Obecnie rozmawiamy o:

transportery taśmowe

godzinę temu

sprawdzony stomatolog

godzinę temu

sklep detailingowy

godzinę temu

kosmetyki samochodowe

dzisiaj o 8:33

dresy na ulice

dzisiaj o 8:22

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

niezweryfikowana
Posty: 255
Ostrzeżenia: 1/5

dobre pierogi

19 paź 2010 - 15:29:29

Ja uwielbiam po prostu pierogi ze słonym farszem;) Tylko z mięsem mi nie smakuję. I jeszcze takie zasmażane...mmm coś pysznego. W Krakowie pyszne dają w Krakowskim Przedmieściu w Zabierzowie. Najlepsze z kapustką i grzybami, spróbujcie, aż mi ślinka cieknie;)

dobre pierogi

19 paź 2010 - 15:37:30

ja mam w piątek pierogi :D mmmmmm najlepsze mamowe;D a kupne są ochydne ble

dobre pierogi

19 paź 2010 - 15:40:15

ruskie! oraz z truskawką albo serem mniam :)

dobre pierogi

19 paź 2010 - 18:14:00

oj zobacz mieszkam w województwie łodzkim więc do Krakowa DALEKO....

niezweryfikowana
Posty: 279
Ostrzeżenia: 2/5

dobre pierogi

28 paź 2010 - 16:29:06

również jestem maniakiem pierogów..lubię te z mięsem, serem i owocami, sama nie jestem za dobra w gotowaniu, także wolę iść do jakiejś restauracji i zjeść dobrze zrobione pierogi, jeżeli chodzi o Kraków to takim miejscem jest restauracja "u Romana", można tam smacznie zjeść i do tego dużo nie zapłacisz..ogólnie knajpa jest nastawiona na studentów, także klimat tam jest świetny :)

niezweryfikowana
Posty: 269
Ostrzeżenia: 2/5

dobre pierogi

30 paź 2010 - 20:50:45

ja pierogi mogę jeść pod każdą postacią i z każdym nadzieniem. Do moich ulubionych należą ruskie i ze szpinakiem. Ale powiem wam, że ostatnio odkryłam jak smaczne są pierożki nadziewane faie gras, które podają w Scandale Royal. Są naprawdę przepyszne.
Aha i jeszcze chciałam zaznaczyć, że bardziej lubię pierogi na słono. Za tymi na słodko nie bardzo przepadam ;)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

zupa jarzynowa- jak myslicie?