Obecnie rozmawiamy o:

sklep detailingowy

gorący temat

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Studia online

dzisiaj o 8:09

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:38:04

Mam nadzieję, że jeszcze tu jest Was trochę i pojawią się jakieś propozycje dań,sałatek ,przekąsek nadających się na imprezę domową a dokładnie urodziny.


musi być coś ciepłego ,zimnego i coś na przekąske

co proponujecie?

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:42:49

W necie jest bardzo duzo porpozycji dan, ja niestety Ci nie pomoge.. Udanej imprezki :)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:45:31

tak wiem..ale ja szukam sprawdzonych przepisów ;)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:53:47

Ok więc pomogę :) Moim zdaniem jedną z lepszych sałatek na taką imprezę jest sałatka gyros (to taka sałatka jak ja to nazywam stargo typu tzn majonezy śmietana itp trochę tłusto ale ta jest wyjątkowo dobra) przepisów mnóstwo można znaleźć w googlach zaś inny typ słatki który mógłby się nadać to np. grecka jest świerza niezbyt tłusta na oliwie z oliwek po prostu boska i wszystkie tego typu słatki "na świerzo" (tzn. nie z majonezami tylko na oliwie) polecam gdyż moim zdaniem takie typowo mamino babcine tłuste są już przejedzone ale to tylko moja opinia może ktoś inny właśnie akurat lubi takie po babcinemu. Co do dania gorącego to znowu uważam że nie ma co przesadzać bo to nie wesle (ani też się nie ma zbytnio czy cieszyć że się ma znowu rok do przodu :D:D:D - żarcik) starczą suche przekąski oraz jakieś ciasto i tyle :)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:54:28

ja propnuje ci salatke yszna jest na zimno ona jest ;) potrzebujesz selera ze sloiczka majonez ananasa szynke (nie plastry tylko kawalek )oraz ser zolty , 7 jajek (ok.)potem na spod dajesz wartstwe selera na to dajesz cienka warstwe majonezu potem szynke pokrojona w kostkeznowu warstwa majonezu potem jajko drobne w kosteczke i znowu majonez potem ser zolty starty na tartce znowu majonez i na gore ananas plastry pociachane w wieksza koste jest pyszna zawsze pierwsza na imprezie schodzi :):) dobre n przekaske sa brokuly z sosem czosnkowym :) a na cieplo zazwyczaj robie zrek z kielbasa i daje po polowce jajka kazdemu do tego i jakies danie miesne( kotlety zapiekane z pieczarkami cebulka i serem zotym ) albo kurczaka w ziolach roznie :)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:57:00

Ja niedawno organizowałam urodziny, więc mogę Ci podpowiedzieć co ja zrobiłam:) Na ciepło był stroganof (ew. może być rosół + na drugie danie przeważnie ziemniaki z jakąś surówką i mięsiwo, np. karkówka pieczona lub kotlety schabowe/ z piersi). Z przystawek miałam sałatkę gyros, niesmiertelną sałatkę warzywną, pomidory z cebulą, a na drugim półmisku pomidory pokrojone, na nich wyciśnięty czosnek i drobno starty ser (pycha:). Do tego zrobiłam grzanki i pastę do smarowania (2 serki topione, 2 jajka, czosnek 2 ząbki i majonez, wszystko utrzreć). Oczywiście do tego wszystkiego była wędlina, jajka w majonezie, ciasta, owoce. A, i do wędliny dodałam parówki zawijane w boczku, tez dobre. W sumie wszystkim smakowało. Te dania są w miare proste w zrobieniu, dlatego przepisów nie podaję, bo łatwo je znaleźć w necie. Ewentualnie można jeszcze zaserwować koreczki śledziowe lub coś innego z ryby. Albo też innym razem robiłam mini pizzerki z różnymi dodatkami (to zamiast ciepłego dania), też wszystkim bardzo smakowało:)
Smacznego:)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

23 lis 2010 - 23:57:23

Aha zapomniałam dodać iż gościem programu na stole jest zazwyczaj alkohol więc nie ma się co stresować daniami gdyż na taką impreze większość ludzi przychodzi z zamiarem wypicia (jedzenia też ale to pierwsze bierze górę). Po imprezie nie będą pamiętać czy schabowy był dobry :D

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

24 lis 2010 - 00:06:21

DZIEKUJE za propozycje! co do sałatki z ananasem to jest trochę ryzyko bo nie każdy lubi połączenie owoców i warzyw-ale dziękuje za propozycje;)

oczywiście alkohol swoją drogą ale zawsze jest dobrze zjeść przed żeby póżniej nie było nieprzyjemności;)

gyros napewno pojawi się na stole..;) to każdy lubi

myślę również o sałatce z fetą bo to takie lżejsze dla dziewczyn.

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

24 lis 2010 - 09:04:29

proponuję 2 małe przystawki;) 1. na wykałaczkę nadziej: kosteczkę szynki,sera,a do tego ogórek lub oliwka(wybrane warzywo),u mnie zawsze to idzie;) 2. zrób jaką kolwiek sałtkę(nawet z przepisów z góry) i zawiń w duży plaster szynki (rulonik).;)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 16:50:13

odswiezam watek ;)

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 16:58:17

Z ciepłych dań najprościej i najszybciej to chyba udka i skrzydełka z piekarnika zrobić, pod koniec pieczenia można dorzucić małe pieczarki(w całości wcześniej umyte i posolone)- idą szybciej jak kurczak. Jakaś sałatka jak dziewczyny wyżej pisały, jakaś wędlinka i będzie git.

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 16:58:08

Ja podpatrzyłam sałatkę z pizzerii solo, którą uwielbiam:) Ser feta, zielony ogórek, indyk (ale może być też kurczak) i czarne oliwki (wszystko w kostkę, dosyć sporą), a do tego sos majonezowo-jogurtowy- pychota!!! mogłabym tę sałatkę jeść i jeść:) może też sprawdzić się sałatka owocowa, a na ciepło barszczyk czerwony z pasztecikami, a jak na szybko to zapiekanki domowej roboty, lasagne, albo mało zobowiązująco, ale wymaga sprzętu - fondue z sera z grzankami:)

niezweryfikowana
Posty: 97
Ostrzeżenia: 6/5

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 16:59:39

Sorki dziewczyny ze wtrącam swoje 3 grosze :) ale chciałabym wam polecic pewną stronke
na ktorej chodzi o to ze obstawiacie liczby jak w totolotku tylko tyle ze darmowe



to jest odpowiednio za trafienia są punkty które wymienamy na nagrody rowniez punkty są za polecenia innym stronki :)
Wszystko sprawdzone gdyz musze sie pochwalic ze ja juz wygrałam bon do croopu za 100 zł wszystko łądnie przysłali wraz zdarmowa wysylką jesli ktos jest zainteresowany to piszcie na privka to podam adres bo tutaj nie mozna ;) i przepraszam ze wtrynilam sie w wątek.
chce ktos linka?

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 18:39:58

a cos na zimno? zwykle kanapeczki?

IMPREZA DOMOWA PROPOZYCJE

03 gru 2010 - 18:42:15

musi byc cos na tlusto zeby bylo czym zwacac:)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

MARCEPAN CZY MASA LUKROWA