Obecnie rozmawiamy o:

produkty do domu online

gorący temat

dieta przy cukrzycy

wczoraj o 19:27

motywacja na diecie

wczoraj o 18:53

dieta i trening

wczoraj o 13:41

motywacja na diecie

wczoraj o 13:10

prawidłowa waga

wczoraj o 12:42

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 14:03:28

Ja lubię taka z broszkwin , ryżu i kurczaka, aczkolwiek nie kazdemu pasuje te połaczenie smakowe.
Jak bys chciała przepis to podab, bo jak nikomu się nie przyda to nie będe pisać.

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 14:07:29

kapusta pekińska, pomarańcze w kostkę, sos koperkowo-ziołowy zmieszany z majonezem, trochę natki i ewentualnie pierś z kurczaka - mniaam

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 14:35:23

Uwielbiam egzotyczną sałatkę owocową, która składa się z pomarańczy, bananów, jasnych winogron, truskawek i kawałków brzoskwini oraz listków mięty i listków truskawek:) Często jem ją na deser po obiedzie. Jest przepyszna i prosta w przygotowaniu, ma wiele witamin i idealnie zastępuje słodycze w codziennej diecie:)

zweryfikowana
Posty: 203
Ostrzeżenia: 1/5

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 15:41:41

Gyros NIEBO W GĘBiE!!!!:)))

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 17:34:56

ja robię taką zwykłą sałatkę warzywną z majonezem, drugą gyros i chciałam jeszcze jakąś bezmięsną, ale nie mam pomysłu... taką z makaronem kokardki najlepiej, znacie jakieś przepisy? bo wszystkie które znajduję mają w sobie to co gyros tylko + makaron, a bez sensu robić dwie takie same ;) macie jakieś fajne przepisy na sałatki z makaronem kokardki?:)

pomysly na dobre salatki

30 gru 2010 - 18:01:55

Moje dwie faworytki to GYROS i Z KURCZAKIEM I RYŻEM Z CURRY :D
Mogę podać przepis na tą z kurczakiem

Sałatka z kurczakiem, ryżem i curry.

Składnikizły/b]
*pierś z kurczaka podwójna
*2 torebki ryżu
*papryka czerwona
*mrożonka groszek z marchewką
*puszka kukurydzy
*przyprawa curry
*majonez
*sól
*pieprz

Wykonaniezły/b]
Pierś ugotować w wodzie z solą, mrożonkę na parze, ryż również ugotować. Następnie wsypać do miski gotowy ryż, oraz mrożonkę, paprykę pokroić drobniutko w kosteczkę, pierś z kurczaka również w kostki, dodać majonez(tak na oko), wsypać kukurydzę,przyprawa curry aż sałatka będzie mocno żółta i będzie mocno czuć curry (ja daję większość paczuszki), doprawić solą i pieprzem. Dokładnie wymieszać.

SMACZNEGO. POLECAM. PRZEPYSZNA :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

przypaliłam!!! i to wszystko przez szafę....:D