Obecnie rozmawiamy o:

Syfilis?

dzisiaj o 18:41

Otwarcie własnej kawiarni

dzisiaj o 15:49

Zapalenie pęcherza

dzisiaj o 14:07

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 55
Ostrzeżenia: 6/5

Coś słodkiego z niczego?

13 wrz 2016 - 13:03:13

Narobiłyście mi ochoty na muffiny. Nie mam na tygodniu czasu pieczenie ale jutro będę wczesniej kończyła to moze się skuszę i zrobię ( preferuje jednak muffiny z jasnego ciasta z dodatkiem owoców i białej czekolady). Teraz jem batonika karmellove:


Wersja z solonymi orzeszkami. Jest mniej karmelowy niz czekolada, bardziej orzechowy tak więc to zupełnie inne smaki. Jednak jest tak samo smaczny. Jesli macie ochotę na przegryzkę to polecam.

Coś słodkiego z niczego?

07 paź 2016 - 12:00:43

kogel mogel z kakao pychotka;) naleśniki, racuszki

zweryfikowana
Posty: 639
Ostrzeżenia: 1/5

Coś słodkiego z niczego?

13 gru 2016 - 20:51:45

gotowa masa, biszkopt - i jest ciasto z minimalnej ilosci składnikow, a smak wyborny! Zawsze jak pojawiają się niespodziewani goście, to robie takie ciasto.

Coś słodkiego z niczego?

12 sty 2017 - 20:04:51

Dużo fajnych przepisó ze starego chleba w tym szarlotka mniami co zrobić z czerstwego chleba?

niezweryfikowana
Posty: 60
Ostrzeżenia: 2/5

Coś słodkiego z niczego?

30 sty 2017 - 11:26:41

Do brownie nie trzeba dużo :)

Coś słodkiego z niczego?

07 lut 2017 - 11:42:46

Ja bardzo lubię (kiedy nie mam w domu nic słodkiego) płatki owsiane z miodem. :)

Coś słodkiego z niczego?

07 lut 2017 - 11:42:51

Ja bardzo lubię (kiedy nie mam w domu nic słodkiego) płatki owsiane z miodem. :)

Coś słodkiego z niczego?

12 lut 2017 - 22:25:55

Płatki kukurydziane + miód + trochę masła orzechowego - pożywnie i słodko, coś z niczego i na szybo. :)

Coś słodkiego z niczego?

19 lut 2017 - 18:43:59

Polecam owoce jako słodki zamiennik cukru ;)

Coś słodkiego z niczego?

03 mar 2017 - 10:05:31

Chyba nie ma marniejszego zamiennika cukru, jak owoce. Nie można zapominać, że mają go one całkiem sporo. Jeśli ktoś chce coś słodkiego, co nie posiadałoby dużo kalorii, to chyba lepiej stosować ksylitol.

Coś słodkiego z niczego?

09 mar 2017 - 02:00:32

Zrobienie tego przepisu zajmie Wam tyle czasu,co wstawienie wody na herbate.
A warto :D!

Kuskus zalewam gorącym mlekiem zamiast wodą, dodaję troche miodu lub cukru brązowego (zależnie co się znajdzie w domu :)). Następnie dodaje to,co akurat mam w domu np. rodzynki,orzechy włoskie,orzechy laskowe,migdały... ;)

niezweryfikowana
Posty: 15
Ostrzeżenia: 1/5

Coś słodkiego z niczego?

11 maj 2017 - 15:15:31

Hehe to najszybciej zrobicie "słodką chwilę" :P

Coś słodkiego z niczego?

26 maj 2017 - 11:05:01

Ja to wolę unikać wszystkiego co zawiera zbyt duże ilości cukru.

Coś słodkiego z niczego?

15 cze 2017 - 11:52:37

nie wiem czy był tu taki przepis, ale polecam razowe ciasto czekoladowe - o ile znajdziecie w domu pół tabliczki gorzkiej czekolady (lub całą:)) nie jest to mój blog, ale przepis od tej pani uwielbiam:

https://brunetkawkuchni.com/2014/04/28/ciasto-czekoladowe-na-mace-pelnoziarnistej/


Wiem, że nie każdy ma takie składniki na co dzień, ale większość to wykorzystanie resztek z lodówki, jogurt czy mąkę można dokupić. Smakuje świetnie,nawet leżakując w lodówce kilka dni. Dość niskie ciasto, intensywnie czekoladowe, mokre - palce lizać. :P polecam

niezweryfikowana
Posty: 13
Ostrzeżenia: 1/5

Coś słodkiego z niczego?

23 cze 2017 - 00:52:06

Dla mnie to nie do wykonania. Opisujecie świetnie przepisy, ale na każdy trzeba mieć czas.Chyba jednak wolę poznawać nowe gotowe wyroby - słodycze z zagranicy, które nie są regularnie sprzedawane na polskim rynku. Nie ma ich więc w super- i hipermarketach. Są w <moderacja>




Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-06-26 22:30 przez moderator.

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Sniadanie w pracy