Obecnie rozmawiamy o:

Urlop w górach

20 minut temu

Domek w górach

25 minut temu

Rewelacyjne okna

29 minut temu

Dobry psycholog

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Wyposażenie kuchni..

07 sty 2012 - 00:00:34

Hm.. Jakiś czas wynajmujemy z mężem domek i do tej pory korzystaliśmy z wyposażenia właściciela, ale teraz postanowiłam po kupić parę własnych rzeczy.. Na pewno nie jakiś z najwyższej półki bo to kosztuje, kiedyś jednak na pewno :D
Chciałam garnki tak do 200zł, która firma najlepsza z tych 3 bo za tą cenę nic lepszego nie znalazłam..
Kinghoff Rossler Hoffner, miała któraś styczność z tymi firmami, garnki do kuchenki normalnej-gazowej..
Czy lepiej wybrać garnki na wysoki połysk czy matowe? Czy te na wysoki połysk się bardziej nie zuzywają-tzn. widac po nich rys i w ogóle?
Sztućce, czy te z rączką satynową nie wytrą się zaraz z firmy Hoffner może lepsze będą całe błyszczące?
Przedstawiam zdjęcia garnków i sztućcy, pomożecie? :)



Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 11:46:51

Ja mam u siebie takie wyposażenie kuchni jak na 4 obrazku i od lat się sprawdza :)

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 11:54:20

a moja mama ma te sztućce już kilka lat, i są super ;)
Na garnkach się nie znam, osobiście gustuje w emaliowanych :)

zweryfikowana
Posty: 2.295
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 11:56:41

Moja mama ma te garnki. Mają juz chyba 9-10 lat i nadal dobrze służą :)

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 11:56:50

ja tak samo jak na 4 obrazku;) mamy je w domu już jakies 8 lat i wciąz są super;) wiadomo że trzeba raz na jakis czas umyc je specjalnym srodkiem aby wyglad z zewnatrz był ładny;) polecam

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:04:48

ja mam garnki ze stalmana też nie są drogie, ale wszystkie te tu okazane i moje włącznie to raczej nic porządnego :D pewnie, wytrzymują 5-10 lat ale co z tego? Jakość gotowania w takich garnkach ma znaczenie a nie to, czy po 10 latach nadal będą ładnie wyglądały. Jak ktoś chce w nich gotować zupę czy ziemniaki to wystarczą, ale ja do 'zadań specjalnych' mam inne, porządne garnki gdzie za jeden płaciłam po 80-100zł. Jeden jest z odlewu aluminiowego, drugi jest z materiału którego nazwy nie pamiętam, ale to aluminium z czymś zmieszane. Mogę w nich robić wszystko, w wysokiej temperaturze mogę w nich nawet upiec ciasto na gazie, mogę je wsadzić do piekarnika, upiec w nich schab w całości itd itd.

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:04:50

Ja również mam garnki z 4 zdjecia od wielu lat. A sztućce to też jest kwestia, czy masz zmywarke czy raczej ręcznie myjesz.

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:08:17

moja mama ma z Zelmera i nie sa takie drogie 650 zl ale widzialam je nawet za 550 zl w jakims sklepie a na internecie kupisz nawet za 450 zl (ja bym wolala dolozyc i kupic porządniejsze)

chwali sobie mamuska :)

mja silikonowe uchwyty i nie nagrzewaja sie - maja grube dno ponad 1 cm - mozna uzywac na wszystkich plytach ceramicznych, gazowych, elektrycznych i indukcyjnych

model ZELMER PROVESTA





Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 12:11 przez jestem_modna.

niezweryfikowana
Posty: 4.611
Ostrzeżenia: 1/5

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:08:39

nie znam tych firm, ale dla mnie garnek powinien być ciężki i mieć grube dno. Wtedy w nim nic się nie przypala i dobrze trzyma temperaturę

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:14:29

Ja mam te garnki z King Hoff są bardzo fajne i bardzo dobrze się sprawują już ponad 2 lata i są takie jak kupiłam. One własnie są matowe i moim zdaniem lepsze od błyszczących bo rys na nich nie widać. Sztućce też mam te same co na tym zdjęciu ostatnim i też polecam :) W zmywarce myję i sztućce i garnki i nic im nie jest :)



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-09-12 12:17 przez puma73.

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:15:22

mam garnki z 5 zdjęcia .bardzo dobre lekko satynowane dobre w utrzymaniu!
nie lubię błyszczących garnków bo trzeba je długo czyscić na sucho zeby miały wygląd!
sztućce mam podobne i rewelacja!

Wyposażenie kuchni..

12 wrz 2013 - 12:21:26

Cytat
Kulciaax3
ja tak samo jak na 4 obrazku;) mamy je w domu już jakies 8 lat i wciąz są super;) wiadomo że trzeba raz na jakis czas umyc je specjalnym srodkiem aby wyglad z zewnatrz był ładny;) polecam

a gdzie i za ile no i oczywiscie jaki kupujesz ten preparat ? bo moje błyszczą się ale wiadomo nie to co od nowości

Wyposażenie kuchni..

13 lip 2022 - 23:19:44

Jeżeli masz naprawdę dużą rodzinę i robisz różnego rodzaju obiady dla niej to polecam mieć u siebie nie tylko w kuchni ale w domu zastawę https://hurtowniaporcelany.pl/porcelana/3931-krzysztof-alaska-ivory-zloty-53-czesci-serwis-obiadowy-dla-12-osob. Po pierwsze jest ładna, po drugie przyda się zawsze na każdą imprezę.

Wyposażenie kuchni..

18 sty 2023 - 11:18:38

ja mam te https://falcongarden.pl/sklep/zestaw-komplet-garnkow-stalowych/ i sprawdzają się super i dobrze wyglądają, patelnie też mają dobre w tym sklepie

niezweryfikowana
Posty: 277
Ostrzeżenia: 4/5

Wyposażenie kuchni..

17 lut 2023 - 21:15:34

Jeśli chodzi o wyposażenie kuchni w profesjonalnej gastronomii to tutaj sprzęt odgrywa znaczącą rolę i należy zwracać uwagę na jak najlepsze parametry. Z mojej strony polecić mogę ofertę tej firmy https://jamp.com.pl/oferta/szafy-chlodnicze/ , która może zaprojektować i dostarczyć najlepsze szafy chłodnicze. Warto zapoznać się z tą propozycją

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

co dzisiaj...