Obecnie rozmawiamy o:

dresy na ulice

gorący temat

Zapalenie pęcherza

23 minut temu

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

dzisiaj o 9:17

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Jedzenie marchewki

04 mar 2012 - 23:37:13

Cześć dziewczyny, czy jest tutaj ktoś kto jada codziennie marchewkę?? Jestem ciekawa jak szybko zauważyłyście poprawę swojej cery i czy faktycznie skóra nabiera ładnego kolorku??

Jedzenie marchewki

07 mar 2012 - 19:27:52

Haha przypomniała mi się pewna historia którą opowiedziała mi starsza siostra... Za czasów jej podstawówki. Ktoś gdzieś się dowiedział, że marchewka właśnie tak działa, że można ładne kolorki skóry nabrać. Oczywiście szybko się to rozniosło, każda latała z soczkiem typu Kubuś pod ręka i ponoć była jedna dziewczyna która źle zrozumiala i zamiast jeść marchew/pić soki z marchwi to ona ścierała marchew na tarce i wcierała w skóre. Ponoć chodziła taka pomarańczowa, a wszycy z niej się śmiali :)

A co do pytania to lubie czasem pochrupać sobie marchewke od tak, ale nie nałogowo, ale wiem, że po jakimś czasie można "złapać" kolorek ładny.

Jedzenie marchewki

07 mar 2012 - 19:30:08

Samo nadużywanie marchwi może spowodować, że będziesz pomarańczowa, a nie "opalona". Moja koleżanka jadła dużo marchwi i ten niby ładny koloryt wszedł jej na ... łydki ;D

Poza tym, co za dużo, to niezdrowo - marchew jest ciężkostrawna.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-03-07 19:30 przez komiczka.

Jedzenie marchewki

07 mar 2012 - 19:31:38

Możesz być po tym pomarańczowa, tak jak koleżanka wyżej mówi.

Jedzenie marchewki

07 mar 2012 - 19:31:57

Moja przyjaciółka pije soki marchewkowe codziennie nałogowo i jest pomarańczowa. Nie powiem, żeby to był ładny kolor - ładna jest brązowa opalenizna, a nie pomarańczowe plamy.
Ale myślę, że co jakiś czas na pewno nie zaszkodzi :))

Jedzenie marchewki

07 mar 2012 - 19:35:04

Moja mała kuzynka zawsze miała w przedszkolu małego kubisia.... Po kilku miesiącach sama miała kolor kubusiowy :D Marchew jak najbardziej, ale w rozsądnych ilościach! Jedna mała w zupełnosci wystarczy. Jak będziesz wcinać codziennie wielką bambaryłę to gratuluję pomysłu :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

wasz ulubiony drink/ alkohol