillowych- pomidory z mozarellą, oliwą i świeżą (koniecznie) bazylią- krojone w plastry, naprzemiennie układane.

Sałatka 'grecka', albo 'hawajska' - ryż, kurczak wędzony, jajko, kukurydza, majonez+śmietana, proporcje dowolne;)

Faszerowane mięsem mielonym i pieczarkami papryka, czy cukinia, lub bakłażan.

Zależy od preferencji gości. Ich ilości i czasu jaki planujecie spędzić wspólnie, oraz tego co np pijecie.

niezweryfikowana
Posty: 817
Ostrzeżenia: 2/5

Dzięki dziewczyny :) Zrobię coś pysznego i zaskoczę moich znajomych :)

To wklejam tu:


-Paczka makaron bardzo drobnego(np.. z reala literki lub misie lub też z lubelli gwiazdki)
-dwa duże ogórki szklarniowe
-od 30 do 50 dag mielonki(może być każda byle nie z indyka, bo psuje smak, najlepiej chuda – może być w polo taka do 10 zł jest najlepsza;p)
-szczypiorek
-majonez
Ogórki kroimy w kostkę, zasypujemy sola, aby woda się oddzieliła o odzcedzamy(w innym przypadku sałatka podejdzie wodą). W tym czasie gotujemy makaron na miękko. Mielonkę kroimy również w kostkę. Szczypiorek kroimy standardowo. Wszystkie składniki mieszamy i dodajemy 2 duże łyżki majonezu(może być więcej w zależności od gustu, ale nie ma co przesadzać.) Doprawiamy do samu i gotowe;)

Parówki w cieście francuskim są pyszne!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Ciasta, Ciasta