Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

30 minut temu

sprawdzony stomatolog

33 minut temu

sklep detailingowy

57 minut temu

kosmetyki samochodowe

godzinę temu

dresy na ulice

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:08:37

hej Dziewczyny! co sadzicie o Primarku? czy ktoras z Was byla w Primarku w Niemczech? najlepiej ostatnio- jest cos ciekawego, jak ceny?:D najbardziej mi chodzi o Primarka w Bremen
podbijam, zeby nie zniknelo xD



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 10:11 przez hrabina_san.

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:13:04

podbijam :P

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:14:23

bo obecnie jestem w Niemczech, do Primarku mam stosunkowo daleko, i po prostu nie wiem czy mam wyjac tylek z domu i jechac, czy moze sobie odpuscic :P

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:16:21

podbijam tylko bo u mnie w mieście nie ma Primarku ;//

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:18:21

hmm ile ja bym dala zeby moc do priomarku pojechac ;d ciuchy, buty, torby, bizuteria <Zakochany>

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:21:29

ja bylam w Primarku w Anglii i bylam zakochaanaaa. te ceny, kolory, o bieliznie nie wspominajac serce
ale teraz jestem w Niemczech i slyszalam plotke, ze nie jest tak tanio. Chcialam wiedziec jak to wyglada cenowo w porownaniu z np. niemieckim H&M czy ceny sa podobne, czy duzo nizsze? bo jak mam wydac na bilety w obie strony 20 euro to wole sie okupic gdzie indziej jak nie warto jechac :)

niezweryfikowana
Posty: 175
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:21:34

moja siostra raz na jakiś czas jeździ do Bremen... była ostatnio i ceny są takie sobie :/ ale jest wiele fajnych ciuszków :)

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:25:51

Powiem tak, w Londynie mam 3 sklepy primark jeszcze zanim wyjechałam mówiłam, że wykupie tam wszystko ale bardzo się rozczarowałam:) wcale nie jest takie cudowne to wszystko zapewniam. owszem są wyjątki perełki ale bez przesady z tym mitem o cudownym primarku
Ceny tam na funty są niskie na złotówki już wcale nie zastanowiłabym się dwa razy, zanim kupiłabym to samo za złotówki... chyba, że na przecenach!!! te butki kupiłam za 5funtów czyli niecałe 20zł więc warto było ale to na przecenach. nie sprzedam nie wymienię;p





Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-02-12 10:31 przez gosska333.

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:26:02

kurcze... jestem takim wstretnym leniem. gdyby nie te porazajace ceny biletow jechalabym od reki..

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:32:57

Witajcie:)
PRIMARK jest super!!
dość często jestem w Bremen, właśnie dziś tam jadę, wiec coś mogę podpowiedzieć na temat interesującego Cie sklepu.
sklep Primark jak wiesz znajduje sie W centrum handlowym Waterfront, ja zazwyczaj jade tramwajem nr 3, 10min.
Sklep Primark porównując z sklepami w Londynie czy w Irlandi, które również widziałam, jest o wiele mniejszy. Pomimo tego Niemki i tak wychodzą z niego z wielkimi reklamówkami jak by to byl jedyny sklep z odzieżą;)
Jednak polecam go odwiedzić zawsze cos sie znajdzie interesujacego.
Nie ma tylu promocji co w Irlandi czy Anglii.
Ceny produktów sa takie same, nie jest drożej jak w Londynie czy Irlandii.
Skoro masz wydac te 20e na bilety, no ja na twoim miejscu bym sie skusiła bo w tym centrum nie ma tylko jednego sklepu Primark, sa również inne dobre cenowo sklepy. A jak sie nie spodoba too na drugi raz będziesz wiedziała czy warto czy nie;)
POOOOOzdrawiam;)
Viola

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:33:49

jedź ;) jak raz na jakiś czas pojedziesz to nic sie nie stanie bynajmniej będziesz wiedziała na przyszłość czy warto czy nie :)

zweryfikowana
Posty: 994
Ostrzeżenia: 1/5

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:36:23

Cytat
hrabina_san
kurcze... jestem takim wstretnym leniem. gdyby nie te porazajace ceny biletow jechalabym od reki..

ceny biletów nie są wysokie możesz polecieć nawet za 50zł ale tam już trzeba mieć gotówkę poważną na zakupy co najmniej 200funtów mniej się nie opłaca... Po za tym przejazdy autobusem w Londynie są dość drogie przeliczając na złotówki ok 7zł za jeden przejazd jeśli masz kartę oyster a jeśli nie posiadasz jej (kosztuje 3funty) a jeśli jej nie masz to 9zł za przejazd:)

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:42:17

ja byłam w Holandii wPrimarku :) lubie ciuszki z Atmsphere serce

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 10:50:22

Bylam w Gelsenkirchen w Primarku, jestem mile oczarowana, dostalam oczoplasu, jest wszystko czego dusza zapragnie.
Wiem ze bede czesto tam zagladala, mieszkam ok 20 km od tego cudownego sklepu.
Czego tam nie kupie - to toreb,dla mnie to- tandeta.

PRIMARK Brema

12 lut 2011 - 11:00:41

dziekuje bardzo dziewczyny :D jestescie bardzo pomocne. pojade dzisiaj do Primarku i napisze Wam moje Bremowskie wrazenia :D

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Walentynkowy tort!! Doradźcie!