Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Cytat
mzap88
alez to musi być zakonserwowane....
ale gusta bywają różne;]

Nie sądzę wszędzie na opakowaniu i w necie piszą "stworzone specjalnie dla dzieci... z dodatkiem tylko naturalnych barwników" także spokojnie :)
Tak mnie zaciekawił smak tego guma do żucia że poszukam go dzisiaj jak będe w sklepie i spróbuję. A gusta faktycznie sa różne jednemu smakuje drugiemu nie.

Nie lubię budyniu więc tego o smaku gumy nie jadła, ale nie wydaje mi się żeby był jakiś szczególnie smaczny.

jakoś nie pasuje mi taki smak do budyniu..

budyń? a nie kisiel? bo kisiel uwielbiam żelkowy, guma do żucia, colowy, pyszne sa i jak pachną mmmm ;)

Cytat
ziziulka
Cytat
mzap88
alez to musi być zakonserwowane....
ale gusta bywają różne;]

Nie sądzę wszędzie na opakowaniu i w necie piszą "stworzone specjalnie dla dzieci... z dodatkiem tylko naturalnych barwników" także spokojnie :)
Tak mnie zaciekawił smak tego guma do żucia że poszukam go dzisiaj jak będe w sklepie i spróbuję. A gusta faktycznie sa różne jednemu smakuje drugiemu nie.

Jasne,skoro wierzysz we wszystko co pisze na opakowaniach to powodzenia:)
Zapewne są tam same naturalne składniki...:)

nie i nie kupiłabym:) uznaje tylko śmietankowy i czekoladowy:)

Cytat
Adidas_women
Ludzie to nie świnie - zeżrą wszystko .
Świnie jedzą wszystko :)
Więc Ludzie to Świnie, bo zeżrą wszystko!

No własnie słyszałam, że Dr. Oetker ma takie kisielki/galaretki o smaku gumy do żucia czy żelek, uwielbiam takie smaki, ale nigdzie nie moge go znaleźć :(

chemia chemia i jeszcze raz sama chemia!

Cytat
rosehime
No własnie słyszałam, że Dr. Oetker ma takie kisielki/galaretki o smaku gumy do żucia czy żelek, uwielbiam takie smaki, ale nigdzie nie moge go znaleźć :(

To są budynie o smaku biszkoptu, żelek owocowych i gumy do żucia. Ja je kupuje u mnie w lewiatanie ale w kauflandzie i realu też je widziałam.

jadlam wszystkie 3 smaki i sa dobre ale najlepszy biszkoptowy

Nie jadłam. O smaku gumy to tylko lody.

ja miałam żelkowy i dla mnie smakuje jak zwykły śmietankowy,tyle,ze ma zielony kolor:)

właśnie, nie ma "naturalnych barwników" specjalnie dla dzieciaków...

Nie jadłam ale chętnie spróbuje.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Dania "na wynos"