Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 20
Ostrzeżenia: 1/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

05 cze 2017 - 11:34:28

Sushi jest przepyszne, ostatnio byliśmy w toruniu, nie wiedziałam jaką restaurację wybrać więc na ślepo przez pizza portal wzięliśmy sushi toruń i polecam robić sobie czasem takie wybory na ślepo. inne smaki się odkrywa

Sushi Sushi Sushi!!:)

14 lip 2017 - 11:12:44

Sushi możemy zrobić z wędzonym łososiem. Osobiście nigdy nie użyłabym do tego surowej ryby. Ja dodaję awokado, białą rzodkiew, ogórek, serek turek. Dobre jest też połączenie gruszki z serkiem camembert lub brie. Ja sushi uwielbiam. Zamiast ryżu do sushi używam jaśminowego - jest idealnym zamiennikiem. Ja pierwsze sushi zrobiłam podczas tygodnia azjatyckiego w lidlu, jak można było kupić wszystkie składniki a w gazetce podali przepis. Nigdy nie kupiłam zestawu, zawsze kompletuję sama.

Sushi Sushi Sushi!!:)

17 sie 2017 - 11:12:23

jakoś nie mogę się przekonać a wygląda rewelacyjnie!

Sushi Sushi Sushi!!:)

30 sie 2017 - 16:52:49

UWIELBIAM. Proponuję zrobić samemu, niezła zabawa

niezweryfikowana
Posty: 34
Ostrzeżenia: 2/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

27 wrz 2017 - 02:32:52

mi ssushi za bardzo nie smakuje, nie lubie nie ciepłego jedzenia : <

Sushi Sushi Sushi!!:)

06 lis 2017 - 20:35:59

Szczerze to nie przepadam za sushi.

Sushi Sushi Sushi!!:)

06 lis 2017 - 20:38:50

hm nigdy nie próbowałam sushi, ładnie mi wygląda jak ktoś je ale jakoś do próbowania nie zachęca. Rozważam kupić jako przystawka na przyjęcie ale nie zmaierzam próbować.

Sushi Sushi Sushi!!:)

16 lis 2017 - 12:34:27

Sama kilka razy sushi robiłam. Najbardziej smakuje mi z krewetką. Chociaż dla mnie najlepsze jest robione przez wykwalifikowanych sushi masterów. Lepiej to znacznie wygląda i ryż jest lepiej przyrządzony (mi taki nie wychodzi). W Warszawie na Górczewskiej znalazłam dobry lokal sushi chef. Byłam już w tylu restauracjach z sushi, ale do tego zawsze wracam. Dużo rolek jest i to z ciekawymi dodatkami.

Sushi Sushi Sushi!!:)

19 lis 2017 - 21:07:43

Ja też w domu robię tylko sushi z wędzonym łososiem, za to w restauracji chętnie kupuję z surowym :) jest pycha. I po sushi nie czuję się taka obżarta jak po polskich potrawach typu bigos, nawet jak zjem duużo rolek.

Sushi Sushi Sushi!!:)

20 lis 2019 - 10:31:10

Uwielbiam każdy rodzaj sushi, jestem wielką fanką, polecam udać się do sushi wesoła, tam jest przepysznie i tanio!

Sushi Sushi Sushi!!:)

08 wrz 2020 - 16:15:39

Kiedys robilismy w domu bardzo czesto, ale to jednak mnostwo roboty i wolimy zamowic gotowe :P

niezweryfikowana
Posty: 222
Ostrzeżenia: 9/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

04 cze 2021 - 08:38:25

Robię sushi okazjonalnie, nie jest to jakieś trudne a można wsadzić do środka co się lubi - ja bardzo lubię sushi w tempurze więc często robię (1:1 Mąka pszenna z kukurydzianą i lotodowata woda do konsystencji śmietany) Wystarczy tak naprawdę mata i dość ostry nóż, a tak to standardowo ryż do sushi, składniki na zaprawę i nori - dodatki wedle uznania (nie jem mięsa więc robię tamago, łososia z marchewki, czasami ala tuńczyka, dodaje najczęściej mango, melona, ogórka, różne kolory papryk, marchewkę, awokado, serek philadelphia, sałatę, płatki migdałów, tofu
Sos sojowy kocham kikkomana - polecam żeby się nie zrazić, niektóre tańsze smakują ohydnie)

https://organic24.pl/category/zdrowa-zywnosc-ryz-do-sushi

Dobry ryż i inne dodatki do sushi kupicie tutaj



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2021-06-25 07:15 przez mmass.

Sushi Sushi Sushi!!:)

08 maj 2023 - 10:36:57

Uwielbiam sushi! Mogłabym jeść na okrągło, naprawdę. serce Najczęściej zamawiam w restauracji uramaki i futomaki, jak ktoś nie wie, to tu mały opis: https://sushi-katowice.pl/co-to-sa-futomaki-z-czego-sklada-sie-futomaki-sushi/ jak wygląda i z czego składa się sushi futomaki. Najbardziej lubię te rolki, które mają w środku awokado. serce

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Co zrobić z tapioki?