Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:45:02

parowki w ciescie francuskim z suszonymi pomidorami:)




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 14:46 przez pluum.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:47:24

obowiązkowo mini kanapeczki, dobrze się sprawdzają świeże warzywa pokrojone w paseczki z kilkoma dipami do wyboru. Standard to chipsy, bo to wchodzi z alkoholem i coś tłustego (jeśli lubicie to śledź) bo spowalnia wchłanianie się alkoholu ;) poza tym może sałatka z gyrosem? mozzarella przekładana z pomidorami (szybko się robi, a jakie pyszne!)
Też zależy jaki budżet, bo na bardziej wykwintnie, to krewetki i sery jak najbardziej :D

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:49:38

Chyba sie wkreciłam w te przekąski ;p


Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:51:12

Jeszcze koleżanka ostatnio mi mówiła, że świetnie smakuje brokuł z serem feta i sosem czosnkowym na to. Ale nie wiem, jeszcze nie próbowałam. :)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:52:01

sałatka z gyrosa, sałatka owocowa, jajka w majonezie, kanapeczki, koreczki,
a na ciepło to nie wiem, może kebab? przygotuj wszystko wczesniej, a pozniej hurtowo do piekarnika, kto bedzie miał ochote to zje;)
a pozatym to pewnie chipsy, paluszki itd

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:55:55

nuggetsy z różnymi sosami, małe kanapki, sałatki różnego rodzaju, koreczki, naleśniki ze szpinakiem lub tortilla z jakims fajnym nadzieniem pokrojone na małe kawałki

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 15:04:00

ja Ci polecam zrobić kawałki piersi z kurczaka w gęstym cieście naleśnikowym. Pyszne i dodatkowo łatwe i szybkie do zrobienia:)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 15:22:19

my tez robimy domówke i zamawiamy jedzenie w restauracji. Mamy sprawdzoną knajpkę gdzie jest tanio i dobrze i za 200zł dla kilku osób spokojnie wystarczy. zamawiamy miesa, sałatki, surówki, pieczone ziemniaczki. odbieram wszytsko w sylwestra rano a wieczorem podgrzejemy i gitarka :) nie oplaca mis ie gotowac to raz, a dwa na pewno nie zorbiłabym tylku rodzajów mies za taka cene.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 15:24:44

a ja oprócz sałatek, kanapek i koreczków proponuje cos takiego co możesz wcześnie przygotować a podczas zabawy szybko odgrzac... Ja w tamtym roku robiłam domówke na sylwestra i ustaliliśmy ze znajomymi że każdy coś przynosi. Z ciepłych dań były krokiety z barszczem czerwonym, bigos, gołąbki. Wystarczyło tylko przygrzać. Oczywiście były też przekąski na zimno takie jak koreczki, kanapki, ciasto, ciastka, chipsy, paluszki, orzeszki, cukierki czekoladowe.

Przekąski na Sylwestra

20 lis 2011 - 13:57:48

a może schab pieczony pokrojony w plastry smakuje i prezentuje się znakomicie http://schabpieczony.pl warto spróbować.

Przekąski na Sylwestra

20 lis 2011 - 14:02:26

pomidorki koktajlowe z mozarellą , wydrążyć z nich miąsz i w środek wsadzić mini mozarelle i przyozdobić listkiem bazylii :)Smacznego :)



Przekąski na Sylwestra

20 lis 2011 - 14:04:23

Sałatka z makaronu z zupek Vifon :) Przepyszna :))

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolacja ! POMOCY