Obecnie rozmawiamy o:
Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

zweryfikowana
Posty: 1.909
Ostrzeżenia: 1/5

Połączenie wódki z plastikiem nie jest dobre. Też kiedyś piłam wódkę z plastikowej butelki i myślałam, że mi się tylko wydaje, że jest w smaku gorsza od tej ze szkła. Na moją 18tkę chciałam, żeby były plastikowe kieliszki (mniejsze straty ;p), ale mama powiedziała, że nie i koniec "bo się nam potrują".

Na tym przykładzie widać, że nie ma głupich pytań, a tylko głupie odpowiedzi... Te wszystkie, które twierdzą, że można chyba spały na lekcji chemii. Zastanówcie się w takim razie dlaczego nie produkuje się tanich wódek w plastikowych butelkach, takich w jakich sprzedaje się tanie wina? Mam chemika pod ręką i tak się składa, że po jakimś czasie, może to być godzina, może 13, zależy od składu chemicznego butelki i alkoholu wódka staje się po prostu trutką. Ale widzę tyle tu "wszechwiedzących"...

niezweryfikowana
Posty: 2.786
Ostrzeżenia: 1/5

Cytat
asiaklaudia
mozna ;d


tak mozna ba nawet trzeba.....sie douczyc....

Ha ha, rzeczywiście boki zrywać. Takie śmieszne pytanie. Oczywiście, że wódki NIE MOŻNA trzymać w plastiku, ponieważ staje się bardzo niebezpieczna, plastik się utlenia. Dlatego w plastiku sprzedawane są tylko alkohole o dużo niższym stężeniu (piwo, wino). Można przelać ją na chwilę, ale na dłużej zdecydowanie nie. Możesz się zatruć, nie wspominając o tym, że taka wódka jest po prostu paskudna.
Nikt nie mówi przecież o piciu z plastikowego kubka tylko o przechowaniu wódki w plastikowej butelce. Radzę ruszyć głową:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-17 23:34 przez Zuosnica.

Cytat
trinity22
Butelka może się opić i straci kształt ;((

haahaaaa !

zweryfikowana
Posty: 1.486
Ostrzeżenia: 1/5

Nie można! Nie łączy się alkoholu z plastikiem!

Cytat
holycrap
Cytat
trinity22
a piłyście kiedyś wódkę z plastikowego kubeczka? całkiem inny smak ..
Nie wiem co sie z nią robi ale jest wtedy nie dobra

bo wódka wchodzi w reakcje z kubeczkiem i wydzielają się substancje szkodliwe..

aaa...to dlatego już po pierwszym kubeczku pościłam pawia ;DD

na ukrainie w kartonach po sokch wodke przemycaja, a ty sie buteleczki boisz? :D nioe boj sie dziury nie wyzre:)

Cytat
trinity22
Cytat
holycrap
Cytat
trinity22
a piłyście kiedyś wódkę z plastikowego kubeczka? całkiem inny smak ..
Nie wiem co sie z nią robi ale jest wtedy nie dobra

bo wódka wchodzi w reakcje z kubeczkiem i wydzielają się substancje szkodliwe..

aaa...to dlatego już po pierwszym kubeczku pościłam pawia ;DD

ja tam nie czuje roznicy, nawet jesli chodzi o rodzaje wodek- dla mnie to jeden ten sam syf:)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-11-18 18:03 przez goska_201.

Jak widać wiele szafowiczek jest niezastąpionych i już zdążyło wyśmiać autorkę wątku...

Chyba ta wasza wódka z plastikowej butelki trochę wam namąciła w główkach. Podpisuję się pod wcześniejszymi odpowiedziami NIE MOŻNA ŁĄCZYĆ WÓDKI Z PLASTIKIEM! No chyba, że ktoś prosi się o przytrucie to droga wolna. Zamiast przemycać wódkę na dyskoteki było się chemii poduczyć.

zweryfikowana
Posty: 1.036
Ostrzeżenia: 3/5

taa butelka sie rozpusci... boshheeeee xd ;D

niezweryfikowana
Posty: 6.621
Ostrzeżenia: 1/5

wódka może mieć potem posmak plastiku.

Nigdy nie spróbowałabym wódki z plastiku. Brzmi niezachęcająco:) Ostatnio próbowałam wina, jak potem dowiedziałam się, było to wino z wężem! Nawet nie wiedziałam, że coś takiego jest! Poczytałam trochę i trafiłam na https://kalkulatorpromili.pl/blog/najdziwniejsze-alkohole-na-swiecie/30
Czy któraś z was piła takie alkohole? Podzielcie się wrażeniami:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Przekąski na Sylwestra