Obecnie rozmawiamy o:

Zapalenie pęcherza

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:12:24

Hej ;] Wiem, że jeszcze troche czasu ale już się zastanawiam co mogę przygotować smacznego i szybkiego na Sylwestra ;D Robimy z chłopakiem 'domówkę' i na mnie padło robienie jedzonka ;D może macie jakieś sprawdzone przepisy?;]

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:17:45

sałatka z feta zawsze sie sprawdza;) taka lekka same warzywka jakie kto lubi: sałata lodowa pomidor kukurydza ogrek papryka cebula do tego przysmarzony slonecznik feta i sos grecki. PYCHOTA:)))
to chyba nie jest przekaska:):P



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 14:21 przez alona88.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:18:56

poszperaj, droga autorko wątku, po forum tymże, jest multum takich wątków

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:19:10

koreczki zawsze sie sprawdzaja :D wykałaczki i na nie nabijasz kosteczke sera, kawalek szynki,kawalek ogóreczka, papryki, oliwke itp...
Mozna tez zrobic wersje na slodko i nabic po kawalku mandarynki, banana, winogronko :D
Małe kanapeczki tez zawsze maja wziecie^^
Do tego jakas salatka,albo dwie np ryz,kurczak, kukurydza, orzechy i majonez- pycha!
Jakies ciasto, najlepiej kupic w cukierni, chyba ze lubisz piec :P
Jakies chipsy, slodycze i owoce- to wiadomo :). no i jak chcesz mozesz tez zrobic jakis jeden posilek na cieplo, np kurczaka w miodzie i sezamie.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:20:04

podbijam, bo też jestem ciekawa waszych przepisów :)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:20:42

tylko koreczki to ida w sekunde:))

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:21:08

Pierś kurczaka pokroić w cienkie paski i usmażyć w sezamie albo w płatkach kukurydzianych (pokruszonych oczywiście :D) i podawać z sosem, dla mnie świetnie pasuje krewetkowy, żurawinowy albo czosnkowy. :) Można zrobić wcześniej, a później tylko odgrzać szybko, chociaż na zimno też pycha. Fajna przekąska moim zdaniem.

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:24:12

Cytat
alona88
tylko koreczki to ida w sekunde:))
no to zrobic duuzo :D i przeciez to nie bedzie jedyna przekąska ^^ a znajomi chyba nie przychodza zeby caly wieczór i cala noc zrec i jak zarcia zabraknie to nie beda zli? (zreszta zawsze dobrze miec schowana jakas pake chipsow czy paluszkow na wypadek jkaby wszystko zniklo a ktos by marudzil):P

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:24:13

o wlasnie tak jak poprzedniczka zaproponowala takie malutkie kurczaczki jak z mc donald'a z sosem jakiems:) fajny pomysl

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:26:12

oo tak małe kanapeczki koniecznie:) ja np uwielbiam takie z pasta z kurczaka i do tego zielona sałatka i marynowana pieczarka - pyszne są:) no i polecam tez nachosy i samemu zrobić sos do nich np guacamole:)
mogą być jeszcze ciasteczka serowe i do tego keczup:)
a na słodko to rożki z karmelem i nutellą;)
Możesz zrobić też jakąś dobrą sałatkę:)
A na ciepło planujesz coś robić?:)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:28:23

sałatka kebab :) pieczony kurczak i jakies przystawki :)

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:29:14

Cytat
kacha89
A na ciepło planujesz coś robić?:)

Właśnie się zastanawiam czy zrobić jakieś ciepłe danie ;P a jakieś propozycje? ;D

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:29:50

cos a'la'Tapas"


Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:35:46

Może ktoś jeszcze? ;D Zaczęłam robić liste tych przekąsek ;D

Przekąski na Sylwestra

18 lis 2011 - 14:40:07

Mini pizze :) Ciasto takie jak normalne tylko formujesz mniejsze placki a więcej i dajesz tak samo ser,salami,pieczarki itd itp :) Albo bekon z melonem nabite na wykałaczki,pycha :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

kolacja ! POMOCY