Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:48:58

cześć dziewczyny, napiłabym się dobrej prawdziwej kawy ale nie mam pojęcia jak się nazywają. nie chce kaw które są dostępne w supermarketach bo to wielkie g... polecajcie kawy i miejsca gdzie można napić się właśnie porządnej kawy albo gdzie można zamówić :)

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:52:04

A próbowałaś NESCAFÉ Creme Sensazione? Mi smakuje, ale ja lubię takie delikatne. Zależy od tego, co kto woli i co masz na myśli mówiąc prawdziwa.

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:52:34

starbucks :)

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:54:31

Prawdziwa, to chyba chodzi Ci o sypaną tak? To nie pomogę, bo ja piję rozpuszczalną ;] i to taką jak koleżanka wyżej napisała - Nescafe Creme!

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:54:51

pilas kawe truskawki w smietanie albo wisnie w rumie ?:) mmm pyszna:) sa dostsopene rzdako w sklepach bardziej na allegro ale polecam!

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:55:22

Cytat
diventi
A próbowałaś NESCAFÉ Creme Sensazione? Mi smakuje, ale ja lubię takie delikatne. Zależy od tego, co kto woli i co masz na myśli mówiąc prawdziwa.


A właśnie dla mnie ona nie jest delikatna. Już łagodniejsza jest np. Tchibo.

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:57:34

jacobs złoty;) ewentualnie Lavazza

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 18:58:44

Nie piję w ogóle kawy,więc nie pomogę ;)

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:00:57

O matko... Kawa rozpuszczalna to nie kawa!

Są sklepy tzw. światy kaw i herbat- tam poszukaj :). Wybór jest ogromy, od zwykłych do aromatyzowanych, ale wybieraj tą w ziarnach, chyba, ze nie masz młynka. I kawę parzy się w ekspresie, wtedy je smak jest "prawdziwszy" :).

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:03:30

dunkin donuts - polecam tą kawę, można kupić ziarna na allegro, ziarna kawy kupione w starbucks lub prime złotą w ziarnach (można dostać w niektórych supermarketach)

Cytat
lasdeszczowy
O matko... Kawa rozpuszczalna to nie kawa!

Są sklepy tzw. światy kaw i herbat- tam poszukaj :). Wybór jest ogromy, od zwykłych do aromatyzowanych, ale wybieraj tą w ziarnach, chyba, ze nie masz młynka. I kawę parzy się w ekspresie, wtedy je smak jest "prawdziwszy" :).

polecam też tą z kawiarki(chyba tak to się nazywa)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-04-04 19:04 przez ewela_05.

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:06:11

Ja piję tylko cappuccino więc też nie pomogę :)

zweryfikowana
Posty: 564
Ostrzeżenia: 1/5

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:07:34

Starbucks -jeśli na mieście :)
A takie w sklepie ??
Kup sobie ekspres ciśnieniowy, taki mały :)
Kupiłam taki na raty. Kosztował troszkę ponad tysiaka :)
Ale było Warto!! są również jakieś tańsze ekspresy :)
Kupujesz wtedy kawę ziarnistą i kiedy chcesz napić się kawy, masz od razu mielone ziarenka:)
Do tego spienione mleko i ta pianka :)
Wiesz, kawy rozpuszczalne to syf..
Od kiedy mam ekspres, nie tknę takiej rozpuszczalnej.. Bo jest naprawdę ogromna różnica :)
Znajomi uwielbiają przychodzić do mnie na kawę, zwłaszcza na Latte :)

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:11:05

Ja nie pije kawy także się nie znam ;p Ale w sklepie Tchibo zawsze tak pięknie pachnie sprzedają tam na wagę ziarna kawy.

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:12:09

Kocham Lavazzę. Wszystkie rodzaje, a szczególnie Tierra. Ale i tak parzoną pijam tylko "od święta" :P W Starbucks są pyszne kawy.

mmm Kawa... ale jaka?

04 kwi 2012 - 19:13:08

lavazza

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

moja radosna twórczość