Obecnie rozmawiamy o:

zakupy internetowe

gorący temat

Podnoszenie kwalifikacji

25 minut temu

Sklep internetowy

godzinę temu

Biznes

godzinę temu

tabernakula sklep

godzinę temu

Szafa.pl na Facebooku
Ciekawe wątki
Aktywne użytkowniczki

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:22:49

Dziewczyny jest sprawa :)
Wkrotce moje urodziny.
Jeśli pogoda dopisze, odbedzie sie "impreza"w moim ogrodzie.
Beda sama babki i mam problem z menu.
Obowiązkowo bedzie jakis torcik, mam nawet pomysł na niego, ale co dodatkowo?
Macie pomysły na jakies fajne jedzonko z grila?
JAkies przekaski?
Tak zeby szybko je przygotowac, byly smaczne i nie oproznily portfela ;)
bede wdzieczna za pomysly :)



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:24 przez roksana88.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:27:04

kanapeczki, salatki napewno jakies, czipsy:D:D

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:30:06

Co na grila ??
Tradycyjnie,szaszłyki, kiełbaski i jakies mięsko .
Ja polecam przekąski takie jak chipsy,paluszki .
Zawsze się sprawdzają :-) .
Mysle ze i tak alkochol bedzie tu odgrywał główną role .
Tym bardziej ze to babska imprezka,a dziewczyny z reguły nie obżerają się na imprezach ;-P

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:08

ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

zweryfikowana
Posty: 1.051
Ostrzeżenia: 1/5

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:30

szaszłyki piers z kurczaka+papryka+pieczarki z grilla, jakies piersi z kurczaka,karczek itp ;)

zweryfikowana
Posty: 877
Ostrzeżenia: 2/5

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:29:33

Jeśli ma być grill to polecam świetną sałatkę:
1.Pokroić kapustę pekińską, dodać słoiczek wiśni drylowanych, garść pestek słonecznika, puszkę pokrojonego w drobną kosteczkę ananasa, 2 pokrojone w kosteczki pomarańcze i sos zrobiony z 2 łyżek majonezu i połowy jogurtu wiśniowego. Wszystko wymieszać. Pyycha ;D

2. Gdy z koleżankami robimy jakąś imprezę o ogrodzie obowiązkowo jest wymyślony przez nas tzw. "napój bogiń" ;D Woda mineralna, mięta, pare plasterków limonki i cytryny + dużo lodu. Niby nic, ale ochładza, gasi pragnienie i w jakimś przezroczysnym dzbanku ładnie wygląda. ;D

3. Może ziemniaczki zapiekane na grillu? ;p

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:31:34

wiesz co Ci doradze jesli chodzi o torcik??
^^
albo jakis na zimno - w koncu cieplko mamy, albo zrob taki jak na zdj. z babeczek ->

zrobi wrazenie ^^
a dodatkowo...
moze skrzydelka z grila? salatka grecka...
wiekszosc kobiet dba o figury, wiec nie szalej z jedzeniem.
zainwestuj w alko ^^



menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:20

Ja polecam nowe sałatki z knora:) A do grila najlepiej sałetkę Szefa:) Wszystko napisane na opakowaniu, bardzo proste w wykonaniu i przepyszne! (mniam aż sama nabrałam ochoty:)) Pozdrawiam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:33 przez ms23.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:33:07

Tradycyjnie kiełbaski, moze szaszlyki, ziemiaczki, jakas salatka, warzywa np pomidorki, ogorki, pieczywo czosnkowe lub zwykle i do tego maslo czosnkowe jakies ciasto np szarlotka, przekaski typu chipsy i paluszki

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:54

grzanki z grila z jakimś smakowym masłem (ziołowe, czosnkowe)
owoce (truskawki i bita śmietana w sprayu :P tylko nałóż przed podaniem!)
koktajle
mamy latooo :)

LODY ;D

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:54

skrzydełka i szaszlyki z grilla, sałatka grecka, pieczywo z masłem czosnkowym, sos czosnkowy i.... piwko ;)

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:35:09

tort, sałatka, wedlina, chleb, cos do picia np. jakies soki, placki lub cos na slodko, popcorn, paluszki, chipsy, ladne serwetki i nie wiem co tam jeszcze;P

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:35:10

Cytat
blessya
ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

Z chęcią sie dowiem jak przyrzadzic taka rybke ;)

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:36:12

Cytat
ms23
Ja polecam nowe sałatki z knora:) A do grila najlepiej sałetkę Szefa:) Wszystko napisane na opakowaniu, bardzo proste w wykonaniu i przepyszne! (mniam aż sama nabrałam ochoty:)) Pozdrawiam

ja rowniez polecam (juz o nich pisalam), ale nie lubie szefa bo jest z pomidorem ;d za to lubie cezar ;) mmmmniiiaaaaam
Cytat
roksana88
Cytat
blessya
ryba z grilla!!!! moja ulubiona potrawa :) maslo czosnkowe do pieczywa, i polecam Ci te sałatki knorra z grzankami - przepyszne :)

Z chęcią sie dowiem jak przyrzadzic taka rybke ;)

wypatroszyc i przyprawic 'Przyprawą do ryb' mozesz skropic cytrynka, zawinac w folie aluminiowa i na ruszt ;) przepyszna.. mniam



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-06-14 20:38 przez blessya.

menu na urodziny

14 cze 2010 - 20:34:43

Cytat
spinka33
Jeśli ma być grill to polecam świetną sałatkę:
1.Pokroić kapustę pekińską, dodać słoiczek wiśni drylowanych, garść pestek słonecznika, puszkę pokrojonego w drobną kosteczkę ananasa, 2 pokrojone w kosteczki pomarańcze i sos zrobiony z 2 łyżek majonezu i połowy jogurtu wiśniowego. Wszystko wymieszać. Pyycha ;D

2. Gdy z koleżankami robimy jakąś imprezę o ogrodzie obowiązkowo jest wymyślony przez nas tzw. "napój bogiń" ;D Woda mineralna, mięta, pare plasterków limonki i cytryny + dużo lodu. Niby nic, ale ochładza, gasi pragnienie i w jakimś przezroczysnym dzbanku ładnie wygląda. ;D

3. Może ziemniaczki zapiekane na grillu? ;p

O tak! napój bogiń bedzie zapewne :D hehe
dobra nazwa, a my takie swiruski, wiec sie przyjmie ;)


A co tych ziemniaczków, to jak je robisz? :)

Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.

następna dyskusja:

Obiad!?