Obecnie rozmawiamy o:

kosmetyki samochodowe

gorący temat

sklep detailingowy

23 minut temu

dresy na ulice

godzinę temu

Studia online

godzinę temu

wyposazenie gastronomi

wczoraj o 21:40

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:12:24

Hej ;] Wiem, że jeszcze troche czasu ale już się zastanawiam co mogę przygotować smacznego i szybkiego na Sylwestra ;D Robimy z chłopakiem 'domówkę' i na mnie padło robienie jedzonka ;D może macie jakieś sprawdzone przepisy?;]

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:17:45

sałatka z feta zawsze sie sprawdza;) taka lekka same warzywka jakie kto lubi: sałata lodowa pomidor kukurydza ogrek papryka cebula do tego przysmarzony slonecznik feta i sos grecki. PYCHOTA:)))
to chyba nie jest przekaska:):P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 14:21 przez alona88.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:18:56

poszperaj, droga autorko wątku, po forum tymże, jest multum takich wątków

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:19:10

koreczki zawsze sie sprawdzaja :D wykałaczki i na nie nabijasz kosteczke sera, kawalek szynki,kawalek ogóreczka, papryki, oliwke itp...
Mozna tez zrobic wersje na slodko i nabic po kawalku mandarynki, banana, winogronko :D
Małe kanapeczki tez zawsze maja wziecie^^
Do tego jakas salatka,albo dwie np ryz,kurczak, kukurydza, orzechy i majonez- pycha!
Jakies ciasto, najlepiej kupic w cukierni, chyba ze lubisz piec :P
Jakies chipsy, slodycze i owoce- to wiadomo :). no i jak chcesz mozesz tez zrobic jakis jeden posilek na cieplo, np kurczaka w miodzie i sezamie.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:20:04

podbijam, bo też jestem ciekawa waszych przepisów :)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:20:42

tylko koreczki to ida w sekunde:))

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:21:08

Pierś kurczaka pokroić w cienkie paski i usmażyć w sezamie albo w płatkach kukurydzianych (pokruszonych oczywiście :D) i podawać z sosem, dla mnie świetnie pasuje krewetkowy, żurawinowy albo czosnkowy. :) Można zrobić wcześniej, a później tylko odgrzać szybko, chociaż na zimno też pycha. Fajna przekąska moim zdaniem.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:24:12

Cytat
alona88
tylko koreczki to ida w sekunde:))
no to zrobic duuzo :D i przeciez to nie bedzie jedyna przekąska ^^ a znajomi chyba nie przychodza zeby caly wieczór i cala noc zrec i jak zarcia zabraknie to nie beda zli? (zreszta zawsze dobrze miec schowana jakas pake chipsow czy paluszkow na wypadek jkaby wszystko zniklo a ktos by marudzil):P

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:24:13

o wlasnie tak jak poprzedniczka zaproponowala takie malutkie kurczaczki jak z mc donald'a z sosem jakiems:) fajny pomysl

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:26:12

oo tak małe kanapeczki koniecznie:) ja np uwielbiam takie z pasta z kurczaka i do tego zielona sałatka i marynowana pieczarka - pyszne są:) no i polecam tez nachosy i samemu zrobić sos do nich np guacamole:)
mogą być jeszcze ciasteczka serowe i do tego keczup:)
a na słodko to rożki z karmelem i nutellą;)
Możesz zrobić też jakąś dobrą sałatkę:)
A na ciepło planujesz coś robić?:)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:28:23

sałatka kebab :) pieczony kurczak i jakies przystawki :)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:29:14

Cytat
kacha89
A na ciepło planujesz coś robić?:)

Właśnie się zastanawiam czy zrobić jakieś ciepłe danie ;P a jakieś propozycje? ;D

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:29:50

cos a'la'Tapas"


Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:35:46

Może ktoś jeszcze? ;D Zaczęłam robić liste tych przekąsek ;D

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:40:07

Mini pizze :) Ciasto takie jak normalne tylko formujesz mniejsze placki a więcej i dajesz tak samo ser,salami,pieczarki itd itp :) Albo bekon z melonem nabite na wykałaczki,pycha :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolacja ! POMOCY