Obecnie rozmawiamy o:

Studia online

gorący temat

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 0
Ostrzeżenia: 5/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

27 mar 2015 - 11:45:36

Treść posta została usunięta automatycznie

niezweryfikowana
Posty: 21
Ostrzeżenia: 5/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

21 kwi 2015 - 10:18:33

Ja często robię sobie sama sushi w domu, takie trochę bardziej po europejsku. Do środka zazwyczaj dodaję łososia, rzodkiewkę, serek philadelphia, awokado, wasabi i domowe sushi gotowe ;d Jednak nie ma to jak zjeść świetnie przyrządzone przez odpowiedniego kucharza w fajnej restauracji. Ja najczęściej jadam w Takami Sushi w Lublinie na Okopowej i mogę polecić wszystkim ;d Mają dobre ceny i pyszne suhi, moje ulubione to maki z pieczonym łososiem :)

Sushi Sushi Sushi!!:)

21 kwi 2015 - 14:45:50

Ja nigdy nie jadłam sushi i jakoś nie mogę się przemóc. Nie mam kompletnie pojęcia, cy takie danie przypadloby mi do gustu. Może potraficie mnie jakoś zachęcić?

niezweryfikowana
Posty: 17
Ostrzeżenia: 1/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

22 cze 2015 - 14:03:59

Uwielbiam sushi!!!!

niezweryfikowana
Posty: 16
Ostrzeżenia: 2/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

17 sie 2015 - 14:36:42

Też robię w domu ale nie jest takie fajne jak w restauracji.

Sushi Sushi Sushi!!:)

04 wrz 2015 - 21:26:05

..ja zakochałam się w suschi jakiś rok temu..robię je z dzieciakami .,uwielbiają je komponować chyba bardziej niż ja;) jeśli ktoś nie lubi ostrego posmaku wasabi to proponuje zastąpić je paskiem majonezu.-dla nas pycha. noi obowiązkowo musi być avokado,wędzony łosoś,ogórek i mlody imbir . znakomicie tez smakuje z; paluszkami krabowymi,ogórkiem świeżym,papryka żółta dla kontrastu noi obowiązkowo sos sojowy do moczenia,-))

niezweryfikowana
Posty: 199
Ostrzeżenia: 6/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

07 wrz 2015 - 16:04:10

Ja również uwielbiam sushi. Mój pierwszy kontakt z sushi nie był zbyt udany bo kupiłam sobei zestaw z supermarketu bodajże za 10 zł i zupełnie mi nie smakowało. W koncu jednak koleżanka zaciągnęła mnie do restauracji sushi i powiem Wam,że bardzo duża rożnica. Po prostu nie ma porównania. Zakochałam sie w kuchni japońskiej i na sushi chodzę praktycznie raz w tygodniu. Odwiedziłam już wiele restauracji w Warszawie. Niezłe sushi jest w tekeda, matsu sushi czy też w pandzie ale najbardziej smakuje mi w Besuto. Jest to restauracja na Nowym Świecie. Nie jest tak drogo a sushi przepyszne. Rolki są dość spore, bardzo ładnie podane. Warto jest usiaść przy barze bo macie wtedy 10% zniżki no i można sobie popatrzeć na to jak kucharze robią sushi.

Sushi Sushi Sushi!!:)

28 wrz 2015 - 14:50:51

Kocham sushi!

Sushi Sushi Sushi!!:)

13 paź 2015 - 18:27:46

Sushi to jest to. uwielbiam je, jednak nie częściej niż raz w miesiącu :-) Częściej już tak nie smakuje.

niezweryfikowana
Posty: 27
Ostrzeżenia: 5/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

15 paź 2015 - 23:10:24

Ja widziałam fajne zestawy do sushi na stronie duki :) http://dukapolska.com/porcelana-i-ceramika/zestawy-do-sushi, ja ogolnie polecam ten sklep bo dużo razy z niego korzystałam i nigdy się nie zawiodłam, pewnie do sushi też się sprawdzi :)

Sushi Sushi Sushi!!:)

16 paź 2015 - 16:57:14

najlepsze sushi jest w Warszawie w Besuto serce

Sushi Sushi Sushi!!:)

02 lis 2015 - 13:59:03

Dobre sushi nigdy nie jest złe! serce

Sushi Sushi Sushi!!:)

10 lis 2015 - 18:15:00

Mmmmm mogłabym jeść codziennie ha ha ha

Zdecydowanie lepiej kupować półprodukty oddzielnie,

po 1 ekonomicznie duża paka - dużo sushi za mniejsze pieniądze :D

po 2 większość ma długi okres ważności więc jak nie zużyjesz będzie na następny raz

po 3 część produktów możesz wykorzystać do innych celów,

np. sos sojowy do marynaty: pierś z kurczaka w kawałki pokroić + sos sojowy ok 5 łyżek + sok z cytryny + 3 łyżki miodu + ząbek czosnku= odstawić na 1-2 godziny i smażyć na oliwie lub zrobić na parze ;) kura jest soczysta i ma cudny smak chińszczyzny!
np. wasabi możesz dodać jako dodatek do sosów do sałat z orzechami i pestkami

Gotowe zestawy nie są takie ekonomiczne jakby się wydawało- popłyń w japońską kuchnię a już nigdy nie zasmakujesz w innych smakach niż orient :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-11-10 18:16 przez elizabetha3city.

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

07 sty 2016 - 12:19:46

Kocham sushi, szkoda, że to takie drogie.

zweryfikowana
Posty: 1.574
Ostrzeżenia: 1/5

Sushi Sushi Sushi!!:)

09 mar 2016 - 14:25:03

kocham sushi!

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Restauracje Magdy Gessler